En Sıcak Konular

Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1

24 Temmuz 2022 20:04 tsi
Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1 Oktan Keleş yazdı...

Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1 

 

Tv programında, Atatürk’ümüzün 5 yaşındaki yayınladığım fotoğrafı üzerinden, yine mason, kemalist, sahtekar, sözde Atatürkçülerin (gerçek Atatürkçüleri tenzih ederim), Meydanı boş bulup Akıncı rolüne bürünenlerin ve bunun Mütercimliğine soyunanların, palavracı Sözdili büzüşücezilerin, kendi yayınladığı fotoğrafıda belge olarak göstererek, bir nesili nasıl kandırdıklarının, resmi tarih adı altında, Türk Milletini ve nesillerini aldatanların ultrasonunu sizlere sunuyorum.

Bu bir aydınlanma devrimidir. Atatürk’ün Trablusgarp’ta sanılanın aksine gözüne hiçbirşey olmamıştır! İşte ispatı yayınladığımız fotoğrafta ve belgelerdedir.

Ata’nın, Trablusgarp’da Derne Muhaberesinde, gözüne kireç kaçması hatta şarapnel parçası sonucu bir gözünün rahatsızlandığı resmi tarihte ve masonik Kemalistlerin uydurmalarında yazmaktadır. Fakat bu doğru değildir! Resmi yazılı tarihin aksine, Atamız çocuklukta geçirmiş olduğu bir kaza sonucu gözünde bilinen bir araz oluşmuştur!

Şimdi Atamızın Trablusgarp’da bulunduğu tarihe dikkat çekelim…

Trablusgarp’ta 1911-1912 tarihleri arasında, gözünde böyle bir rahatsızlık olmuş olsaydı, 1899 tarihli Ata’nın en genç yayınlanan fotoğrafında ki gözünde de aynı arazın görülmemesi gerekmez miydi? Dikkatinizi istirham ederim, bu fotoğraf Trablusgarp savaşından yaklaşık 13 sene önce çekilmiştir!

Aşağıdaki fotoğraflara dikkat ediniz. Ata’mızın 5 yaşındaki fotoğrafında bir gözünde araz mevcuttur. Aynı şekilde 1899 yılında ki (13 yıl önceki Trablusgarp savaşından çok önce) fotoğrafında da aynı arazı görüyoruz.

Ayrıntılara baktığımız zaman ise, Ata’nın sağ burun deliklerinin açıklık oranlarının diğer burun deliğine göre daha büyük olduğu ve her iki resimde de bu ayrıntının aynı olduğu görülecektir.

Bizi yıllarca kandırdıkları, resmi tarih diye yutturdukları Trablusgarp savaşında Ata’nın gözünün sözde yaralandığı palavrası çökmüş bulunmaktadır!

 

Ek olarak, bu arazdan dolayı 10-17 Kasım 1912 viyanada göz hekimi Prof. Dr. Fuchs’a muayene ve tedavi olmuştur.

Resmi tarihçiler ve masonik sözde Kemalistler biraz kızabilirler fakat sindirmeleri için biraz soda içmelerini tavsiye ediyoruz. Üslubumuzu lütfen kaba bulmayınız. Söz konusu ATA’mız ise, bu bizim hassas noktamızdır.

Ozan Aydın bey bazılarının kalpak, kravat ve kısa pantolona takılanlara okkalı bir cevap verecektir. O da az sonra…

 

Unutulmasın ki! Ben Kemalist değilim! Kam ve Atatürk’çüyüm… Atatürk’ümüzü, Şövalyelerin, Masonların, Batı zihniyetine taparların, Amerikancıların ellerinden alacağım! Daha yeni başladık, Tengri dağını başlarına yıkacağım…

Saygılarımla

Oktan KeleşBu haber 16,437 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9,498 µs