En Sıcak Konular

Bölüm 3: Semboller ve Biat

5 Temmuz 2017 14:38 tsi
Bölüm 3: Semboller ve Biat Bölüm 3: Semboller ve Biat


 

Bölüm 1: KÜP
http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=4646
Bölüm 2: LOST DİZİSİNİN SIRRI   VE   DECCAL’İN ÇIKIŞI
http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6076

BÖLÜM 3:   SEMBOLLER VE BİAT

    Bir önceki yazımızda Deccal’ in 23 Mayıs 2010 tarihinde zuhur ettiğini, Lost dizisinin son bölümünün yayınlanmasıyla, bu mesajın dünyadaki tüm şeytani hücrelere iletildiğini anlatmıştık. Bu bölümde de 23 Mayıs 2010 tarihinde Lost’ un son bölümü yayınlandıktan sonra dünyada neler olduğunu incelemeye çalışacağız. Ama öncesinde ön bilgi olarak bilmeniz gereken bazı detayları derine girmeden inceleyeceğiz.

    SEMBOLLER

Şeytaniler bir birleriyle semboller üzerinden iletişim kurarlar. İlgilileri bunu zaten çok iyi bilir. Şeytanilerin kullandığı bu sembollerinden bir kaçını bilinenden bilinmeyene doğru inceleyelim.

��"PİRAMİT: Oktan KELEŞ’ i yakından takip edenler bilirler ki şeytaniler Giza Piramitlerinin orada, henüz bulunamamış, çöl kumlarının altında gizli bir piramiti aramaktadırlar. Bu piramitin özelliği yeryüzünde şeytanın evi olmasıdır. Şeytanın mantığı şöyle işlemektedir. Allah yarattığını en iyi bilen değil midir? Evet. Dolayısıyla Allah’ın yarattıkları için yeryüzünde kurduğu sistem, bu yaratılmışlığa en uygun, en mükemmel sistem değil midir? Evet o zaman ben bu sistemden daha iyisini kuramayacağıma göre Allah’ın bu sistemini bire bir kopyalayıp, kendi sitemimi de buna uydurayım. Allah’ın sistemine paralel bir sistem oluşturayım. Allah’ı taklit edeyim diye düşünür ( Paralelcilerin, Fetöcülerin kimin ameli üzerine iş yaptığı burada ortaya çıkıyor ). Bunun içindir ki yer yüzünde Allah adına yapılan ilk ev Kabe’ dir. Kabe’ yi çaprazlama ortadan ikiye böldüğünüzde ortaya piramit şekli çıkar. Allah’ı ve yer yüzündeki sistemini taklit eden şeytan kendisine de bir ev yaptırıyor ama piramit şeklinde.

��"TEK GÖZ: Her şeyi gören göz. Amerikan 1 Dolarında olduğu gibi … Bunun anlamını zaten aşşağı yukarı herkes bilir.

��"ASLAN:  Piramite göre daha az bilinen bir simgesi de aslandır. Bu yüzdendir ki Giza Pramitlerinin yanında insan yüzlü aslan Sfenks’i vardır. Bunun sebebi ise aslan Yahudileri temsil eder. Davut’un simgesi şaha kalkmış aslandır. Yahudiler Davut’un Krallığını şaha kalkmış Taçlı Aslan olarak simgeler. Çünkü Davud’un simgesi aslandır. Kudüs’ü o kurduğu için şu an Kudüs’ün simgesi de aslandır.  Daha fazla bilgi için internete bakılabilir.

��"DAMALI ZEMİN: Bu sembol Mason’larda çok yaygındır. Masonlar kimlerdir derseniz, kurucuları olarak Hz. Süleyman Tapınağının inşasında duvar ustası olarak çalışan Hiram Ustadır. Masonlar Hiram ustayı Pirleri bir nevi mürşitleri olarak görür. Kuran-ı Kerimde Sülayman mabedinin inşasında çalışan duvar ustaları için açıkça Şeytan olduklarını söyler. Amelleriyle şeytana uymuş insanlar değil, bizzat şeytan der. Sad 37 “Bütün duvar ustası ve dalgıç şeytanları da onun emrine verdik.” Mason kelimesinin Türkçe karşılığıda “Duvar Ustası” demektir. Masonlar kendilerini Duvar ustası olarak adlandırır ve görürler. Peki neyin duvar ustalarıdır. Masonlar mürşitleri Şeytan olan ve alt tabakanın çoğu farkında olmasa da, kendilerini,  yeniden Hz. Süleyman tapınağını inşa etmeye adamış kimselerdir. Hz. Süleyman’ın tapınağının yeniden inşası için çalıştıkları için kendilerini pirleri Hiram Usta gibi duvar ustası yani “Mason” olarak adlandırılırlar.  Ve her yerde damalı zemini kullanırlar. Kendi hür iradeleriyle pirlerini, mürşitlerini şeytanı seçmelerinden dolayı, acaba Kuran’da bahsedilen insan şeytanlar Masonlar mıdır ?

