En Sıcak Konular

KARADAĞ'a Dikkat! Gündem, Şaşırtmaya Devam Ediyor!

1 Ağustos 2022 10:04 tsi
KARADAĞ'a Dikkat! Gündem, Şaşırtmaya Devam Ediyor! Oktan Keleş'in 27 Ocak 2022 de GÜNDEM başlıklı yaptığı analizler şaşırtmaya devam ediyor. Ve bugün özellikle Karadağ'a dikkat çekiyoruz!

Oktan Keleş’in 27 Ocak 2022 tarihli Dünya çapındaki analizi gündemde ve dedikleri harfiyen çıkmaya devam ediyor.Kuşkusuz İSTİHBARAT Tarihinin EN ÖNEMLİ analizlerinden birisi bu röportaj.

Türk toplumunu yanlış yönlendiren ve ulusal güvenlik için artık tehlike haline gelen kendilerini Stratejist  ilan eden bazı kişiler, analizleri yanlış çıkmasına ve çuvallamalarına rağmen hiçbir şey olmamış gibi yine her akşam televizyon kanallarında illüzyona devam ediyorlar.

27 Ocak 2022 tarihli analizde Sayın Oktan Keleş Balkanlar konusunda da şu uyarılarda bulunmuştu:

"...Ukrayna'daki çatışma uzun sürerse Balkanlar'a inecektir!..."

“…..Fakat bir şey daha söyleyeceğim bakıyoruz biz burada başka ne var diye Balkanlar. Eğer bu çatışma çok fazla uzun sürecek olursa Ukrayna’daki çatışma şimdi daha önce hatırlar mısın kaç ay oldu bilmiyorum yazdık videoda seslendirerek görüntülü çektik sen daha iyi bilirsin.

Erol ELMAS: Eylül ayı diye hatırlıyorum ama.

Oktan KELEŞ: Evet ben de öyle hatırlıyorum. (https://www.onaltiyildiz.com/?artikel,768/kambaba-16--dis-tehditler-/oktan-keles) Balkanlara, Arnavutluk’a Kosova’ya Sırp meselelerine falan biliyorsun dikkat çektik. Hatta Türk etkin unsurların orada önlem almasını tavsiye de bulunduk biliyorsun ve bir ay sonra da orada bir kargaşa oldu. Kosova’ da Arnavutluk’ta Bosna’da işte askeri unsurlar arasında üstelikte. İşte şimdi Ukrayna’da çıkacak bir kıvılcım daha aşağılara Balkanlar'a gelmesi için hiçbir şekilde kaçınılmaz.

Bakın tekrar o yazı ve o görüntüyü atıf yapmak istiyorum bugün daha da önem kazandı o bu sefer ne yapacaklardır yani Ukrayna meselesini sürüncemeye bırakarak yine balkanları karıştırabilirler. Yani yapacaklardır bunlar planları dahilinde yani Balkanlar'da bir patlak vermek isteyeceklerdir. Çünkü Kazakistan'da da Rusya'yı oraya yönlendirdiler gözünü o tarafa çevirsinler diye hatırlayacaksınız işte Rusya girdi çıktı falan oradaki olaylar geçince vesaire Şimdi burada da balkanları özellikle karıştırarak Balkanlarla Türkiye'nin birçok alanda tarihsel, askeri, stratejik, politik birçok yönden bağı var ve işte doğu ve batıya açılan kapı Türkiye'nin…

https://www.onaltiyildiz.com/?haber,8909/oktan-keles-ile-gundem

Oktan Keleş bu analize ilaveten Twetleri ile de sürekli uyarılarda bulunmuştu:

 

 

Ve Oktan Keleş’in dediği gibi Ukrayna-Rusya Savaşı uzadıkça Balkanlar da karışmaya başladı:

 Kosova-Sırbistan sınırında tansiyon bir kez daha yükseldi. Kosovalı Sırplar, ülkenin kuzeyinde Sırbistan ile olan sınır geçişlerini kapatırken, Kosova'da siren sesleri duyuldu. Türkiye sağduyu çağrısı, NATO'nun Kosova Gücü ise "müdahale etmeye hazırız" açıklaması yaptı. Kosova hükümeti, gerilime sebep olan kararın ertelendiğini duyurdu.

https://www.trthaber.com/haber/dunya/kosova-ile-sirbistan-arasinda-gerilim-698519.html

 https://www.tgrthaber.com.tr/dunya/balkanlarda-savas-canlari-sirbistan-ile-kosova-2840762Bu haber 3,772 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,580 µs