En Sıcak Konular

Şehirlerdeki Manyetik Alanlar

15 Mart 2011 11:11 tsi
Şehirlerdeki Manyetik Alanlar "Manyetik Alan Silahının" etkileri...

Şehirlerdeki Manyetik Alanlar

Yeni bir teknoloji olan fiziki ve metafizik boyutlar arası ‘manyetik alan uygulamaları’ deneme olarak başlamış bulunmaktadır. Bu manyetik alan çalışmaları, özel seçilmiş bazı şehirlerde uygulanmaktadır.

Deney aşamasında olan bu "teknolojik silahın" uygulama alanı, genelde 3. Dünya ülkeleri ve özellikle de Müslüman ülkelerdir.

Bu manyetik alan uygulamalarının sonucu olarak; o bölgedeki insanlarda, baş ağrısı ve  unutkanlık görülmektedir. Bu belirtiler sadece belirli bir yaş grubunu değil, gencinden yaşlısına kadar bütün insanları kapsamaktadır.

Bizde bazı batıl inançlar vardır; merdiven altından geçme, birinin üzerinden atlama vs. Şehirlerde de bazı noktalardan geçildiği an, insan beynine hücum eden manyetik dalgalar, insanı olumsuz olarak etkilemektedir. Bu manyetik dalgaya maruz kalan kişi, kafasında planladığı bütün işleri unutmakta adeta hafızası silinmektedir.

Bu operasyonlar, cep telefonları vs. gibi teknolojik aletlerle değil, daha ileri bir teknoloji ile yapılmaktadır. Bu "manyetik alan silahının" uygulandığı alanlar, o ülkenin genelde en stratejik kurum ve kuruluşlarının bulunduğu bölgelerdir.

Örneğin ülke için hayati önem taşıyan bir davanın görüldüğü bir mahkeme salonu düşünelim. Bu manyetik alan silahı vasıtasıyla davanın seyri değiştirilmeye çalışılmaktadır. Bu  manyetik alana girmiş bir avukat düşünelim. Savunma yapacak avukat, müthiş bir baş ağrısı çekmekte ve bildiği bütün bilgiler sanki hafızasından silinmiş bir şekilde dava girmektedir.

Gençler için hayati önem taşıyan üniversite sınavlarında bu tür operasyonlar yapılmış mıdır?

Diğer stratejik yerleri saymıyorum. Ama  şu soruyu soralım: Bu manyetik alan uygulaması Ankara’da Eski Başbakanlık Binası- Genel Kurmay Başkanlığı- TBMM üçgeninde uygulanmakta mıdır?

Bu teknolojinin varlığı ile ilgili ABD’de  Utah, Pensilvanya ve Georgia eyaletlerinde gizli toplantılarda konuşmalar yapılmış mıdır?

İnsanın yeniden bilinçlendirilmesini ve bilincinin silinmesine yönelik, beyine gönderilecek manyetik dalgaların nelere yol açacağı ciddi bilim adamlarınca incelenmiş ve bu konuda makaleler yayınlanmıştır.

Yapılan bu çalışmalar sansürlenmiş ve konusu saptırılarak kamuoyuna farklı sunulmuştur. Bu çalışmalar kamuoyuna, “cep telefonları ve laptopların insan beyni üzerindeki tahribatları” adı altında sunularak, manyetik alan silahı gizlenmeye çalışılmıştır.

Gizli raporlarda şu bilgilerde yer almaktadır: Bu silahın bilinen panzehiri ise şimdilik, elektromanyetik dalga yayan Tv, cep telefonu, bilgisayar vs. aletlerin olmadığı bir oda da, ılık bir su ile duş alıp, bu oda da en az bir saat kalmak.

Önemli işi olanların, o işi yapmadan evvel, yukarıdaki uygulamayı yapmalarını tavsiye ederiz.

Türk Milletine saygıyla duyurulur. Bu konuda gelişme oldukça sizlerle duyuracağız inşallah…

Bir Tük atasözünü hatırlatalım: Türk Devleti, tavşanı kağnı arabası ile yakalar…

Not: Yakında İstanbul’da hafif hissedilecek olan, yıkıcı olmayan bir deprem beklenmektedir. Bu depremi kimse psikolojik harp haline getirmesin. Başka depremlerle kıyaslayıp, ranta çevirmesinler. Bu tür psikolojik harplere karşı uyanık olunmalıdır.

 

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.comBu haber 18,474 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  10,393 µs