En Sıcak Konular

Adguk Perspektifinden Kiramen Katibin - Ki Ram Yazıcıları - Tanrının Kod Yazıcıları

29 Aralık 2022 00:01 tsi
Adguk Perspektifinden Kiramen Katibin - Ki Ram Yazıcıları - Tanrının Kod Yazıcıları Dr. Hamdi Cenk Düzgit yazdı...

Adguk Perspektifinden Kiramen Katibin - Ki Ram Yazıcıları - Tanrının Kod Yazıcıları

 

“ALGORİTMAYI ,YAPBOZ’UN PARÇALARINI HATIRLA VE GÖR!” demişti Kam Babam…

Aralık 2022’nin son günlerinde ; yurt içi ve yurt dışı sorunları bilgi ağlarından izliyor,ama aklım hala Adgukta , görmeye çalışıyordum... Birkaç gün önce , Bornova’da dost meclisi kurulmuş, Orkun Abi, Kemal Abi, Ömer Hocam ile tömbeki tüttürüyorduk. KamBabamın ve türlü dostlarımızın kulaklarını çınlatmıştık. Tömbekinin dumanı , tefekkürlerimize karışmıştı. Birbirimize anlatacağımız çok hikaye birikmişti... O gün , hastalıklarla dolu geçen 2 ayımın ardından, dostlar ile yeniden dirilmiş , yazmaya karar vermiştim. Eve döndüğümde , daha önce göremediğim bir ayeti fark ettim! Herkes hazırsa, başlayalım...

İnfitar Suresi 11 ve 12. ayetler :

“Kirâmen kâtibîn, Ya’lemûne mâ tef’alûn”

“Değerli yazıcılar, bilirler ne yapıyorsanız”

Ayette söz edilen Kiramen kelimesi ; Arapçada değerli anlamına gelse de, kelimeyi etimolojik olarak , dünyanın en eski dili olan Türkçe ile okumak gerektiğine inanıyorum. Bakın ; Arapça harfleri, fonetik olarak Türkçe tamgalarla eşleştirdiğimizde karşımıza hangi kelime çıkacak? Bu maksatla , Kazım Mirşan’ın çevrim cetvellerinden yararlanacağız.

Resim 1’deki harfleri ,Resim 2 ‘deki tabloda eşleştirdiğimizde ; Kef- Ra "Mim bize Ök/Kö - R " Me tamgaları olarak geri dönüyor. Bu tamgaları okuduğumuzda ise karşımıza : KöRMe kelimesi veya öKeRMe kelimesi çıkıyor!

Dikkatle takip edelim; söz konusu ayetteki KiRaMen Katibin kelimesini Türkçe olarak okuyoruz:

KÖRME Katibi veya ÖKERME Katibi 

Peki ne demek KÖRME Katibi veya ÖKERME Katibi?

Bunu az sonra yazacağım!

Ancak, önce ADGUK-TANRININ GÖZÜ’nde söz edilen şu satırlara bakalım mı ?

https://www.onaltiyildiz.com/?haber,9068/adguk-ogretisi---tanrinin-gozu

Tanrı Teşkilatının Başı, yani kendini güya Tanrı diye tanıtan biyolojik varlık ; emrindeki KOD yazıcılarından(Bilamlar), yazılımlarını ANA programa getirmelerini istiyor. Bu bilgiler ışığında , az önce bulduğumuz KİRAMEN KATİBİN kelimesinin birinci Türkçe anlamını yazalım:

KÖRME KATİBİ= ANA Kodu ve yapbozlarını(Algoritmalarını) GÖREN YAZICILAR !

Benim tefekkürüme göre bu zümre; sadece varlıkların amellerini yazmıyorlar,yani anladığımız manada olanları yazmıyorlar! Bana göre, bu üretim varlıkların(ZUMUN vs...) yapabileceği ihtimaller zincirindeki tüm amelleri yazıyorlar. Yani bir şekilde , bu üretim varlıkların yapabileceği şeyleri ,önceden, yazıyorlar. Çünkü İnfitar 12.ayette -Dikkat edelim- doğru tercüme ile ; “Bilirler ne yapıyorsanız” deniyor. Yaptığınız denmiyor,yani geçmiş zamana atıfta bulunulmuyor.Yapacağınız ne varsa biliyorlar anlamı çıkıyor. Çünkü ; BİLAM ve YAPAY ZEKANIN kod yazıcıları, ihtimaller zincirinde,o varlığın, seçeceği yolu, yüksek olasılıkla tahmin edebiliyorlar!

RESİM 4’te “ Yine çökecek bir program mı yapacağız” kısmı ise şu şekilde açıklanabilir: Üretim şuurlu varlıklar ; Sistem içinde yazılan KOD’da yer alan ihtimaller zinciri dışında hareket ettikleri zaman- ANA programa aykırı hareket ettikleri için - ANA program , o varlık için geçici olarak çökmüş oluyor! Tahmin edilemeyen amel yapılmış oluyor. FATAL ERROR!

Şimdi Kiramen Katibin kelimesinin ikinci Türkçe anlamını yazalım:

ÖKERME KATİBİ= Ök erme ; Akıla/Usa erme anlamındadır. Dolayısıyla; Kollektif Akıla/Bilince Erebilen KOD yazıcıları anlamı ortaya çıkar!

