En Sıcak Konular

OcaK’TAN Sevgilerle…

9 Mayıs 2017 07:08 tsi
OcaK’TAN Sevgilerle… OcaK’TAN Sevgilerle…


OcaK’TAN Sevgilerle…

6/7 Mayıs, cumartesi ve Pazar günleri yeni bir tv çekimi için yine Krt tv sütüdyolarında yine bir araya gelerek birlendik.

Tv programını izleyeceğiniz için bu konuda bir şey anlatmam doğru olmaz. Sözün sahibinden bizatihi dinlersiniz.

Güzel bir tefavuk Hıdırellez günü bir aradaydık. Bu güzel gün tv programından anlaşılacağı gibi yeni bir şeylerin başlangıç müjdesidir. “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.” 

Program sonrası ocağımızda akşam yemeği ile her zamanki olağan etkinliklerimizi kalperenlerle beraber. Sultan babamızın önderliğinde gerçekleştirdik.

Önce, Genç Osman ve halk oyunları, sohbet, meşk, zikir  yaparak sabahladık. Sabah namazı ile beraber kahvaltı  ile yeni güne başladık. Yeni günde yine sohbet ve kişisel sorularımız oldu. Yine her zaman ki gibi güzel deruni bilgiler edindik. Bu konuyu, KOĞUZ ATA ��" 5  bölümünde okuyacaksınız inşallah. Yayınlanmadığı için girmiyorum. Yayınlanınca yine şok ile bir çok değerli hikmet, bilgiye ulaşacağız. Bilmediğimiz ne çok şey varmış!  Hayret ile şükür edeceğiz.

Bu güzel millete ve temiz inancımıza ne çok haince saldırılar olduğunu anlayacaksınız. 

Gün içinde, sevgili pilotumuz Serkan beye,  1. Pilot olması nedeniyle, pilotların kendi aralarında yaptıkları şakayı, onun bize öğrettiği gibi, onu elbiseleriyle beraber, üç kova su ve musluklara bağlanan hortumlarla ıslattık. Maalesef elimizden kurtulamadı. Güzel bir banyo yaptırdık kendilerine.

Çok müdahale etmek istedik ama içimiz kan ağlayarak engel olmadık olamadık. Ha bu arada düzeni  ve tuzağı çok iyi kurduk. Bağladığımız direkten kurtulma şansı yoktu. Çok yalvardım dostlara ıslatmayın diye, dinletemedim. Kendimi ben bile dinlemedim. Hunharca bir kova suyu başından aşağı boca ettim. 

Tv programında sultanımızın okuduğu yeni bestesi, “Gel gidelim Ötükene” şarkısına Sultanımızın tavsiyeleri ile Onur ve Savaş kardeşlerimiz güzel bir klip yaptılar. İzleyin ve yüksek ses ile dinleyiniz. Orada geçen isimler koldaşlarımızın isimleri Ötüken yaşamın da yeri olan isimler. İsteğimiz ve duamız hepimizin orada olması.. Şarkıda geçtiği gibi; “… biz Ötüken de çokuz…”

Daha sonra sultanımız bize yaklaşık bir saat süren bir saz resitali sundu. Bizlerde eşlik etmeye çalıştık. İnanılmaz güzel oldu. Sanki bir oyuncak gibi bağlamasını adeta konuşturdu.  Sonunda da çaldığımız eser sahibi için bir Ötüken kontenjanı açtık. İstese de istemese de mecbur gelecek o sanatçımızda.

Her zaman ki gibi sıra ile vedalaşarak  ayrıldık.

Değerli başkanım ve koldaşlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. İYİ-ki varsınız. Cansınız. Gönüldesiniz.

Kuruluş yıl dönümümüz yaklaşırken tüm kalperenlere selam olsun.

Bekir ÖZTÜRK
Bu haber 3,349 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,079 µs