En Sıcak Konular

Emir Yıldızdan

Köşe Yazısı
Emir Yıldızdan
21 Ekim 2010

Bronz Obama Kim?Oktan Keleş'i okuyanlar yine şaşırmadılar...

 

Yazımıza başlamadan evvel gazetelerde bugün (20 Ekim 2010) yer alan habere bir bakalım: (http://www.hurriyet.com.tr/dunya/16084028.asp

 

"ABD Başkanı Barack Obama, muhalefetteki Cumhuriyetçilerin kendisini gizli Müslüman, gizli komünist ve Nazi olarak nitelemesinin ardından yeni bir suçlamayla karşı karşıya: Şeytan olmak 

  

ABD’nin en etkili radyo sunucusu olan Rush Limbaugh, Obama’nın son fotoğraflarında “şeytani” göründüğünü söyledi. Limbaugh, “Bu meseleyi hafife almıyorum. Hiçbir Amerikan başkanını bu tür yüz ifadeleri ve mimiklerle görmemiştik” dedi. Ünlü sunucu, Beyaz Saray’ın bu fotoğrafları 2 Kasım’da yapılacak Kongre seçimleri öncesinde yayınlamasını “çok çok tuhaf” bulduğunu da belirtti.

Thomas Belcher adlı bir vaiz ise Obama’nın bu fotoğraflarının bir kıyamet alameti olabileceğini belirterek, “Belki de İncil’in Deccal’den bahseden bölümlerinin gerçekleştiğine şahit oluyoruz” ifadesini kullandı. Tartışma çok yeni sayılmaz. Geçen hafta da Dışişleri Bakanı Hillary Clinton’ın “şeytansı” göründüğü bir fotoğraf, en çok okunan haber sitelerinden Drudge Report’un manşetine taşınmıştı."

    

Bu haberi buraya almamızın nedeni  Oktan Keleş, 12 Kasım 2008 yılında yazmış olduğu, "Obama ve Bronzlaşmanın Sırrı" yazısında Obama'nın misyonunu incelemişti.

Oktan Keleş o yazısında:

"ABD seçimlerinden sonra Barrak Obama'nın başa gelmesi ile tüm Dünya'da ve özellikle İslam aleminde büyük bir ümit hasıl oldu. Obama şöyle yapacak Obama böyle yapacak...

Klasik anlatımlara vakit almasın diye girmeyeceğim. ABD'nin derin politikasının tıkır tıkır işleyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. İşi farklı bir boyutu ile ele alacagım: Size bir soru, Kuzey - Güney savaşı niçin yapılmıştı ?

Köleliğin kaldırılması içindi.

Tüm Dünya enazından bu hadiseyi böyle biliyordu. Özgür, ırk ayrımı yapılmayan bir ABD gibilerinden. Oysa ki asıl gerçek şu idi: Amerikan farmasonlar teşkilatı 1800'lerin başında Kabaladaki şu gerçeği diretiyorlardı: (Tabi ki gizlice.) Bilinen Şeytan siyahtı...

Bu yüzdendir ki hatırlayınız Şeytani ritüeller siyah elbiselerle ve kara gecelerde yapılır. Yine karanlık ortamlar onların mekanlarıdır. Bu yüzden birçok Şeytani şahsiyete; siyahlar prensi, karanlıklar prensi gibi adlar takılmıştır.Yarasalar... Siyah Şeytani tüm objeler aslında siyahın onlarca Şeytani bir renk oldugunu simgeler. Örnekler çogaltılabilinir. Peki farmasonların direttikleri Şeytanın siyahlığı neydi?

Kuzey-Güney savaşındaki tarihi bilinen karekterleri ve hadiselere zaman kaybı olmasın diye geçiyorum. Fakat şimdi soruyu tekrar soruyorum: ABD'nin Kuzey- Güney savaşı gerçekten köleliğe son vermek için mi yapıldı?

İşin temelinde şu yatıyordu. Şeytan siyahtı (Farmasonlarca) Afrikadan getirilen zenci köleler aslında Şeytanın çocukları idi. (Kendi inanışlarına göre) Dolayısıyla bunlar efendilerini temsil ediyorlardı. Köle olamazlardı.

Öyle ise bunlar kölelikten kurtarılacak ve efendilerinin hizmetine sevk edileceklerdi. ABD'deki zencilerin; uyuşturucu, cinayet, illagel vs tüm kötü fiillerini gerçekleştirmesi için bunları planlayan farmasonlar içersinde Giza adlı bir teşkilat vardır.

...

Giza teşkilatının Kabalaya bağlı çalışmalarından biride şu idi: Beyazlar siyahlaştırılmalı... Ve  bu siyahlaştrılma tam siyah değilde, beyaz ile siyah arası olmalı. Yani Kabaca gri. Yani bronz. Bu ritüel eski Mısır Kabalasında güneşin tene ( İnsan teni) nüzülünun gücünü  simgelemektir.

