En Sıcak Konular

Dr. Hamdi Cenk Düzgit

Köşe Yazarı
Dr. Hamdi Cenk Düzgit
24 Ocak 2019

AY-OD-IA-AY'daki SEBE ülkesi-2
ilk bölüm için          http://www.onaltiyildiz.com/?haber,7161


İkinci Bölümü yazmaya başlamıştım ki;  çocukluğumda bana AY'da yaşayan Türkler ile ilgili masallar anlatan babaannem Fethiye Düzgit Hakka yürüdü...Ben de ona verdiğim sözü tutacağımı sizin şahitliğinizde bir kez daha tekrar ediyorum.Onun adına sizden 1 Fatiha istirham edeceğim...

İlk Bölümde en sona koyduğum fotoğrafa iyice baktınız mı?

Birazdan o resmi neden koyduğumu yazacağım...

Abd ; Apollo görevi ile, MiM Vadisi olarak bizce bilinen Huzur denizine inmişti hatırlarsınız.

İniş yapmadan önce pek çok yörünge fotoğrafı çekmişlerdi...

Lunar orbiter uyduları ve Apollo araçlarının AY yörüngesinde kalan komuta modülleri ile pek çok fotoğraf çektiler! Bu fotoğrafların çoğu Nasa'nın resmi sitelerinde herkes tarafından görülebilir.Size bölüm1'in sonunda gösterdiğim fotoğraf ta o arşivden...

Ben; daha bu yazı dizisine başlamadan önce,Oğuz Kağan bölüm3'ü yazarken,ilginç bir olay daha oldu...Bir kutlu rüyada ; " LO5 33,83,84,112 " seslerini duydum. Oğuz Kağan 3'ü yazarken ay ile ilgili basit bir göz gezdirme yaptığım için,uyandığımda LO'nun ne olduğunu az çok tahmin etmiştim...

LO 5 diye söylenen şey: Lunar Orbiter 5 uydusuydu.Bu uyduya ait arşivleri incelediğimde,gerçekten de 33,83,84,112 numaraları verilmiş,farklı koordinatlara ait yüksek detaylı fotoğraflara eriştim!

Nasa'nın Ay yüzeyi ile ilgili fotoğrafları,bilerek,bilinçli bir şekilde teknik imkanlarla örtmeye çalıştığını , çeşitli komplo teorisyenlerinden duymuştum.Konuyla ilgili youtube araştırmam beni aşağıdaki linklere ulaştırdı.Bu videolarda incelenen yerler,bendeki koordinatların dışındaki yerlerdi,ancak,arama tekniğini öğrenmiştim bu sayede ve işin gerçeği, bu yabancı adamlar da Nasa'nın AY örtbasını dile getiriyorlardı...

https://www.youtube.com/watch?v=bmt4Qqrhxlw

Bunlar gibi belki yüzlerce video var,elbet sahteleri de çıktı araştırmalarım sırasında.Ancak ,ben size orijinal resimlerle kendim de bulabildiğim yapıların binaların olduğu video linklerini verdim.Ancak tekrarlıyorum,bendeki koordinatları henüz kimse aramamış!  

Hemen photoshop konusunda,benden çok ileri seviyede olan bir arkadaşıma  haber verdim.Bazı resimleri o da inceleyince,bir tuhaflık olduğunu,resimlerle oynanmış olduğunu bana söyledi.Hatta bazı yerlerdeki bina benzeri yapıları kalıntıları o da hemen gördü...

Ve açtım photoshop'ı, başladım kare kare aramaya AY'ı...

Burada aradığım ne size onu da hatırlatayım... Neml ve Sebe surelerinde anlatılan Sebe ülkesine ait yapılar ve Hz.Muhammed(s.a.v.)'in içine cinleri hapsettiği sırt şeklindeki yarık...

