En Sıcak Konular

Turan Para Birimi

19 Aralık 2016 17:07 tsi
Turan Para Birimi Doların Şeytani Çöküşü Ve Turan Birliğinin Rahmani Kurulusu


Doların Şeytani Çöküşü Ve Turan Birliğinin Rahmani Kurulusu


Son günlerde ülkemizde döviz kurlarındaki aşırı artış ve Türk Lirasının değer kaybı her ne kadar bazı çevrelerce 15 Temmuz olayına bağlansa da arkasındaki gerçekler çok daha korkunç ve tehlikelidir.

Küresel bağlamdaki faaliyetleri görmeden ülkemizin durumunu ve geleceğini doğru anlayamayız.

Küresel aktörler ki biz bunlara Şeytaniler diyoruz kurdukları finans sistemiyle tüm dünyayı köleleştirip sömürmektedirler.

Lakin bu sömürü planı aslında bir perdelemedir, gerçek hedefleri ise insanlığın çoğunluğunu çeşitli vasıtalarla, savaş hastalık afetler ekonomik kriz vs. yok etmektir, öldürmektir.

Bu sistemin en önemli para birimi Amerikan dolarıdır su an.

Dünya Bankası IMF ve Uluslararası Ödemeler Bankası BIS, Amerikan doları vasıtasıyla IMF’ye bağlı olan ülkemizin de dahil olduğu G20 kararıyla kurulan  VARLIK FONLARINI sömürmekle görevlidir.

Ülkemizde de kurulan Varlık Fonlarının amacını alttaki iki yazıda okuyabilirsiniz.

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5365

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5374


Gelişmiş ülkelerin büyük bölümü su an bu sisteme dahildir.

Son günlerde ülkemizdeki iktidar hükümeti Avrupa Birliği ile restleşmeleri ve Şanghay işbirliği örgütüne dahil olmak istemeleri bize kurulan tuzağın tam ortasına girmek demektir.

Avrupa Birliği olsun Şanghay İşbirliği örgütü olsun Amerika Rusya veya Çin olsun hepsi ayni yapılanmanın emrindedir, yani şeytanilerin örgütleridirler.

Amerika’da bulunan Goldman Sachs bankasının desteği ile kurulan BRICS örgütü-Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika’dan oluşan üye devletler vasıtasıyla Amerikan dolarının çöküşünü tamamlamak için görünürde güya Rusya ve Çin Amerika’ya karşı düşmanı tutum içine girdiler.

Amerikan ekonomisi çoktan batmıştır ve iflas etmiştir , bitkisel hayattadır su an.

Amerikan dolarını da Avrupa Birliği Euro’sunu da Rus rublesini de Çin yunanını da ayni yapılanma kontrol eder.

Ülkemizin bir şeytani yapıdan(AB) vazgeçip diğer şeytani yapıya (Shanghay örgütü)geçmek istemesi kurulan tuzağı görememektir.

Parasal sistem küresel anlamda çökecektir yakında. Bu çöküşün ilk belirtileri döviz kurlarındaki aşırı dalgalanmalar olacaktır, su an yaşadığımız gibi…

Görünürde dolar aşırı değer kazandı. Oysaki dolar aslında çökmüştür ve sanal ayakta tutuluyor ve çok kısa zaman içinde bu durum tersine dönecek ve aşırı değer kaybedecek , tabii ki bu para birimine endeksli olan diğer para birimleri de ayni şekilde hareket edecek.

Aşırı dalgalanmaların neticesi olarak (aslında netice değil plan bu)dünya ülkeleri vatandaşlarını son günlerde ülkemizde de olduğu gibi ellerindeki dövizleri satmaya teşvik edip altın aldırmaktır, vatandaşlara diyecekler ki aşırı dalgalanmalardan korunmanın tek yolu güvenli liman olan ALTIN’a yatırım yapmanızdır.

Altına yatırım yapmak karlı olabilir mi, sanmıyorum:

Sebebine gelince altın yarı değerli metaller sınıfına sokulacak.

