En Sıcak Konular

ABD'den UFO'larla İlgili İtiraf

20 Mayıs 2022 09:17 tsi
ABD'den UFO'larla İlgili İtiraf Amerika Birleşik Devletleri 53 yıl sonra UFO'larla ilgili bir oturum düzenledi. Oturumda bazı UFO görüntüleri de gösterildi ve açıklaması yapılamasa da görüntülerin 'gerçek' olduğu belirtildi.

WebTekno'dan aktarılan bilgilere göre; Amerika Birleşik Devletleri’nde tarihi bir oturum düzenlendi. ABD Kongresi’nde yapılan olan oturumda iki savunma istihbarat görevlisi, hükümetin UFO’larla ilgili ne bildiği konusunda ifade verdi. Kısa süre önce 'halka açık' olarak gerçekleşen oturum, bu kez 'kapalı' olarak gerçekleştirildi.

ABD Temsilciler Meclisi’nin istihbarat alt komitesinin düzenlediği oturumda ifade vermeye çağrılan yetkililer ABD’nin istihbarat ve güvenlik sorumlu savunma müsteşarı Ronald Moultrie ve Donanma İstihbaratı Başkan Yardımcısı Scott Bray oldu. Her iki ismin de halka açık duruşmanın ardından basına kapalı şekilde ifade vermesi planlandı.

Bu görüntü, daha önce internette yayımlanmış, Pentagon da  görüntülerin bir donanma personeli tarafından çekildiğini geçtiğimiz yıl doğrulamıştı. 

Donanma İstihbaratı Başkan Yardımcısı Scott Bray o görüntülerle ilgili şu açıklamalara yer verdi: 

Artık bu üçgenlerin bölgedeki İnsansız Hava Sistemleri ile ilişkili olduğundan oldukça eminiz. Üçgen görünüm, ışığın gece görüş gözlüğünden geçmesinin ve ardından bir [tek lensli refleks] kamera tarafından kaydedilmesinin bir sonucudur.

Bu görüntünün halen açıklanamadığı belirtildi. Görüntünün 2021 yılında bir pilot tarafından kaydedildiği açıklandı.

Altkurul Başkanı Andre Carson, "UAP'ler (tanımlanamayan hava olayları) açıklanamıyor, ama gerçek." ifadelerini kullandı.

Donanma İstihbaratı Müdür Yardımcısı Bray, ABD yetkililerinin açıklayamadığı bazı görüşler olduğunu kabul ederken, makul açıklama için çok az verinin olduğunu ifade etti. Bray, sahip oldukları kanıtların ellerine bir şey sunmadığını, bu nesnelerin Dünya'dan olmadığını düşündürecek hiçbir yayılım tespit etmediklerini bildirdi.

En son UFO oturumu 53 yıl önce yapılmıştı.

 https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/abdde-ufolarla-ilgili-yapilan-oturumda-ortaya-cikan-goruntulerin-gercek-oldugu-aciklandi-543036h.htmBu haber 2,848 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,104 µs