Niye arıyorum? Çünkü 1969'dan itibaren şerliler, o hapishanenin kilidini açmak için her yolu deniyorlar, ve bizler-Dünya halkı- ana akım medya tarafından uyutuluyoruz(Sn.Oktan Keleş'i takip eden Kalperenleri tenzih ediyorum)

Ben bir astrofizikçi,jeolog veya bir astronom bilgisine sahip değilim,ancak,Türk milletinden bir bilim adamı,yazılanlardan yola çıkarak,Kalperenlerin de izini takip ettiği şeyleri tüm dünyaya ispat edecektir.Maalesef,ana akım medya,akademik titre baktığı için,bir hekim de olsam,yazdıklarımı bir yere kadar ciddiye alacaktır.Ancak,biz Türkler,Gök Ata'larının da yardımı ile, akımı tersine çevireceğiz inşallah!

http://ser.sese.asu.edu/LO/index.html

Bu sitelerden lunar orbiter uydularının ve Apollo uçuşlarının fotoğraf arşivine ulaşılabilinir.

Rüyadaki ilk koordinat neydi? LO5 33  

 


LO5 e ait 33 numaralı resim...

https://www.lpi.usra.edu/resources/lunarorbiter/frame/?5033

Burada başlangıçta dikkat çeken şey resmin siyah beyaz çekildiği ve resmin orta soluna doğru olan yoğun kraterli alanın , yer yer bulut gibi bir şeyle kaplı olduğudur. Bir dakika,ayda bulut yok ki! Fotoğrafa  iyice yakınlaşınca ve sırasıyla autotone,autocontrast,parlaklık/kontrast işlemlerini uygulayınca resim daha da netleşiyor.Sonrasında bulut gibi şeylerle kaplı olan yeri sizin için şu hale getirdim.     

 

daha da yaklaşalım 

 

LO5 33 numaraları resimde; ortaya çıkan şüpheli görünümler var:

1- Gölgeler; öylesine koyu ki parlaklık ve kontrast ayarı ile ne yaparsanız yapın açılmıyorlar.Sanki sonradan siyaha boyanmış gibiler.Bu ,dünyadaki pek çok fotoğraf uzmanın da dikkatini çekmiş.Verdiğim youtube linklerine bir daha bakarsınız. 

2- Bulut gibi bir şeyle kaplanmış olan araziler var ve bildiğimiz gibi Ay'da bulut olmaması gerekiyor.Ya bildiğimiz şey yanlış yani ayda belli bölgelerde "atmosfer" var ya da burada bulut sanılan şeyler,fotoğrafa sonradan eklemiş,bir şeyi örtbas etmek için...Yorumu uzmanlara bırakıyorum.

3- Resimde birbiriyle 90 derece açık yapan ,yıkılmış duvarlara ait oluşumlar göze çarpıyor.Doğal olarak meydana gelme ihtimalleri çok düşük olan şekiller bunlar. 

4-Ayrıca dikkatli bakılırsa,oval bir cismin üst parçasının ,Ay toprağından dışarı çıkmış gibi durduğu görülüyor.Sanki oraya çakılmış gibi duran bir UFO'yu andırıyor.

Daha da yakınlaşalım... 

 


 UFO'ya benzeyen şekli  ve duvar kalıntısını herkes görmüştür sanıyorum.     

AY'ımızda ; kesinlikle arkaik olan bir şeyler var! Ve Nasa bunu örtbas etmeye ,edemezse de dezenforme etmeye çalışıyor.    

Şimdi gelelim rüyadaki diğer koordinata...  

LO5 83(ilk bölümdeki sona koyduğum fotoğraf işte bu!)

 

LO5 83'ün sağ üst köşesine doğru gözüken büyük bir tepe göze çarpıyor.İlk bölümün sonuna maksatlı olarak koyduğum fotoğraf bu...     

Aynı teknikleri kullanarak bu fotoğrafa da yaklaşalım.   

 

 

Daha da yaklaşalım ve antik kalıntılar gibi duran şekilleri görelim inşallah...

 

 Bir tapınağa ait yıkıntılara ne kadar benziyor değil mi?     

Bu oluşum,sadece göktaşı yağmuru ile oluşmuş olabilir mi?   