Emir Yıldızdan-Kimler Altın vuruş yapmak istiyor makalesinden alıntı:

“Bugün altının yükselişi dünya ekonomisini elinde tutan ailelerin geçici bir süre için insanlığı altın ve diğer değerli metallere yönlendirmesidir. Sebebi çoktur, fakat en önemli ve can alıcı sebebi:  Amerika karşılıksız olarak dolar basmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi doların karşılığı konjonktür gereği bir değeri olmadığından, artık eski gücünde değildir. Sembol olma özelliğini kaybetmiştir.

Çin, bilindiği üzere dünyanın tüm ürünlerinin birebir taklidini yapan ve dünya piyasasına süren bir ülkedir. Çin, artık dünya ekonomisinde birinci sıraya yükselmiştir. Beyaz Saray, bu işi engellemek için dünya piyasasına durmadan dolar sürmektedir. Gelişmiş ülkelerin, “bu dolarların karşılığı nedir?” sorusuna Amerika; silah sektörünü, elinde bulundurduğu enerji sektörünü ve depoladığı madenleri göstermektedir. Gelişmiş ülkelerin, ekonomist şeytanileri, gösterilen bu karşılığa zaten ortak oldukları için, bu teminattan tatmin olmuyorlar. Bunun için dolardan memnun olmayan bu şeytaniler, dünyadaki halkları altına yönlendirmektedirler.

 İşte burada yine dünya halkı kandırılmaktadır! Neden mi? Paranın firavunu Wall Street’te, “dokuzlar” toplantısında birtakım karar alınmıştır: Dünya halkları, altına yönlendirilip, altın aldırılacaktır. Sonra ne yapılacaktır? Altın fiyatları belirli bir düzeye gelince satılacaktır. Yani, yine paraya dönüştürülecektir. Bu zaten yapıla gelen bir aldatmacadır.

Şimdi gelelim asıl plana: Yeni dünya ekonomik sisteminde altının değeri: Orta sınıf metaller sınıfına alınacaktır. Tıpkı yukarıda bahsettiğimiz gibi; tarih içinde hisse senedi ve para gibi değersiz konuma gelecektir.  Büyük bir ekonomik güç olarak değer gören, büyük önem atfedilen altın, yerini yeni bir “materyale bırakacaktır.” Çünkü dünyada ihtiyaçtan fazla altın rezervlerinden çıkarılmıştır.”

Yazının tümü alttaki bağlantıdadır:

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1020


Bu bilgiye ek olarak iki Rus araştırmacısı  Tamara Sahno ve Victor Kurashov,  her türlü elementleri diğer elementlere çevirebilme tekniğini bulduklarını söylemeleri , yani demirden altın yapılabilir gibi…

http://bt-isotopes.com/

 

Bu bilgiye de ek olarak su makale:

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1872 

Şayet Türkiye derhal bu oyunu terk etmezse ülkemizi çok zor günler beklemektedir.

TURAN BIRLIGININ ACİLEN KURULMASI

Askeri açıdan hiç kimseden çekinmemize sebep yoktur acil olarak 7 bağımsız Türk Devletleri "Türkiye,Azerbaycan,Kazakistan,Türkmenistan,Özbekistan,Kirgizistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti toplanmalı ve TURAN BIRLIGINI DEKLARE ETMELI.

İnsanlığın kurtuluşu için milletimiz için bunun acilen yapılması şarttır!

Turan Birliği kendi para birimini kurup bu şeytani sisteme ivedilikle DUR DEMELI. Turan ülkelerinde yeraltı yerüstü zenginlikler  yeni kurulacak TURAN PARA BIRIMINI çok zengin karşılığı olan bir para birimi haline getirecektir.

Hiç bir ülkeden çekinmemize gerek yoktur, hepsi manen ve madden bitmiş tükenmiş ve sanal olarak karşımızdadırlar, kendilerini gösterdikleri kadar güçlü değildirler.

Dünyaya adalet nizam insan sevgisi için, ama her şeyden evvel Allah’ın emrettiği    İ'lây-ı Kelimetullahı  gerçekleştirmemiz için TURAN BIRLIGI DERHAL KURULMALI. İhtiyacımız olan her şey elimizde.

YÜCE ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

TENGRI BIZ MENEN


Murat Birkent

 

 

NOT: Sitemizde yayınlanan tüm tefekkürler, kişilerin kendi görüşleridir. 16 Yıldız'ın görüşü olarak değerlendirilmemelidir. 
 

 
Bu haber 10,073 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,570 µs