En Sıcak Konular

Baran Aydın

Köşe Yazarı
Baran Aydın
29 Ağustos 2018

Derin Abd'ye Deruni HatırlatmaDERİN Abd’ye DERUNİ HATIRLATMA

          ‘’Kimi sözden, kimi gözden, kimi özden…’’

Elmas gönüllü Büyük Hilali ağabeyim böyle öğütlemişti…

Abd, kelime kökü itibariyle Arapça kul demektir. 

Kadim Türk Devleti’nin ancak kulu olabilecek abd ne yaparsa yapsın; damarlarında ecdadının asil kanlarını taşıyan Gökbörüler, 2023 yılının sabahın da zincirleri kıra kıra adamlar birliğini kuracak!   

Ne devletin işleyişinden haberi olmayan ve ekonomik kriz üzerinden halifelik hayali kuran basiretsiz yöneticiler ne dalkavukluğa soyunmuş aydınlar ne de Türk’ün izinin olduğu her coğrafyada bölücülük ile izlerimizi silmeye kalkanlar bu şahlanışa engel olamayacak.   

Abd sözden anlar mı? Anlamaz…  

Abd gözden, Türk’ün gözbebekleri; Allah’a kurban Türk’ün Ordusu’ndan anlar mı? Kendi gözleri kör olduğundan çakan yıldırımı göremez…  

Ama Abd özden anlayacak! Hem de Şah-ı Şehidan’ın nidaları ile sallana sallana!  http://www.onaltiyildiz.com/?haber,6849   

Türk Devlet’i dimdik ayaktadır. Bu devleti ekonomi ile dize getiremeyeceğini Abd’de biliyor! 100 yıl önce AY YILDIZ’ın erleri tarafından dünyanın 16 farklı noktasına gömülen devletin hazinesi; sıfırdan beş tane daha devlet kuracak kadar ganidir, çok şükür…  

Ancak devletin bekası ve rejimin bekası farklı şeylerdir… Devletin uzattığı ipi tutmayanlar; iğne deliğinden geçemezler.   

Köylü milletin efendisidir demiş ya Atam… Doğrudur… Milletin deruni aklı Hankah ehli köylerde, kulübelerde, camiilerde yaşarken; bu milletin saraylardan yönetilmeye ihtiyacı yoktur! Gökbörüler, Atalarını izinden tanır, çok şükür…  

Ağzında 300 yıllık emziğinle, Kızıl Elma’ya ulaşmamızı engelleyeceğini sanan Abd’ye, Pirimizin izniyle küçük bir tarihi hatırlatmada bulunalım.  

Bak Abd…  

100 yıl önce Ubeydullah Dedem, http://www.onaltiyildiz.com/?haber,4592 Turan coğrafyasındaki ZAMANI GELDİĞİNDE uyanacak olan teşkilat hücrelerini yapılandırıp, dualarını yapmadan önce dünyanın öbür ucunda bulunan senin topraklarına ayak basmıştı. Hatırladın mı? (Aşağıda ilk kez yayımlanan belgede Ubeydullah Efendi’nin İslam ve Türk camiasının birliği için çalışan gizli bir teşkilat adına Turan coğrafyasında faaliyetlerini yürüttüğü yazılıdır. Belgenin içeriğinin hazırlanmasını bizzat Atatürk istemiştir. Bu belgenin tamamını teşkilatın ismi ile birlikte zamanı gelince yayımlayacağız. ) 


Dedem Ubeydullah, büyük Turan coğrafyasına neden ayak basıp, iz bıraktıysa; senin topraklarına ayak basma sebebi de aynıydı Abd!   

Ubeydullah dedemin, daha ülkene gelmeden dostluk kurduğu iki önemli isim büyük tütün taciri idiler. Dedem, iki yıl boyunca kaldığı topraklarından ayrılırken; gerisinde bir iz bırakmıştı. 


Resimdeki şirketi tanıyabildin mi Abd? Hassan adlı bir tütün şirketi idi… Şirket üzerinden senin kültürüne ait hem istihbarat faaliyeti yapılıyor hem de topraklarının asıl sahipleri -sana rağmen- yeni nesillere propaganda ile hatırlatılıyordu!   

Topraklarının asıl sahipleri kimler miydi? Dünya tarihindeki en büyük katliam ile milyonlarcasını öldürdüğün Kızılderili dediğin Türk boyları idi. ( Kızılderili yaşamını kısa kısa tanıtan 50 adet Hassan adlı tütün şirketine ait kartların ön yüzlerinde resim, arka yüzlerinde ise tanıtım yazısı yer almıştır. ) 


  


Hassan adlı tütün şirketinin, senatondan geçen Kızılderili tehcir kararına rağmen Kızılderili yaşamına ait propaganda yaptığını öğrendiğinde; tütün şirketinin kapanması için elinden geleni yapmıştın. Anımsıyor musun?  

Nasıl anımsamazsın? Anımsamamana ihtimal yok. Çünkü teşkilatın misyonu ile kurulan Hassan adlı şirketin yaptıklarını çözemeyince; bu işin öcünü çocukça bir oyunla bizden almaya kalkmıştın.  

Türk dostu diye halkımıza yutturmaya kalktığın, Pierre Loti diye anılan casusunun çizdiği Hassan adıyla imzalı karikatürler üzerinden, Osmanlı topraklarında gerçekleştirilen tüm önemli toplantıları deşifre etmeye kalktın. Türk devletini küçük düşürmeye çalıştın… (1900’lerin başında Pierre Loti tarafından Hassan imzası ile yayımlanan karikatürlerin her biri Osmanlı devletinde olay haline gelecekti. Osmanlı topraklarında gizli kalması gereken -yerliler veya yabancılar ile olsun- tüm önemli görüşmeler deşifre edilmeye başlanmıştı. Bugün bu karikatürlerin içeriği hala istihbarat alanında tartışma konusudur!) 


