En Sıcak Konular

Deccaliyet, İstanbul ve Şam!

2 Nisan 2012 13:49 tsi
Deccaliyet, İstanbul ve Şam! İstanbul’un batınî anlamı her müminin kalbinin içinde saklıdır… Şam’ın üzerine gidildiği an İstanbul’da açılır sancak, o şanlı sancak!

Senin içindi bu dünya hayatı… Anne, baba, biz ve çocuklar… Sonra karıştı şeytan işte her işimize… Aramıza girdi… Bizi ayırdı, parçaladı ve yönetti…

Ve bugünlere geldik… Şeytanın iktidarının son günleri artık… Biz hazırız savaşa… Şeytanla savaşa… Çünkü annelerimiz, babalarımız ve çocuklarımız gittiler öte dünyaya… Yalnızız artık… Şeytan ve biz baş başa kaldık… Ey!

Şimdi diyorum ki sana ey şeytan! Ey iblisin tohumu! Çok yakında dünyadaki zulmünü bitireceğiz senin… Biz secde kardeşleri… İstanbul boğazında, balığın canlandığı yerde, seni bekliyor olacağız… Ve tek damla kan akıtılmadan yeniden fethedilecek İstanbul… O güzel İstanbul… Peygamber Efendimizin fethedilmesini istediği İstanbul… 7 tepenin üzerine kurulmuş bu manevi şehir… Ve hayati sır… Hayati Sır ve İstanbul! Ey! Ey ki ey!

İstanbul’un batınî anlamı her müminin kalbinin içinde saklıdır… Şam’ın üzerine gidildiği an İstanbul’da açılır sancak, o şanlı sancak!

Zamanın da ahireti vardır… Şu içinde olduğumuz günlük zamanın… Zaman da canlıdır, ‘hayy’dır! Ey!

Zamanın ruhu işte yeniden canlanacaktır İstanbul’da! Ve İstanbul’da toplanacaktır Mehdi gönüllüleri! İsteyen inanır, isteyen de inanmaz bu hakikatlere… Ama ‘bir’ hakikattir işte… Mehdi Aleyhisselam görünecektir tüm müminlerin ‘kalb’lerinde… Çok yakında!

Artık engellenemez bir süreç başladı… Dünyanın enerjisi Şam’da kilitlendi… O enerjiyi İstanbul açacaktır! İstanbul’da yapılan dualar ve bir ‘Mehdi’ enerjisi… Zaman, ahiret zamanıdır! Ey!

Her mümin, her secde kardeşim, geceler boyu secdelerde kalsınlar… Ve gözyaşları içinde Allah’a yalvarsınlar… ‘Mehdi’ye yardım ve ‘Deccal’e ‘set’ çekebilmek için… Ey!

‘Kehf’ suresi okunmalı… Kehf suresinin içindeki batınî anlamlara ulaşmak için çalışıp çabalamalıyız… Her gece, birbirimizi de anmalıyız o berrak duaların içinde… ‘Bir’ dua zinciriyle kuşatmalıyız ‘Deccal’i… Kuşatmalıyız ki hiçbir yere kıpırdayamasın artık ve çözülsün Şam’ın kilidi…

‘İstanbul’da yapılan dualarla, İstanbul kendi kendini fethedecektir! Ve Peygamber Efendimizin her mümine ‘emanet’ ettiği ‘İstanbul’, işte o zaman gerçek anlamıyla fethedilecektir… Ey!

Zamanın da bir ahireti vardır! Ahir zamandan kastedilen budur! ‘İstanbul’ bu ahir zamanın başlangıcıdır… ‘Deccal’in ortaya çıkışını engelleyecek şehir İstanbul’dur! Ey! Ey ki ey!

Ey Mehdi Aleyhisselamın gönüllüleri! Dua zincirinin halkaları… İşte bu demirden zincirle bağlayacağız iblisi! Ve Deccaliyet bitecek o zaman… Her tepeden üzerimize dalga dalga yayılmaya çalışan Yecüc Mecüc engellenecek… ‘Mehdi’ Aleyhisselam her müminin kalbine inecek… ‘Hakikat’ tüm açıklığıyla bilinecek artık…

Allah ‘bir’dir ve başka da hiçbir hakikat yoktur…


Dua buyurun lütfen…

Hayati Sır/İyibilgiBu haber 13,386 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,936 µs