90 derece açı yapan iki duvar birleşimi gibi yerler tam 4 kez yan yana tekrar edebilir mi? (resmin sağ altı) Bu nasıl bir göktaşı yağmuru ki,düştüğü yeri bir tapınak haline getirmiş?

Bu yapılar gibi pek çok yapı daha var ve yeri geldikçe göstericem...   

Yukarıdaki resimler,16 Yıldız farkı ile,Sn.Oktan Keleş farkı ile,sevgili Kalperenlerin farkı ile dünyada ilk defa incelenmiş alanlardan oluşmaktadır! MASA büyüktür,şerlilere yer yoktur o masada!

Bu tapınaklara ben Güneş tapınağı adı vermek istiyorum.Ganeş/Ra'ya tapınan Sebelilerin kullandığı bir tapınma bölgesi olsa gerek.Kuran'da sel ile yok edildikleri yazar...   

Kuran'daki yolculuğumuza devam edelim inşallah...

Hz.Süleyman;   

Neml 28: İzheb bi kitabi haza fe elkıh ileyhim summe tevelle anhum fenzur maza yerciun.

Şu mektubumu götür onlara bırak; sonra geri çekil de, ne sonuca varacaklarına bak!"

diyerek HüdHüd yani AY gökbörüsünden , istihbarata devam etmesini istiyor!

AyBörüsü HüdHüd , mektubu yani Süleyman (a.s.)'ın mesajını,Sebe halkına bırakıyor ve geride bir mevziden onların hareketlerini tepkilerini izliyor.Demek ki; elinde ,onları fark edilmeden izleyebileceği bazı "imkan"lar var...   

Neml 29: Kalet ya eyyuhel meleu inni ulkıye ileyye kitabun kerim.   

Kadın dedi ki: "Ey ileri gelenler bana çok önemli ve saygıdeğer bir mektup bırakıldı.

Yalnız burada verilen mesaj nedir acaba? Ne verildi bana diyor Sebe melikesi..."Kitabun kerim" 

Mektup olarak bahis edilen şey, bence, çok önemli koduyla geçtiği için, Tek olan Allah'ın emirleri ve Kuran gibi kıssaları olabilir...Allah'ın indinde tek din İslam'dır,dolayısıyla,o çağ için dünya ve yakınlarına verilen emirler de İslam'a aittir.Yani Süleyman(a.s.); Sebe ülkesini İslama davet etmiştir.   

Neml 30: İnnehu min suleymane ve innehu bismillahir rahmanir rahim.

"Gerçek şu ki, bu, Süleyman'dandır ve "Şüphesiz Rahman ve Rahim Olan Tanrı'nın Adıyla" (başlamakta)dır."   

Neml 31: Ella ta'lu aleyye ve'tuni muslimin.

"Bana karşı büyüklük taslamayın ve bana teslim olarak gelin (diye yazıyor)."   

Demek ki,yollanan mesaj Allah'ın adı ile başlamakta ve sonuç kısmında da,karşı koyulmadan,teslimiyet içerisinde Dünya'ya gelmeleri tavsiye edilmektedir.

Neml 32'de Sebe melikesi; ulular konseyine danışarak,onlardan ne yapması gerektiği ile ilgili tavsiye alır.   

Hangi topluluklarda danışmanlık konseyine danışılarak hareket edilir? Türklerde ve Türk'lerden bir zamanlar eğitim öğretim almış topluluklarda.Danışmanlar,ulular bize hep , Kağan'lara yardım edenleri çağrıştırıyor.Elbette ,Sebe kavmi ille de Türk'tür demiyorum,ancak yönetim biçimi,Türklerden etkilenmiştir diyorum.Sonuçta,tek olan Tengri'yi  unutup,Ganeş'in sahte gücünden etkilenmiş bir halktır...Allahualem.

 

 Neml 33: Kalu nahnu ulu kuvvetin ve ulu be'sin şedidin vel emru ileyki fenzuri maza te'murin.         

ileri gelenler, "Biz güçlü, kuvvetli kimseleriz; zorlu savaş erbabıyız; buyruk ise senindir; artık ne buyuracağını sen düşün!" diye cevap verdiler.