  


Elbette bizim kurduğumuz Hassan’a karşı, sizin kurguladığınız Hassan ile öç alma oyunun kısa sürede derdest edildi!  

Dedik ya Abd; Gökbörüler, Atasını izinden tanır çok şükür… Unutma… Ubeydullah dedemin izini bıraktığı, duasını yaptığı fidanlar bugün hala bahçendedir!  

Sen bu milletin içinden fidan değil, karga yetişsin diye bekçilik yapıyorsun, farkındayım. Aslına bakarsan sana hak vermiyor da değilim…   

Elbette bizim milletimizin içinden de bazen kuluçkadan kargalar çıkabilir… Bilirsin Abd, karga kendine çok güvenir…  

Mesela kendilerine güvenen bu cik cikler, Kadim Türk devlet bekasının muhafızı TEŞKİLAT’IN sembolü olan Ata’sının izine:  

‘’Bu sembol ucubedir.’’ diyebilirler. Bizde gerekli cevabı belgeleriyle veririz. Hatta öyle bir zaman gelir ki, devlet bekasına ait sembolümüze ucube diyenlere, Milli İstihbarat Teşkilatı’mızın envanterinde bulunan bir kılıcın müzede sergilenmesiyle ayrıca bir cevap verilir.

 


( Devlet’ine gönül vermiş bir Türk genci olarak, Milli İstihbarat Teşkilatı’mızın yeni sergisini büyük bir ilgi izle takip ettim ve inceledim. Müzenin hazırlanmasında emeği geçen tüm yetkililerden Allah razı olsun. Ancak müzede yer alan iç içe geçmiş üç Ay Yıldızlı sembolün -kılıcın üzerindeki- Teşkilat-ı Mahsusa’nın amblemi olduğu yazılmıştır. Bu ifadenin sehven yanlış yazıldığını düşünüyorum. Çünkü sembol TEŞKİLAT’A aittir. Teşkilat-ı Mahsusa ile Teşkilat’ın karıştırılmamasını rica ederim. http://www.onaltiyildiz.com/?haber,3526 )   

Uzun lafın kısası Abd, kargalardan beklentin olmasın… Onlardan öğreneceğin ancak ve ancak mezarının sanatıdır!  

Ah Abd Ahh…  

Turan taktiğini bilir misin? Bilirsin bilirsin de… Bu taktiği asla çözemeyeceğini de bilir misin? Bu devletin merkezi, sağı ve solu yerli yerindedir, çok şükür…   

2008 yılından bu yana Devletimin merkez kuvvetleri neden geri çekiliyor ey Abd? Kafana dınk etmiyor mu? Ubeydullah Dedem, 1924 yılında ne yazmıştı okusana:  

‘’Dünyada ve bilhassa Asya’da en büyük inkılaplarda, en büyük harekatta Türkler ya amil, ya muharrik, ya şerik, yahut hepsi idiler. Ve daima da öyledirler ve öyle olacaklardır…  

Hele biraz sabredelim, bak Türkler yüzünden dünyada daha ne inkılaplar göreceğiz.’’  

Kadim Türk Devleti senin emziğini ağzından almayacak korkma… Bu kadim devlet, senin ananı, babanı, soyunu, sopunu, gelmişini, geçmişini ve geleceğini iyi bilir. Çok şükür…  

İnanmıyor musun değil mi?   

O zaman önümüzdeki yüzyıl için kurguladığın hamleni yerle bir edecek Latif Baba’ma ait bir bilmece söyleyeyim sana:  

‘’Öküz öldü, inek dul kaldı…’’

Baran AYDIN

baranaydin88@gmail.com            
  

15.08.2018 Bu yazı 10,253 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 19 Eylül 2022 Atatürk'ün Parolası AĞ
  • 30 Mayıs 2022 Tengri'nin Sırrı: Vahyedilen Ruh
  • 26 Kasım 2021 Kayıp Oğuzname'den Göbeklitepe'ye
  • 5 Eylül 2021 İlk Kurşun'un Sırrı Teşkilat
  • 20 Mayıs 2021 Atatürk'ün Haritasının Sırrı Odin
  • 13 Şubat 2021 Hitler'in Büyük Sırrı: SSSS
  • 23 Aralık 2020 Hedef'teki Akdeniz
  • 15 Ekim 2020 TÜRK BURÇLARININ SIRRI
  • 5 Ağustos 2020 TBMMNİN SIRRI: HİLAFET
  • 13 Mayıs 2020 Munun Sırrı: KAMAL
  • 24 Nisan 2020 Türk Atanın Sırrı
  • 30 Mart 2020 Türkün Misyonu O Taçı Kırmaktır!
  • 7 Şubat 2020 Gönül İlinin Sırrı: Güneş-Dil
  • 24 Ekim 2019 Özsoy'un Sırrı: Türk Sir Budun
  • 8 Temmuz 2019 Gökkurtun Sırrı: Kadim 5 Tuzak
  • 6 Şubat 2019 Maya Krallarının Sırrı
  • 29 Ağustos 2018 Derin Abd'ye Deruni Hatırlatma
  • 24 Haziran 2018 Fatih'in Sırrı Hilal'in Şövalyeleri
  • 8 Ocak 2018 Barbarosun Sırrı: İç İçe Geçmiş Üç Hilal
  • 30 Ağustos 2017 Dokuzların Sırrı ve Ahirun

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  11,066 µs