En Sıcak Konular

Bombanın Sırrı ve Put Binalar

8 Haziran 2017 08:26 tsi
Bombanın Sırrı ve Put Binalar Şeytani kitapta bombanın sırrı....

İlhami Abi taşın bir yerine Besmele ile dokundu ve taş bir anda ters döndü. Altından siyah kaplı kalın bir kitap çıktı. Çok eski olduğu cildinden belliydi. İlhami Abi kitabı ayağıyla tekmeleyip kilitli olan kısmını çevirdi. Üzerinde kilit vardı. Bu kilidin anahtarının Şeytan’dan Şeytanîlerin başına verildiğini söyledi.

- Bu kitap Şeytan’ın doktrinlerinin yazılı bulunduğu bir “şer tutanak kitabı.” Bunun içinde planlarının ne olduğu, tutanakları, aldığı kararları, her çağa yazdığı ve Şeytanîlere görev verdiği planları var. Bu çağda neler planlamış, ona baktım.

İlhami Abi bize bu açıklamayı yaptıktan sonra hepimize dönerek:

- Geçmiş çağlara ait bir sayfaya bakabilirsiniz.


Sırayla kitabın rasgele çevirdiğimiz geçmiş sayfalarından birer nüsha okuduk. Sıra bana geldi. Euzu besmele ile bir sayfa açtım. Tarihi hatırlamıyorum çok hızlı okuduğumdan. Şu cümleler ve şok edici şu bilgi yazılıydı. Yani lanet Şeytan’ın o çağdaki planı olan bölüm ve Şeytanîlere, yani başlarına verdiği bilgi:

BOMBANIN SIRRI

- Efendiniz ben (Şeytan) size bugün insanlığın sonunu getirecek yeni silahımın bilgisini açıklıyorum:

Gördüm ki lanet melekler dünyanın yaratıldığından beri Yaratıcının yaptığı gök gürültüsünden, yıldırımlardan tir tir titreyip korkuyorlar. O’nu (Allah’ı) zikrediyorlar. Çok takip ettim. Melekler bu olaydan çok çekiniyor. Ben de uğraştım. İlmimle size bir
formül vereceğim. Yaradılışımın bir nüshası olan ateş ile toprağı, vereceğim formülle birleştirip, gök gürültüsü ve yıldırımlar gibi korkunç ses çıkaran bir silah (bomba) yapacaksınız.

Ateş (ateş), toprak (barut) birleşecek ve aynı sesi çıkaracak, aynı yıldırımlar gibi ateş çıkaracak, patladığı yeri yakacak, sesinden akılları başlarından alacak. Çağlar ilerledikçe formülleri geliştirip size vereceğim. Ateş şuaları (radyasyon vs..) ile toprağı birleştirerek, insanın maddesi toprağı onlarla yok edeceğiz.

Madem melekler Yaratıcının bu gök gürültüsü, yıldırım patlamalarından korkup O’nu (Allah’ı) anıyorlar; bu size vereceğim yeni silahla insanlar da bu patlamalardan (bomba) korkup beni anacaklar. Benim silahım.

Bu pis kitaptaki sayfada işte bunları okumuştum. Altında anlamadığım formüller vardı. Durumu, bu bilginin İblis’ten çıktığını İlhami Abi’ye dehşet içinde anlatırken dudaklarım titriyordu.

Kitabı eski hâline getirdikten sonra yolumuza tekrar koyulduk. Bir yandan yürüyor bir yandan da kitaptan önümüze çıkan sayfaları soruyorduk. Sıra bana gelince ben de sordum ve şu açıklamayı aldım İlhami Abi’den:
“GÖK GÜRÜLTÜSÜ ALLAH’I HAMD İLE TESBİH EDER. MELEKLER DE ONUN HEYBETİNDEN DOLAYI TESBİH EDERLER. ONLAR ALLAH HAKKINDA MÜCADELE EDİP DURURKEN O YILDIRIMLAR GÖNDERİP ONLARLA DİLEDİĞİNİ ÇARPAR VE AZABI PEK ŞİDDETLİ OLANDIR.” Rad /13

İblis’in kendi sesi olduğunu, bunun duyulabileceğini de öğrenmiştim. Bir sesi de buydu: Bomba. İlhami Abi şu ayeti okumuştu:
- “HEM ONLARDAN GÜCÜN YETTİĞİNİ “SESİNLE” OYNAT. SÜVARİLERİNLE, PİYADELERİNLE ÜZERLERİNE YÜRÜ.” İsra / 64


“Diğer seslerini siz düşünün.” diye geçirdim içimden. Lanet Şeytan Allah’ı ve yaptıklarını taklit etmeye çalışıyor ve her şer onun pis bilgisinden çıkıyor. Bomba da onun bilgisi. Yeryüzünde bu bilgiyi o insanlığa sundu. Hâlâ geliştirip atom, nötron vs... gibi bombalarla insanlığı tehdit ediyor. Varlıkları bile korkutuyor. Düşün, bu bombaları patlattıkları yerlerde neler oluyor? Ama Şeytan’ın yanıldığı bir şey daha var: Âdem’in aslı toprak. İnsanın; yani o mertebeye gelmiş Âdem’in ise nuranî ruh. Artık o toprağı nefsinde süzüp, yeryüzünde bırakarak Rabbe döndürülüyor.

Her kelimesinde dehşetim artıyor, neredeyse yerimde duramayacak hâle geliyordum.

- Peki dedim. Şeytan Allah’ı nasıl taklit eder ki...

- “ALLAH’A BİR TAKIM BENZERLER İCAT ETMEYİN.ÇÜNKÜ ALLAH HER ŞEYİ BİLİR, SİZ BİLEMEZSİNİZ.”Nahl / 74

Bugün de insanlık Allah’a benzetmeye (haşa) gayret ettikleri icatlar peşindeler İblis ile beraber. Ayetten anlaşılacağı gibi uğraşıyorlar. İnsanlık ileride dev binalar yapacak. PUT binalar:Yağmur üreten, bahçeleri olan, bilgi veren vs.. Tabii sûni. Teknolojik yapılar. İnsanlık onlara tapacak diye ekledi İlhami Abi.

Demek ki İblis bile Kur’an’dan taktik alıyordu diye düşündüm.Peki kendisine indirilen insanoğlu ne yapıyordu? Tabii istisnalar hariç. Bir insan ne diye bomba icat eder; hem de büyük kitleleri imha etmek pahasına? Bir başka insanı öldürmek için...Bu korkunç düşünce kimin işine yarardı? Küreselleşmeciler de Kur’an’ı, Allah’ı taklit ediyorlardı. Bütün Peygamberler küçük veya büyük kavimlere gelmişti. Oysa Efendimiz (sav) tüm küreye, âlemlere; kainata rahmet olarak… Tek din, tek anlayış mesajını bütün küreye sarmak için. Küreselciler de küreselleşme ile aynı metodu fakat tersinden planlıyorlardı:

Tek anlayış, tek devlet, tek din...

Oktan Keleş

Melekler Ağlarken (sh323-325) Bu haber 7,768 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,049 µs