En Sıcak Konular

Olay Olağan Ama...

5 Nisan 2012 09:19 tsi
Olay Olağan Ama... Doğal olayları bile kendilerine göre yorumlayıp, zihinleri etkiliyorlar...

Oktan Keleş’in yazmış olduğu kitaplar benim için günümüzde yaşadığımız pek çok olayın perde arkasına ışık tutmaktadır. Kitaplarda o kadar uyarı ve ipuçları var ki… Bazen geriye dönüp tekrar okuduğumda, “aa burayı nasıl atlamışım” diyorum. Bu yüzden her okuyuşta yeni şeyler keşfettiğimi söylemeliyim.


Hele çağımızın ilizyon çağı olduğu idraki içindeysek o zaman ASA Kitabı başucumuzdan eksik olmamalı. Görsel olarak yetişen yeni neslin elinden düşürmemesi gereken bir kitap ASA.


İşte ASA’da anlatılan konulardan biri: Kabe ve Piramitler

Kabe,  Âdem (as) tarafından  vahiy doğrultusunda  Cebrail (as) ve meleklerin yardımıyla inşa edildi. Kabe kare şeklinde inşa edilince, Şeytan bu kareye alternatif olarak, bölücü olduğundan dolayı kendince Kabe’nin kare olan şeklini ikiye bölerek, evini üçgen/piramit şeklinde  inşa etti. İşte Şeytanilerce bu sebeple piramit'e bu kadar itibar edilmekte ve sürekli gündemde tutulmaktadır. Şeytan bu evini Kabe’yi gören yere yani Müslümanların Hac’da Şeytan taşladıkları yere inşa etmiş ve sonrada bu piramit şeklinde olan evini  Mısır’a taşımıştı.

“Gözleme olayı, “Her şeyi gören göz”; yani Masonik amblemlerde, piramidin en uçtaki bölümündeki gözün sırrı budur. Kabe’nin karşısında yaptığı alternatif üçgen evinden, Kabe’yi ve Allah’ın meleklerinin yaptıklarını gözlemesi mânâsındadır." 

 http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=155İşte bu yüzden meşhur her şeyi gören göz ve piramitler her yerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle çizgi filmlerde.

Bütün Yahudi, Şeytanî, Kabalacı ve Masonların kullandığı gören göz ve üçgen; yani piramit; Şeytan’ın evi.  İşte bu Şeytan’ın evi yani üçgen en alakasız konularda bile karşımıza çıkarılıyor.
Doğal olaylarla bile bağlantı kurularak gizemli bir hava oluşturulmak isteniyor.  Şeytan'ın bu üçgen evi en sıradan doğa olaylarında bile kullanılyor.

Dün ABD’de sitelerinde şöyle bir haber yer aldı:

Bu Gece Gözler Gökyüzündeki Kozmik Üçgende Olacak”Olağan doğa olayları bile ince mesajlarla yönlendiriliyor. Zihinlere yönelik mesajlar veriliyor.

Ve Şeytaniler yine Mars'ı kutsuyorlar... 


Bu konuda daha önce yazmış olduğumuz “http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1188”   makaleye ve daha önce  yayınlanmış olan Ahmed Kayhan Dede’nin makalesine göz atmanızı rica ederiz.


http://www.netpano.com/newsdetail.asp?NewsID=3240

İşte konuyla alakalı ABD’de yayınlanan haber:

Birçok gizemi hala çözülemediği için her zaman ilgi odağı olan Kızıl Gezegen Mars, bu gece meraklılarına güzel bir gösteri sunacak. Amerika’nın Doğu eyaletlerinde 20:30’da (T.S.İ sabaha karşı 03:30) gözlemlenmesi beklenen kozmik gösteride Mars, Ay ve parlak Regulus Yıldızı kozmik bir üçgen oluşturacak şekilde sıralanacak.

Gökbilim meraklılarının heyecanla beklediği kozmik üçgen sırasında gökyüzünün açık olması halinde Ay, Mars ve hemen arkalarında Regulus yıldızını gözlemlemek mümkün olacak. Mars, yaklaşık bir ay önce, son iki yılın Dünya’ya en yakın konumuna gelmişti. Dünya’ya 100.7 milyon kilometre yaklaşan Kızıl Gezegen, o tarihten sonra yavaş yavaş yeniden Dünya’dan uzaklaşmaya başlamıştı.

http://www.voanews.com/turkish/news/Bu-Gece-Gozler-Gokyuzundeki-Kozmik-Ucgende-Olacak--145973085.html

 


 Erol Elmas


buulkem@gmail.comBu haber 8,348 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,820 µs