Vaaaaaay!!!   

Yani özetle "sen kimsin yaaa" demişler...

Neml 34: Kalet innel muluke iza dehalu karyeten efseduha ve cealu eizzete ehliha ezilleh, ve kezalike yef'alun.   

(Melike) dedi ki: "Doğrusu, hükümdarlar bir memlekete girdiler mi orayı perişan ederler ve halkının şerefli kişilerini zillete uğratırlar; evet böyle yaparlar.

Neml 35: Ve inni mursiletun ileyhim bi hediyyetin fe nazıratun bime yerciul murselun.   

Ben onlara hediye ile bir heyet göndereceğim de bakacağım elçiler ne ile dönecekler?"

Neml 36: Fe lemma cae suleymane kale e tumidduneni bi malin fe ma ataniyallahu hayrun mimma atakum, bel entum bi hediyyetikum tefrahun.

(Elçilerin sözcüsü) Süleyman'ın huzuruna gelince, Süleyman ona şöyle dedi: "Siz beni mal ile desteklemek (ve böylece etkilemek) mi istiyorsunuz? Oysa Allah'ın bana verdiği, size verdiğinden daha hayırlıdır. Fakat hediyenizle ancak siz sevinirsiniz."   

 Bu türden bir cevabı veren başka kim vardı Kuran'da anlatılan? Zülkarneyn!       

Alın size,Süleyman(a.s.)'ın Türk töresi ile hareket ettiğine dair bir kanıt daha...Kehf 94-95'te ,Zulkarneyn'e benzer bir hediye teklif edilmiş, o da çok benzer bir cevap vermişti...   

 Neml 37: İrcı' ileyhim fe le ne'tiyennehum bi cunudin la kıbele lehum biha ve le nuhricennehum minha ezilleten ve hum sagırun.       

"Sen onlara dön. Andolsun, biz onlara, karşı koyamayacakları ordularla gelir ve onları oradan aşağılanmış ve küçük düşürülmüş olarak çıkarırız."   

Tam bu noktada,şu sorunun cevabını vermiş bulunuyoruz.

Hani,Süleyman(a.s.) bu orduyu neden topluyor demiştik. Demek ki bu ordu,dünya ve çevresini Hak yoluna getirmek için kurulmuş. Hak yolunda savaşan ordu kimin Ordusudur???   

TÜRK'ün ORDUSUDUR!

Süleyman(a.s.)'ın verdiği ültimatom o kadar etkilidir ki, Sebe Melikesi'nin kesin olarak teslim olmaya geleceği açıktır...Kuran'da bu konuya şöyle açıklık getiriliyor;   

Neml 38: Kale ya eyyuhel meleu eyyekum ye'tini bi arşiha kable en ye'tuni muslimin.

(Süleyman kendi adamlarına dönerek): "Ey Heyet kendileri teslimiyyet gösterip bana gelmeden önce, o kadının tahtını bana kim getirir?" dedi.

Neml 39: Kale ıfritun minel cinni ene atike bihi kable en tekume min makamik ve inni aleyhi le kaviyyun emin.   

Cinlerden bir ifrit: "Sen makamından kalkmadan önce ben onu sana getiririm. Ve gerçekten bunu yapmaya hem gücüm, hem de güvenim var." dedi.

İfrit tabiri karşımıza çıktı!   

O zamanın Ordusunda,cinlerin reptilian tayfasından birileri mi varmış acaba?.Bunlar,ceza korkusu ile Süleyman'ın ordusunda yer almışlardır diye düşünüyorum çünkü bunların torunları,yaşadığımız çağda,fesat ve bozgunculuk için uğraşmaya başladılar.

 


İfrit kelimesi köken olarak afara kökünden gelir ve tozu dumana katan öfkeli anlamları da içerir... AfaRA acaba RA ile akraba olduklarını da gösterir mi bilemiyorum,incelemek lazım.         