...

Obama, Giza teşkilatınca (Şeytanilik içersinde Giza Piramidi ile kodlanmış etkin bir birimdir) çıkarılmış. ABD'nin ve İsrail'in planlarını tıkır tıkır işletecek yeni bir karekterdir. Sözüm ona, Barrak Obama'dan mehdi diye söz edenler veya ne de olsa babası müslümandır diye ümit bağlayanlar şunu unutmasınlar: İslam alemini nice babası müslüman olanlar perişan etmiştir.

...

Belki kızacaklar ama moda altında, özellikle yüksek sosyetenin olmazsa olmazlarından  biri de bronzlaşmadır. Bu da Giza teşkilatının görevlerinden biri idi.

Bu tür özendirmelerle  bir ritüel olarak  moda altında bu tüm  Dünyaya üflendi. Buradaki teknik basit idi. Tıpkı sözde güneş Tanrısı RA'nın yaptıgı gibi...

Bu arada,  Şeytaniler tıp alanındaki kabala ritüelleri geliştirildi. 1800'lü yıllarda kurulan Giza birimi çağımızda bunu bir adım öteye götürerek, teknolojiden faydalanarak solaryum benzeri cihazlarlada bu işi  (ritüeli insanlara tatbik etmektedirler) tabi ki milyarlarca insanın bunların gizli planlarından ne haberi olsun?

Sanıldıgı gibi bir takım sözüm ona ahmakların dediği gibi (Obama'nın başa gelmesi) ABD devrimi filan değildir. Sözüm ona ey ahmaklar, siyah bir başkanı yeni mi zannediyorsunuz? ABD'de Bush'un birinci yardımcısı Başkan yardımcısı Başkanın tüm yetkilerini taşıyan Condoleezza Rice ne  renkti?  Peki ya Eski Genelkurmay ve Savunma Bakanı  Colin Powell ne renkti?

Diğerlerine gerek bile yok...

Bu ABD'nin, Şeytanilerin Eski mısır Kabalasındaki Kabalatik bronz büyüsünden başka bir şey değildir.  Maksat tüm dünya insanlarının zihninde ABD'nin ve Şeytanilerin aleniyetleşmiş  Şeytaniliklerini unutturmak, örtmek için yapılmış bir ilizyon büyüsüdür. Eski Mısır Kabalatik büyüde simya kodu ile kodlanmış bir büyüdür ki demirin ya da  metallerin Simya sırları ile halden hale geçisini simgeler. Yani şöyle düşünün,bir paslı  demiri bir simya formatı ile bronzlaştırıyorsunuz.  O demiri görenler artık demirin pasını  değilde, bronz halini görüyor. Bu da onların zihninde ayrı bir etki yapıyor

Yazının devamı içinhttp://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=28

 

Erol Elmas

buulkem@gmail.com


Bu yazı 10,213 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 1 Aralık 2023 Discovery Skandalı
  • 26 Mayıs 2021 Kara Yöneticiler ve Yılanların Öcü
  • 13 Ocak 2021 30 Saat Savaşları
  • 4 Ocak 2021 Günümüzün Fuggerleri, Aşı ve Korku İmparatorları
  • 30 Mayıs 2020 Göktürklerden Hediye
  • 1 Nisan 2020 Kulbak Bilge İle Çağı Anlamak
  • 7 Aralık 2019 Turks ve Caicos Adaları
  • 19 Mayıs 2019 Barbarosun Sancağı
  • 12 Aralık 2018 NATO mu PESCO mu?
  • 17 Ağustos 2018 Papaz Kaçtı Oyunu
  • 17 Aralık 2017 Yüzyıllık İntikam
  • 13 Ağustos 2017 Gökteki Türklerle Yerdeki Türkler Birleşti!
  • 31 Temmuz 2017 Pentagon'un Planını 5 Yıl Evvel Deşifre Etmiştik
  • 21 Temmuz 2017 Gargad-DNA Görünmezliği Projesi ve Manyetik Biyoloji
  • 23 Haziran 2017 27 Uçağın Sırrı
  • 4 Mayıs 2017 LOLAN (LÜLEN)-ECE-AYSULU TÜRK'e Kavuştu!
  • 6 Şubat 2017 13 Ocak 16.40, Denktaş, İstanbul
  • 1 Ocak 2017 Tarikatlar-Cemaatler ve İstihbarat-1
  • 6 Aralık 2016 Ordu, Bütün Türk Milletidir!
  • 1 Kasım 2016 Sessiz Sözsüz Yaşananlar

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9,258 µs