Arkadaşlar; hepimiz Kollektif Bilinci duyduk. Kolektif bilinç veya kolektif şuur, Durkheim'e göre, bir toplumdaki insanların sahip oldukları ortak duygu ve kabulleri ifade eden terim. Ona göre kolektif bilinç, toplumun fertlerinin tek bir ruh ve duygu etrafında birleşmelerini sağlıyor, böylece toplumların devamında önemli bir rol oynuyordu. Kolektif bilinç, bir toplumda yaşayan kişilerin ortak düşüncelerini, duygularını, öngörülerini ve inançlarını içeren ortak bilinç olarak tanımlanabilir. Bireylerden bağımsız şekilde varlığını sürdürür. Toplum içinde bunlara göre hareket edilir. Her toplum bu çerçevede kendine özgü yaşam biçimi geliştirir. Kolektif bilinç ilkel toplumlarda kuvvetliyken, modern toplumlarda daha zayıftır.

Peki Kollektif Bilinç(Akıl)’ın konumuzla ne alakası var?

KİRAMen kelimesine daha yakından bakalım mı? Hazır mıyız?

Kİ- RAM

Bakın bu iki kelime kökü bize neler neler verecek?

Kİ nedir ? Bir yerlerden tanıdık geliyor ama...

Ki = Qi,Ki,Chi ,Çiğ diye yazılır. Kökleri geleneksel Çin (Türklerden almışlardır)  kültürüne dayanan Chi (qi olarak da yazılır), tüm canlı varlıklardan geçen hayati yaşam gücü veya enerjiyi ifade eder. Bedeni, zihni ve ruhu birleştirerek her birimizin içinden akan varoluşun özüdür. Bizi hayatta tutan şey budur. Oktan Keleş, Kambala 7 videosunda Çiğ kavramını  detaylı olarak anlatmıştı. Çiğ bilgisi ; Kadim Türkler sayesinde, dünyaya aktarılan bir bilgidir.

https://www.onaltiyildiz.com/?haber,8102/kambala-7

RAM nedir?

RAMRastgele erişimli hafıza veya rastgele erişimli bellek (İng. İngilizce: Random Access MemoryRAM mikroişlemcili sistemlerde kullanılan ve genellikle çalışma verilerini ve makine kodunu depolamak için kullanılan herhangi bir sırada okunabilen ve değiştirilebilen bir tür geçici veri deposudur.

Bu bilgiler ışığında ; Ki-RAM Katiplerini  birlikte okuyalım mı?

Tüm canlı varlıklardan geçen enerjiyi ve belleği herhangi bir sırada okuyabilen ve değiştirebilen YAZICILAR!

Bildiğimiz sandığımız şeyleri , acaba ne kadar doğrulukla biliyoruz değil mi?

O’nun(Tek Mutlak Güç) bu sahte sisteme yolladığı virüsler sayesinde, Dünya-Evren hapishanesindeki duvarlarda gedikler yarıklar açılıyor ve dışarıyı görebiliyoruz. Açılan yarıkları; Oktan Keleş’in Tengrinin Türkü kitabından biliyoruz. Oradan gelen Ötüken havasını teneffüs edip, O’nun verdiği Çiğ ile mayalanıyoruz. Yani ; sahte sistem bize ne kodlamaya çalışırsa çalışsın, biz yüzümüzü yine O’na çeviriyoruz. O ; adeta Tengri Tamgası ile , bu sahte sistemin kodu üzerine mührünü her AN vuruyor! Görmeyi ve duymayı bilenlere selam olsun.

Tütk Devletinin Baş Kamı Oktan Keleş sayesinde ; yap bozu,algoritmayı,hologramı, ne dersek diyelim, okuyup müdahale edebilenleri öğreniyoruz. Tek Tengri, bu SİSTEM içine, Ötükenli Türk olan-bu sisteme göre virüs- TANRI ADAMLARINI yerleştirmiş. Ne mutlu onlara! Sisteme, Issaha yani yapay zekaya ve sahte tanrılar ile onların bilamlarına inat; Ötükenli Türkler gereğini yaptılar,yapıyorlar,yapacaklar... Hani bir söz var ya ,edep ederim, “gelmişi.. geçmişi.” diye başlayan, işte bu Türkler, sistemin sahte olan tüm elemanlarına gerekli müdahaleyi yaparlar!

Türk Devletinin, Türk Milletinin ve Türk Ordusunun önemi bu çağda çok daha iyi anlaşılacaktır! Bu çağın Türkleri; Kağanları etrafında birleşip, kadim Türk bilgilerini bir bir dünyaya açacaklardır...

Türk tamgalarının tamamına yeni bir gözle bakılması gerektiğine inanıyorum. Yazılımcı arkadaşlar, her bir tamgayı 3 boyutlu olarak incelemeli...

Yazılımcı arkadaşlar demişken,onlar daha iyi bilirler ; şu anda en popüler dillerden birisi C++. Yani çok ilginç değil mi?  Artmayı,arttırmayı ifade eden matematiksel “++” işaretinde bile 2 adet OZ ÇARKI veya TENGRİ TAMGASI var!

Ne ilginç tevafuk!

YAP-BOZU( ALGORİTMAYI) görebilenlere selam olsun. Ne mutlu biz Türklere ki, KamBabamın sayesinde, bize bilim diye film yutturulduğunu ,asıl bilimin , ATATÜRK’ün konu ettiği Bilim olduğunu öğrendik!

Yakında inşallah; KamBabamdan daha nice bilgileri hep beraber öğrenebilmek duasıyla yazıma son veriyorum.

 

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Tengri Bizmenen!

Dr. Hamdi Cenk Düzgit Bu haber 7,586 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,520 µs