Biz İFRİT kelimesi ile devam edelim;   

Ayn-Fe-Ra-Te     

 İlk bölümdeki gibi; önTürkçe, Arapça/Latin harf benzerliğinden yola çıkarak inceleyelim;   

 


SubhanAllah! Şimdiye kadar bulunan alfabelerin en eskisi Türkçe olduğu için bu metodu uygulamanın çok yerinde olacağını düşünüyorum çünkü,ÖnTürk alfabesinden önce ,tamgalar vardı.Tamgalar--> ÖnTürkçe-->KökTürkçe-->KökTürk Runik harflerinden türeyen bir yığın alfabe-->Aramice-->Arapça vs vs ...Görüldüğü üzere ÖnTürkçe alfabesinin, Arap alfabesin'den çok daha eski olmasından dolayı,arap harflerinin pekala ÖnTürkçe'den benzer/alıntı olma olasılığı çok yüksektir.           

 Bu metodu ,Orkhan Atabeyimin de fikirleriyle,Kuran'da geçen başka kelimeler üzerinde denemeye karar kıldık.Başlayalım,inşallah aradığımızı bulacağız.   

Melek kelimesini ele aldık:

 


SubhanAllah! Bu kelimede de metodumuz işe yaramışa benziyor! ÖnTürk Tamgaları ve harfleri, dünyadaki tüm dilleri etkilemiş...             

Ayet ; "Cinlerden bir ifrit" dediği için Cin kelimesine baktım   

 

 

Cinn,uzaylı veya yerde yaşayan bir varlık türüdür.Ancak,burada çift DNA'lı olduğu yönünde,2 kez bükülen çizgileri var anlamında tamgalar karşımıza çıktı.İnsan DNA'sı çift sarmallıdır.Burada tamga 2 kez tekrar ediyor,öyleyse 2 yane çift sarmal yani 2 DNA ortaya çıkar.Cin kelimesini tek Nun ile ele alırsak o zaman da karşımıza şu anlamlar çıkıyor :

Canlı -sen  = Canlısın   

Canlı-yapan/eden

Canlı-işaretli/tamgalı   

Allahualem.

Ve yine son Çalıştayda 'da anılan Samiri(19.01.2019) kelimesine baktım.   

 

 

Şeytanı Rab edinmiş Nura sahip Kozmik Kişi...Allahualem.

Görüldüğü üzere,önTürk tamgaları, Kuran'daki arap harflerinin verdiği anlamları açıklama konusunda yardımcı olabilir.   

Şimdi Süleyman(a.s.) ve Sebe melikesi kıssasına devam ediyoruz;

Neml 40: Kalellezi indehu ilmun minel kitabi ene atike bihi kable en yertedde ileyke tarfuk, fe lemma reahu mustekırran indehu kale haza min fadlı rabbi, li yebluveni e eşkur em ekfur, ve men şekere fe innema yeşkuru li nefsih ve men kefere fe inne rabbi ganiyyun kerim.   

Yanında kitaptan bir ilim bulunan zat ise: "Ben onu sana gözünü kırpmadan önce getiririm." dedi. Derken onu yanında duruyor görünce: "Bu, Rabbimin bir lutfudur; beni imtihan için ki, şükredecek miyim, yoksa nankörlük mü edeceğim. Kim şükrederse ancak kendisi için şükreder, her kim de nankörlük ederse, şüphe yok ki, Rabbim herşeyden müstağnidir, büyük ihsan sahibidir" dedi.

Burada kıssaya , Hızır ATA'mız veya O'nun yanında yer alan özel kullardan birisi dahil oluyor ve onca teknolojinin ve cinin yapamayacağı bir şeyi gerçekleştiriyor! Bence özel OKOZ ilmi kullanıyor! MeleiAla ilmi! Bu ilim,sizi,teknolojiden de öteye götürür,akla hayale sığmayan işler meydana gelir.Allahualem.

Neml 41: Kale nekkiru leha arşeha nenzur e tehtedi em tekunu minellezine la yehtedun.   

(Süleyman) dedi ki: "Tahtını tanınmaz duruma sokun, bakalım tanıyacak mı, tanımazlardan mı olacak?"

