En Sıcak Konular

ONE MINUTE

2 Temmuz 2016 16:35 tsi
ONE MINUTE İsrail savaş uçakları Gazze şeridindeki mevzileri vurdu

Daha dört gün önce (yazıyla dört) Oktan Keleş "Ak Siyonizm" başlıklı yazısında  http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5250  aynen şöyle demişti:  "Çok yakında yine İsrail Filistin’e zulme kaldığı yerden başladığında anlaşılacak ama nafile… Türkiye’deki bir takım sözde İslamcı cenah olduğu sürece yine kendi tabanları uyutulacak, gazı alınacak. Dilipak yakında başlar yazmaya miş mışları" demişti.

Basiret bağlanması, akıl tutulması ve körlük olunca her şeyi güllük gülistanlık görenler sadece dört gün sonra İSRAİL GAZZE'Yİ BOMBALADI:

 
İşte AKİT'in haberi:

İsrail savaş uçakları Gazze şeridindeki mevzileri vurdu

İsrail savaş uçaklarının Gazze şeridinde İslami Cihad Hareketi'ne bağlı Kudüs Seriyyeleri'ne ait bir mevziyi vurduğu bildirildi. İsrail'in saldırılarında Ez-Zeytun mahallesinde bulunan Kassam Tugayları'na ait iki mevzi de hedef alındı. Saldırılarda ölen ya da yaralanan yok.  


Güvenlik kaynakları ve görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, İsrail savaş uçakları sabahın erken saatlerinde Cibaliya beldesinde Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları'na ait mevzilerin yakınındaki boş araziyle Beyt Lahiya'da İslami Cihad Hareketi'ne bağlı Kudüs Seriyyeleri'ne ait bir mevziyi vurdu.

İsrail'in saldırılarında Ez-Zeytun mahallesinde bulunan Kassam Tugayları'na ait iki mevzi ve su kuyusu açma ekipmanlarını içeren bir atölye de hedef alındı. Atölye tamamen yıkılırken, çevredeki evler de zarar gördü.

Beyt Hanun beldesinde de bir zirai tesisin vurulduğu ve tesisin neredeyse tamamının yıkıldığı belirtildi. İsrail savaş uçaklarının ayrıca Gazze-Mısır sınırında yer alan Refah kentinde boş bir araziyi bombaladığı kaydedildi.
http://www.yeniakit.com.tr/haber/israil-savas-ucaklari-gazze-seridindeki-mevzileri-vurdu-190797.htmlBu haber 5,922 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,723 µs