En Sıcak Konular

Alman Doktorlar: Koronovirüs Aldatmaca

13 Mayıs 2020 09:38 tsi
Alman Doktorlar: Koronovirüs Aldatmaca Alman doktorlar, Merkel'i yerden yere vurarak koronavirüsün aldatmaca bir panik olduğunu vurgulayarak, küresel bir hırsızlığın ve mafyacılığın tam ortasındayız açıklamasında bulundular.

Alman doktorlar ayağa kalktı! Küresel bir mafyacılığın tam ortasındayız...


"Covid-19 mevsimsel bir grip enfeksiyonudur" diyen Alman doktorlar, Merkel'i yerden yere vurarak koronavirüsün aldatmaca bir panik olduğunu vurgulayarak, küresel bir hırsızlığın ve mafyacılığın tam ortasındayız açıklamasında bulunduğu öne sürüldü.


Almanya'nın başkenti Berlin'de bir grup doktorun koronavirüs salgını hakkında yaptığı açıklamalar tüm dünyanın dkkatini çekmeyi başardı. Gerçekte koronavirüsten ölenlerin olmadığını öne süren doktorlar, hükümetleri şeffaf olmaya davet etti.

Melinda Bill Gates Vakfı'nın ürettiği zorunlu aşılar içeriğinin açıklanmadığı belirten doktorlar, Kenya'ya gönderilen aşı ampullerinin içinde kısırlığa sebep olan düşük yapıcı hormonlar olduğunu öne süren Alman doktorlar, ''2009 yılında domuz gribinden de Almanya'da 350 bin insan ölecek denmiş ama sadece 200 kişi ölmüştü. Kıtalararası bir salgının ölüm oranlarını artırmaması mümkün değildir. Elimizdeki veriler ölüm oranlarının geçen senekilerden farklı olmadığını gösteriyor. Bu demektir ki, Covid-19 basit, sıradan bir grip virüsüdür.'' ifadelerini kullandı.

SAVCILAR HAREKETE GEÇMELİDİR

Şu yapılanların, yaşamakta olduklarımızın hiçbir tıbbi açıklaması olamaz diyen doktorlar, ''Bu kriminal bir vak'adır. Savcılar harekete geçmelidir. "Kim yapıyor bunları, neden ve niçin yapıyor" soruları üzerinde düşünmeliyiz. 2013- 2014 yıllarında Afrika'da bir milyonun üstünde insana tetanoz aşısı yapıldı, 2017'de bu aşıların neticesinde insanlar kısır kaldı ve birçok kişi öldü.'' açıklamasında bulundu.

Söz konusu açıklamalara imza atan doktorlar:

Walter Weber - Hamburg

Heiko Schöning - Hamburg

Olav Müller-Liebenau - Hamburg

Marc Fiddike - Hamburg

Axel Arlt - Hamburg
https://www.habervakti.com/gundem/alman-doktorlar-ayaga-kalkti-kuresel-bir-mafyaciligin-tam-ortasindayiz-h111273.htmlBu haber 3,060 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler

  1. Kod Bir Nokta İdi

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,930 µs