Bir dakika! Bu klasik tahtadan veya metalden bir taht olsaydı,ne yani,marangozluk/demircilik yapıp,eldeki malzeme ile yeni bir ürün mü meydana getireceklerdi.Yoksa daha farklı bir şey mi var bu tahtta?   

Neml 42: Fe lemma caet kile e hakeza arşuk, kalet ke ennehu huve ve utinel ilme min kabliha ve kunna muslimin.

Bunun üzerine (Melike) gelince: "Böyle mi senin tahtın?" denildi. (O da): "Sanki o! Zaten bize daha önce bilgi verildi ve biz müslüman olduk! dedi.   

Yani , tahtı modifiye edilmesine rağmen,ana hatlarıyla tanımış olmalı ki,hemen tıpkı o demiştir. O zaman taht konusuna bir virgül koyalım.Taht,o devre ait teknoloji içeren bir alettir ve ,ana maddesi ile oynanarak şekil değiştirebiliyor olmalıdır.Bir çeşit,transformers gibi hayal edelim. Sebe melikesi bumblebee'yi tanırken onun karşısına benzer olan rachet modelini koymuşlar gibi...

Biz ,ayetlerde sözü edilen taht/arşa da bakalım:    

Taht= Arş.             

 

 

Taht ne olursa olsun,ve ne değişiklik yapılmış olursa olsun,Melike zaten ,dünyadan aldığı bilgiler üzerine çoktan Müslüman olmuştur.

Sebe melikesinin ismi Belkıs olarak geçer çeşitli arap tarihi kaynaklarında...   

Belkıs ismi üzerine düşününce ismin de Türk kökenli olduğu anlaşılıyor.

B iL K i S

Bilen Kişi veya Bilge Kişi veya Bilge Kız olarak okunabilir.   

Yani,önTürk kavimlerinden bir kişi veya onlardan etkilenmiş bir kültürün temsilcisi...
Bu kadar yaşanmışlık,onca ayete sığıyor,bu da Kuran'ın ayrı bir mucizesi olsa gerek!

Tekrar Sn.Oktan Keleş'in yazdıklarına dönelim;

“Melekler derler ki; “Onlar CİNLERE tapıyorlar.”” Sebe / 41   

Sebe Melikesi’ni düşün. Ay melikesini... Yemen’de hüküm sürdü. Peki kendi neredeydi? Hz. Süleyman (as)’a teslim olduktan sonra, Hz. Süleyman’ın vefatı ile ay’a mı döndü?  

Bence geriye AY'daki ülkesine döndü ve doğal ömrü bitince vefat etti.Ondan sonra tahta geçenler yine İslam'dan sapmış olacaklar ki,Kuran'da Sebe ülkesinin helakı da anlatılır...

Sebe 15: Andolsun, Sebe' halkı için kendi yurtlarında bir ibret vardı: Biri sağda biri solda iki bahçe bulunuyordu. Onlara şöyle denilmişti: "Rabbinizin rızkından yiyin ve O'na şükredin. Beldeniz güzel bir belde, Rabbiniz de çok bağışlayıcı bir Rabdir."   

Sebe 16: Fakat onlar yüz çevirdiler. Biz de üzerlerine Arim selini gönderdik. Onların bahçelerini ekşi meyveli ağaçlar, acı ılgın ve biraz da sedir ağacı bulunan iki bahçeye çevirdik.

Sebe 17: Nimetlere karşı nankörlük etmeleri sebebiyle onları işte böyle cezalandırdık. Biz (bu şekilde) ancak nankörleri cezalandırırız.   

Çok açık bir şekilde,tekrar Hak yolundan dönen Sebe ülkesini sel ile helak ettikleri yazıyor.

Sebe 18: Sebe' halkı ile bereketlendirdiğimiz kentler arasına (her biri diğerinden) görülen kentler oluşturduk. Oralarda gidiş gelişi belirledik (seyahati kolaylaştırdık) ve onlara da şöyle dedik: "Oralarda gece gündüz güvenlik içinde dolaşın." 

