En Sıcak Konular

Bilinç Kıyameti Çalışmaları Devam Ediyor

26 Nisan 2017 08:56 tsi
Bilinç Kıyameti Çalışmaları Devam Ediyor Bilinç Kıyameti Çalışmaları Devam Ediyor

Belki bazıları için bıktırıcı olabilir ama bu meselenin korkunçluğu yanında -bıkma- oldukça masum kalır. Bu konudaki uyarımızı durmadan tekrar etmek mecburiyetindeyiz.   

Evet hep vurguladığımız o tarihi makaleye yine atıf yapıyoruz. Çünkü adım adım o makalenin yazdıkları oluyor ve bu olurken de yapılan şey oldukça masumane bir şekilde sunuluyor.

Oktan Keleş "SİNGULARİTY TEHLİKESİ BİLİNÇ KIYAMETİ"  makalesinde yıllar evvel şu uyarıyı yapmıştı:

 Şeytanî seçilmiş zekaların yeni ürünü. Yeni din anlayışına biçtikleri rol.

  1- Önce insanlık bilincini, hafızasını, zekasını silmek.

 2- Daha sonra kendi anlayışlarını, insanlığın sıfırlanmış zeka ve hafızasına işleyerek yeni bir bilinç oluşturmak.

 Silinecek insanlık bilincinde dinî inançlar dahil olmak üzere tüm bilgiler; dünya insanını ilgilendiren tüm argümanlar mevcut. Böylelikle, seçilmiş bir dünya kitlesine bir nevi bilinç kıyameti yaşatıp yeni bir çağ başlatmak.

Amaçlanan asıl plan dünya hafızasını (tarihini) tümden yok edip; yani insanlık bilgisinden kopartıp yeni bir tarih başlatmak.

 Devamı:  http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=33

Bakın Bilinç Kıyameti nasıl da masum bir şeklide insanlığa sunuluyor: 

 

Muhteşem Bir Haber: Kötü Anıları Zihnimizden Sildirmek Mümkün Hale Geliyor!

 

Baş rollerinde Jim Carrey ve Kate Winslet'in yer aldığı; 2006 yılında vizyona giren, Oscar ödüllü "Eternal Sunshine Spotless Mind" (Sil Baştan) filmi gerçek oluyor. Uzmanlar, beynimizde yer alan istenmeyen anıları silmenin yakında mümkün olacağını iddia ediyorlar. 

Kanada Toronto Üniversitesi'nden bilim insanları, bilimde çığır açıcı bir buluşa imza atmış olabilirler. Araştırmacılar, fareler üzerinde “korku ve tehdit” duygularıyla bağlantılı anılarla ilişkili beyin hücrelerini tespit edip, bu anıları silmeyi başardılar.  

"Eternal Sunshine Spotless Mind", 2016 yılında açıklanan; dünya çapında 117 sinema eleştirmenin fikirleri doğrultusunda hazırlanan "21. Yüzyılın En İyi Filmleri" listesinde, ilginç konusuyla 6. sırayı alan bir film. (Bir sonraki cümle filmi izlemeyenler için spoiler olabilir dilerseniz bir sonraki paragraftan okumaya devam edebilirsiniz.) Filmin konusunu kısaca birbirlerini çok seven, fakat farklı kişilikleri yüzünden birlikte olamayan iki aşığın (Jim Carrey ve Kate Winslet) yaşadıkları ilişkiye dair tüm anılarını tıbbi bir müdahale ile zihinlerinden sildirmeleri şeklinde özetleyebiliriz-. Bilim insanları da, filme konu olan, bu uzun süredir üzerinde çalıştıkları zihin silme teknolojisinin sonunda gerçek olduğunun haberini vermekteler.

Şimdilik yalnızca fareler üzerinde denenen bu uygulamanın yakında insanlar üzerinde de denemelerine başlanacağı belirtilenler arasında. Araştırmacılar, beynimizde yer alan milyonlarca hücreden sadece kötü anılarla ilgili olanlarını tespit ederek; yalnızca bunlara müdahale etmenin oldukça zor bir işlem olduğundan bahsederken, yine de kötü hatıraları diğer hücrelere zarar vermeden silmeyi başardıklarını ifade etmekteler.

http://www.webtekno.com/muhtesem-bir-haber-kotu-anilari-zihnimizden-sildirmek-mumkun-hale-geliyor-h28299.htmlBu haber 3,737 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,709 µs