En Sıcak Konular

2025 Güneş Patlaması

26 Ocak 2022 10:50 tsi
2025 Güneş Patlaması Semra DOĞAN Yazdı...

2025 Güneş Patlaması

 

Adguk öğretisi 4. Sayfasında: En alttaki resimde güneşin sönmesiyle;  güneşten beslenen ve içinde bir yaratım olan varlık ayrılıyor. İçindeki yeni insansı varlık dışarı çıkıyor, hayat buluyor. Tam olarak insana benzemeyen hatta kuyruğu olan bir yaratık. Sonra da tasarladıkları bu yaratığın içinden de cenin. Belki sadece bir embriyo, bir tohum belki de kendi oluşturdukları bir bilgi. O bilgiyi yani cenini tasarladıkları yaratığın içine yerleştirip, enjekte edip, o varlığın içinden ayrı bir ırk oluşturuyorlar. İlk yarattıkları tasarım Güneşten besleniyor. İçine konmuş tohum da ayrı bir oluşumu, yaratımı oluşturuyor. Ta ki Güneş sönene kadar. Veya güneşte başka bir sır meydana gelene kadar. Bu süreçte edindiğimiz bilgiye göre ; geçmişte güneşi emdiler, bugün de emiyorlar ve gelecekte de emecekler. Ta ki güneş emilmeycek duruma gelene kadar.

Bunlar çoğaldılar, türediler. Yıldızlara galaksilere evrenlere yayıldılar. Oralarda da ürediler. Çağlar üzerinden yitip geçti. Birbirlerini unuttular. Tasarımında Ana tanrıça bilgisi, yer bilgisi kullanılanlar hakikatlerini arayıp dururlar. Diğerleri bozgunculuk yaptılar ve son bozgunculuğu yapmak için hazırlanıp dururlar. Bir delik ararlar, bir kapı… Son bozgunculuk da ,son programı bozmak için. Güneşin efendisi isyan etti. Gürledi. Bu bir uyarıydı yerdekilere ve göktekilere.

Güneşin çocukları her yere dağıldı.

Her yerde efendilik tasladılar.

Adguk öğretsine göre; bu süreç devam ediyor.

Buradan anlaşılmalıdır ki bir alamet belirecek veya belirdi. Bu alamet sıkça dile getirilen güneş patlaması olabilir.

Güneş’te inanılmaz yoğunlukta ,sürekli gaz patlamaları yaşanmaktadır. Bu patlamalar enerji patlamalarıdır. Coronal Mass Ejection (Taç Küre (corona) Kütle atımı) adı verilmektedir. Korona güneş atmosferinin en dış katmanıdır. Korona’da Güneş Rüzgarları adı verilen akımlar ile madde dış uzaya savrulmaktadır.

Kutup Işıkları: Güneş patlamalarıyla, güneşten kopan yüklü parçacıkların , Dünya’nın manyetik kutuplarından atmosfere girmesi sonucu su molekülleriyle etkileşime girmesidir. Böylece atmosferde AURORA  denilen yapılar oluşuyor. Bu yapılar normalde 70 derece ve üzeri Kuzey ve Güney Kutup bölgelerine yakın enlemlerde görülür. Bu harika doğa olayı izleyenleri adeta hayran bırakmaktadır. Şu andan 30.000 yıl önce yaşadıkları tahmin edilen cromagnonların (erken homosaphienler )Güney Fransa’da mağara tavanlarına çizdikleri kutup ışıklarını anlatan resimlere rastlanmıştır.

Güneş aktiviteleri bazen artmakta bazen azalmaktadır. En çok arttığı döneme Solar Maximum adı verilir. Yaklaşık olarak 11 yılda bir maximum seviyeye ulaşmaktadır.

Güneş aktiviteleri döngüler halinde gözlemlenmektedir. Bu döngülerden sonuçlar elde edilmektedir.

Schwabe döngüsü: 11 yıllık döngüdür.

Gleissberg döngüsü: 88 yıllık döngüdür.

Bugüne kadar görülmüş en güçlü güneş patlaması(fırtınası) Carrıngton Olayı olarak bilinmektedir. Koronal kütle enjeksiyonu Dünya’nın manyotosferini vurmuştur.

Bundan 100 yıl önce 1918-1920 yılları  arasında İspanyol gribi çıkmış ve yaklaşık olarak 3 yıl sürmüştü. İspanyol gribi salgınının ardından da bir fırtına felaketi yaşanmıştı. 15 mayıs 1921’de Newyork’ta gerçekleşen 3 günlük jeomanyetik fırtına nedeniyle ABD  ve İngiltere de dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde elektrik ve telgraf kontrol odalarında yangınlar çıkmıştı.

Bu olaydan 100 yıl sonra 1 aralık 2019 da başlayan covid-19 salgını tüm dünyada hala devam etmektedir. Yine benzer şekilde 3 yıl sonrası için tahminen 2025 yılı temmuz ayında güneş patlaması olayı ihtimalleri uzmanlar tarafından dile getirilmektedir. Teknolojinin bu kadar ilerlediği bir çağda eğer beklenen güneş fırtınası (patlaması) yaşanırsa tam bir kaos olacaktır . Dünya’da  dijital bir kıyamet yaşanacaktır.

BBC’ nin haberlerine göre 100 yılda bir görülen Güneş patlaması kapıda.

Dünya’da büyük ülkelerin elinde EMF(Elektromanyetik silah) bulunmaktadır.

CNN haber kaynağına  göre : Çin’in geliştirmiş olduğu EMF(Elektromanyetik silah) cihazdan en çok ABD tedirgin.

EMF(Elektromanyetik silah): Cihazları hedef alan bir teknolojidir ve yerden 400 km yukarıda uzayda infilak ederek yaydığı elektromanyetik dalgalar  ile büyük bir alana yayılarak elektronik cihazları durdurmaktadır. Bu olay insanlar tarafından güneş patlaması olarak algılanmaktadır.

“Şeytan vahyi insanlara, zihinlere filmlerle vermektedir.“ KAMBABA (Oktan Keleş)

1988 yapımı Yaşıyorlar Filminde :“2025 yılında bütün gezegen bu büyük kuvvetin koruması ve yönetimi altına girecektir. Bu değişiklikten hem biz,hem de sizler kazanacaksınınız.“

Belki de yukarıda bahsettiğim EMF cihazı kullanılarak dünyadaki elektronik cihazlar, sistemler,internet ağı bozulacak ve bu kaos ortamının sebebi güneş patlamaları gösterilecektir.

Saygılarımla…

Semra DOĞAN

 



Bu haber 3,198 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.




  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,710 µs