Demek ki,AY'da o çağlarda, birbirine yakın olan yerleşim yerleri mevcuttu.Bu durum, Sn.Oktan Keleş'in Kulbak Bilge kitabında'da yer alıyor.

 

 
Madem ki,AY'da yaşamış hem Sebeliler hem de HUN ve ona uyanlar ,bize düşer  AY'daki Sebe ülkesi kalıntılarının incelenmesi...

Geldik,bana söylenen 3. koordinata... 

LO5 84...

 

    

 

Tüm LO5 84 fotoğraflarında doğal olarak oluşma ihtimalleri çok düşük olan şekiller görülebiliyor. Kalıntılar,Yıkıntılar,eliptik boru şeklinde şekiller,ve sanki birbirinden kot farkı olan teraslı yapılar var gibi...

LO5 112'de monolith tarzı(BalBal'a benzer) taş yığıntıları var.           

 

 

Aşağıdaki fotoğraf farklı bir koordinattan alındı.El ile yapılmış gibi düzgün kenarlı şekiller...

 

 

İlk Bölümdeyken sormuştum, Apollo görevleri ile AY'ımızda ne arıyorlar diye?

Cevabın bir kısmını bulduğumuza inanıyorum.       

 

 

 https://www.onaltiyildiz.com/?haber,7170


Bu yazı 1,690 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 29 Aralık 2022 Adguk Perspektifinden Kiramen Katibin - Ki Ram Yazıcıları - Tanrının Kod Yazıcıları
  • 13 Ekim 2022 ADGUK-TANRININ GÖZÜ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİM-TANRININ YAZILIMI
  • 4 Ağustos 2022 Maddeyi İkna Gücü 2.Bölüm - Tengri Kulı Bitidim - Kulbak Ata'nın Sırrı - Tengri Kodunun Dili
  • 26 Ocak 2022 Adguk'a Göre Madde-Atomaltı Parçacıklar - Maddeyi İkna Gücü
  • 12 Ocak 2022 ADGUK Hakkında-1
  • 5 Aralık 2021 Eski Dünya Tasviri - Kuran'da Dune - Dünya İlişkisi
  • 2 Temmuz 2021 Temur Zebur İlişkisi - Demirin Sırrı - Sırlı Maden
  • 6 Mayıs 2021 Madde Nedir - Temel Kuvvetler - 4 Ana Unsur - Oz Çarkı ile Madde/Enerji İlişkisi...
  • 11 Nisan 2021 Atasagun'daki Eski Yazılar Hakkında - Ankebut - An'ı Tutuşturan Bilgi...
  • 21 Şubat 2021 Hitit - Kadeş - Nazi Adları Üzerine Tefekkür / Uzay Büyücülerinin Sakladığı Sır
  • 12 Ocak 2021 Kambala 8'deki İsimlerin Sırrı - İbrahim'in Milletine Uyun!
  • 25 Aralık 2020 Robotlar/Od Börü-Druid-Tepegöz-Kiklop-Sibernetik Konuları Üzerine
  • 13 Aralık 2020 Anunnaki-An'ın Kanı/Anak'ın Kanı
  • 8 Kasım 2020 Türk Yazıtlarında Cibril-Ülgen Adı Ve Psychike(Psişik) Kelimeleri İle Çiy Enerjisi Bağlantısı
  • 28 Eylül 2020 Altın Elbiseli Adam Yazıtı Okuması - Elbise - Altın Post Efsanesi
  • 8 Eylül 2020 Kuyuların Sırrı- Ress ve Araf Halkı- Asa Yazılımı...
  • 16 Ağustos 2020 Tengrinin Yazılımının Koruyucuları Kamlar ve Burkan
  • 14 Temmuz 2020 Dünya Tarihinden Silinmeye Çalışılan Türk Yer ve Boy Adları
  • 28 Haziran 2020 Yerlig Han-Dabbe-Ant Frekansı
  • 19 Haziran 2020 Kafesteki Cenin- Ant Geni

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  
  11,080 µs