��"MAVİ BEYAZ KIRMIZI:  Yahudiler Hz. Musa vefat ettikten sonra tekrardan Mısır’a dönüp Mısır tahtını ele geçirip Mısır’ın üç tacına ( Kırmızı Taç/Deshret, Beyaz Taç/Hedjet ve Mavi Taç/Pschent ) sahip olmuşlar ve bundan çok büyük gurur duyarlar. Öyle ki o Mısırın üç Tacına sahip olan Şeytani Yahudi soyundan gelenler İngiltere Devletini kurmuş ve o soydan geldikleri belli olsun diye kurdukları İngiliz Devletinin bayrağını kırmızı, beyaz ve mavi renklerinden oluşan bir bayrak olarak tasarlamışlardır.  Bu soydan gelenler zaman içerisinde Mısırdan Dünyanın her tarafına yayılmışlardır. Bir çok devlet kurup bu devletlerin bayrak renklerini de Kırmızı-Beyaz-Mavi renkli yapmışlardır. Birde bu soyun ajanlık faaliyetleri sonucu kurduğu ve etkisi yada sömürgesi altına aldığı devletlerinde bayraklarını bu renklerden oluşturmuşlardır. Dünyada 200 küsür ülke varken, doğada da milyonlarca renk varken neden  50 civarı ülkenin bayrakları MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI renklerinden oluşuyor? İngiltere, Amerika, Fransa, Hollanda, Rusya, Avusturalya, Çek Cumhuriyeti … ve daha bir çoğu. Sovyetler Birliği yıkıldıktan sonra Rusya kuruldu. Sanki bayrak yapacak hiçbir renk yokmuş gibi  MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI  renklerinden oluşan, neredeyse Hollanda ve Fransa bayraklarının bire bir kopyasını seçmesinin nedeni nedir? İşte bu şeytani Yahudi soyundan gelen birisi Rusya’nın bayrağına baktığında şu manayı çıkartır. Sovyetler Birliğini yıkıp yerine Rusya Federasyonu’nu kuran biziz ve Rusya hala bizim kontrolümüz altında. Kuzey Kore ve Güney Kore bayraklarının da MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI renklerinden oluşur. Bu iki devletin bayraklarının da MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI renklerinden oluştuğunu gören şeytani soydan gelen biri aynen şu düşünceye sahip olur.  “Kore’yi ikiye bölüp bir birleriyle savaştırıp sonra da iki ayrı devlet kuran yine biziz. Kuzey Kore bize ( Amerika’ya, İngiltere’ye vb. ) başkaldırıyor gibi gözükse de, aslında hala bizim kontrolümüz altında ve biz Kuzey Kore’yi belli bir plan, proje dahilinde diğer dünya ülkeleri ve insanları tarafından böyle algılanmasını istiyoruz.” diye düşünür.

Bu bölümde şeytanilerin 5 adet sembolünü ele aldık. Şeytanilerin bunlar gibi onlarca sembolü var. İnternette araştırdığınızda bir çoğunu bulabilirsiniz. Biz sadece konumuz için gereken asgari düzeydeki sembolleri ele aldık. Bu sembolleri şeytani soydan gelenlerin ve o soya biat edenlerin nerelerde kullandığını gelin beraberce inceleyelim.

MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI renklerinin bayraklarda nasıl kullanıldığını örnekleriyle görelim.

 

Devamı:

https://www.kalpoder.com/2017/07/05/bolum-3-semboller-ve-biat/


 


 


 


Bu haber 7,156 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,307 µs