En Sıcak Konular

Lolan Güzeli'ni (ECE'yi) Yeni Keşfetmişler!

25 Eylül 2020 10:16 tsi
Lolan Güzeli'ni (ECE'yi) Yeni Keşfetmişler! Oysa Oktan Keleş çoktan ECE'yi (LOLAN) ziyaret etmişti...

 Türk Prensesi Lolan’ın 3800 yıllık mumyası bulundu: İnsanlık tarihini değiştirecek keşif!

Dün gazetelerde böyle bir haber yer aldı. Yeni keşifmiş gibi...

Oysa Oktan Keleş Kopuz Ata Yazı dizisinde Lolan(Lülen) Ece Türk'ü yazmış ve bu mumyanın 3800 değil yaklaşık 7000 yıllık olduğunu söylemişti.  Dahası ÇİNLİLER bunu Türk arkeologlara inceletmemişlerdi. Oysa Oktan Keleş çoktan gerekli numuneleri  almış, TMT  gerekli incelmesini yapmıştı. Bunun da video kaydını yayınlamıştık.

 https://www.onaltiyildiz.com/?haber,5950

 

 LOLAN (LÜLEN)-ECE TÜRK'e Kavuştu!

 https://www.onaltiyildiz.com/?haber,5952

Oktan Keleş Lolan Güzeli'nin Yanında: 

 https://www.youtube.com/watch?v=aqXB7Q5XTt8

 

İşte dün yayımlanan haber: 

Türk Kraliçesi Lolan Güzeli, Lolan Prensesi veya Lolan Kraliçesi olarak bilinen 3800 yıllık mumya Çin’in işgali altındaki Uygur özerk bölgesi olan Doğu Türkistan’da bulundu.

Asya’nın binlerce yıl öncesine uzanan gizemli geçmişine ışık tutan bir mumya, Çin’in politik engelleri nedeniyle ABD’de gösterileceği sergiden aniden çıkartılmıştı. Bu gelişme, Asya’nın kökenleri hakkında büyük sırlar saklayan mumyanın üzerindeki tartışmaları tekrar gündeme de getirmiş oldu.Pekin’in sergilenmesinden rahatsız olduğu mumya 3800 yaşında. Buna rağmen yarı açık gözlerindeki uzun kirpikleri düzgün biçimde korunmuş ve çok iyi durumdaki uzun saçları omuzlarına düşüyor.


DNA TESTİ %100 TÜRK OLDUĞUNU KANITLADI! 

Üzerinde bulunan Türk’lere ait olan kılık kıyafeti ve şaman gelenekleri ile gömüldüğü’nü kanıtlayan şaman ayinlerinde kullanılan gereç ve simgelerin mezardan çıkması da çok net bir sonuç olarak bu mumyanın % 100 Türklerin Atası olduğunu göstermektedir. 

DOĞU TÜRKİSTAN'DA BULUNDU

Üstelik Lolan Güzelinin yakınında bulunan birçok mumya da yine tıpkı onun gibi özellikler taşıyor. Birçok arkeolog mumyanın Avrupa kökenli olduğunu söylerken, Pekin yönetimine karşı bağımsızlık mücadelesi veren Uygurlara göre hem Lolan Güzeli, hem de civarında bulunan mumyalar Türk kökenli.Çindeki Türk Mumyaları Ne Anlama Geliyor?


Türk Bilim adamı Kazım MİRŞAN yaptığı araştırmalarda Ön-Türk uygarlıkları tarafından OT-OĞ olarak isimlendirilen Ön-Mısıra M.Ö 3000 Yıllarında Doğu Anadoludan Isub-Ög yazısının gittiğini tespit etmiştir. Kazım MİRŞANın bugüne kadar anlamı çözülemeyen 184 adet mısır hiyeroglifini Ön-Türkçe olarak okumuş olduğu ve mumyalama tekniklerinin yine M.Ö. 3000′li yıllarda Altaylarda geliştirildiği düşünülürse Piramit inşa teknolojisinin Eski Mısıra Ön-Türk Uygarlıkları tarafından öğretildiği sonucuna ulaşılmaktadır.

TÜM İNSANLIK TARİHİNİ DEĞİŞTİRECEK KEŞİF

Tüm İnsanlık tarihini değiştirerek; medeniyetin asıl yaratıcısının Türkler olduğu sonucunu doğuran bu olağanüstü keşif batılı bilim adamları(!) tarafından ısrarla görmezlikten gelinmekte ve insanlığın bilgisinden daha uzun süre saklanması mümkün olmayan bu piramitleri başka bir uygarlığa mal etmeyi amaçlayan maksatlı çalışmalar yapılmaktadır.İlk insan mumyalama tekniğini mükemmel bir şekilde uygulayanlar Altay Türkleridir.(Mısır medeniyetinden yüzyıllarca önce) Uygur bölgesinde bulunan,Mısır piramitlerinden yüzyıllarca önce yapılan ve Mısır piramitlerinden daha yüksek/büyük olan piramitleri yapan Türklerdir.Çin hükümeti buraya girişi tamamı ile yasaklamıştır. Çünkü bu piramitlerin içinde proto��"Türk yazılar mevcut.Arkeologların dahi girişine kati surette izin verilmiyor.Çünkü dünya tarihinin tekrar yazılması gerekebilir. (Kaynak: Hadibeh.com)

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/turk-prensesi-lolanin-3800-yillik-mumyasi-bulundu-303644h.htmBu haber 3,614 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,557 µs