En Sıcak Konular

Oktan KeleşOktan Keleş
11 Mart 2020

Virüsten Yağ ÇıkarmakYine Maşiah propagandası; Akit yazarı Abdurrahman Dilipak bugün yine yazısında büyük punto başlıkla, “Maşiah Yolda” başlıklı bir yazı kaleme almış.

Yazı şöyle başlıyor. "Hem 'Mehdi', 'Mesih' diye konuşuyoruz da, Sabatay Sevi’den bu yana kimse 'Mesih'lik iddiasında bulunmadı" diyor ve devam ediyor.

“Şimdi Mesih'in zuhuru yakın diyen ‘Rabbi Hahamlar’ olduğunu” yazıyor ve ardından da  isimlerini belirtiyor. Bir kere peşinen söyleyeyim, Abdurrahman Dilipak yanılıyor. Abdurrahman Dilipak’ın bütün yazıları, takip edin arşivden “Armageddon”, “Tanrıyı Kıyamete Zorlamak”, “Arz-ı Mevdut”, “Melhame-i Kübra”, “Mesih”, “Mehdi”, “Maşiah”, nedense kaynakları da hep Yahudi kaynakları. Bugünkü yazısı ve başlığı sanki müjde verir gibi, “Maşiah Yolda”. Bunlar kimin propagandası? Yanıldığı konuya gelelim. Diyor ki; "Sebatay Sevi’den sonra kimse 'Mesihlik' İddiasında bulunmadı." Sayın Dilipak unutmuş olacak hatırlatalım. En yakın arkadaşlarından bir dönem milletvekili de olmuş, meşhur Hasan Mezarcı kendini Mesih ilan etti. Bu Mesihlik iddiasında acaba, Abdurrahman Dilipak’ın yazılarının bir etkisi var mıdır, bilinmez. Efendim neymiş, yazısında İsrail Hükümeti corona bahanesiyle İsrail'e giriş çıkışları durdurmuş ve kabalist hahamlara göre de Maşiah’ın gelişi için İsrail'in kapılarının kapatılması gerekiyormuş. Ve eklemiş, Bu arada Suudilerin Kabe'ye giriş çıkışları kapatmalarının ardından İsrail'in bu yönde karar alması dikkat çekiciymiş.

Yazısının diğer kısımlarında da Lübnan ekonomik olarak iflas etmişmiş, petrol üreticileri zor durumda kalmışmış, Suudi Arabistan'da prensler tutuklanmış, borsalarda şok düşüşler görülmüş falan filan. Sanki bunlar dünyada yeni oluyormuş... Ortadoğu'da yıllardan beri oluk oluk Müslüman kanı akmıyormuş ve bu anlattığı olaylar çok ilginç gelmiş. Şimdi bu şahıs, yıllardan beri yazdı bu türden yazıları… Bu içerikteki propagandalar neye ve kime hizmet ediyor? Daha önce şöyle bir beyanatı vardı; “Ne İslamcı, Ne de Müslümancı Olarak Tanımlarım Kendimi. Ümmetçi de Değilim”. Bu başlıklar altında girerseniz internete görürsünüz. İyi de sen Müslüman ve İslamcı Ümmetçilerin mahallesine sesleniyorsun, bahçesinden topluyorsun… Neyse konumuz bu değil. Sonuçta Abdurrahman Dilipak kendini nasıl tanımlıyorsa bize de, onu tanımladığı gibi kabul etmek gerekir.

Kabe'ye gelince, kıymetini bilmezseniz Allah tavafı bir virüsü sebep kılarak durdurur. Çünkü Allah sivrisineğin kanadını dahi  misal vermekten çekinmez (Ayet). Kabe'yi Las Vegas’a çevirmenin bir bedeli olmayacak mı sandınız? Yazdık çizdik bunların hepsini. https://www.onaltiyildiz.com/?artikel,373/ Yaşananlardan  ders  alınacağına, “Kabalist hahamın dediği ne oluyor” diye  propagandasını yapacaksınız. İbreti Kabalistçilerden mi,  Kur'an'dan mı alacağız? 

Şimdi gelelim ana konuya; İtalya'da tüm ülke karantinaya alındı. Oraya da Mussolini mi gelecek? Bütün bunların hepsi Yahudi propagandasından farklı bilgiler değil. Mehdi’yi bekleyen bir  İran var, “Mehdi çıkacak diye görevdeyiz”, diyen Sadat kurucusu ve kabalist hahamlar, Maşiah’çılar… Bunların hepsine baktığımız zaman, bir kaynakta ve bir hedefte buluşuyorlar. Dünyada gelişen bu olaylar, corona virüsü ki, aylar önce sitemizden dünyada ilk defa biz haber vermiştik, tweet olarak.

Bunların hepsi birer deneme ve birer prova. Merkel açıklama yaptı: "Almanya'dakilerin yüzde 60 ile 70'ine Corona virüs bulaşabilir," diye. Avrupa Birliği benzer açıklamalar yapıyor. Yemeyin bizi, mülteciler kapıya dayandı diye, virüsü bahane ediyorlar. Bırakın bu abartıları. Asıl virüsü daha ileriki yıllarda göreceksiniz, siz ona hazırlanın.

Bir Türk olarak, insanlık ailesi içerisinde, biyolojik silah kullanılmasına karşıyız. Her şey mertçe olmalı. Fakat şu da unutulmamalı, kendi bataklığınızda ürettiğiniz tek dişi kalmış canavar, tek dişinizle birbirinizi kıtlıyorsunuz. Dadaşlar kıtlamayı iyi bilir. Keyifle çayı içerken şeker kıtlar. Allah'ın hikmetine bakın ki Türk’e ve Türk Milletine bu virüs etkili olmuyor. Bunu iyi biliyorlar. Korku haberleri yayarak, Türkiye'de de panik havası estirmek istiyorlar. Çok beklersiniz.

Türk Devletine bir önerim, Türkiye yol geçen hanı değil. Türkiye'ye giriş yapan bütün turistlerden, en az 1000 dolar virüs riski parası alsın. Bunlardan biri virüslü olursa, hem sağlık giderleri için, hem de Türk milletinin riskinin ortadan kaldırılma maliyeti için. Bu namussuz Batı, mültecilere ne yapıyor görüyorsunuz? Sinekten yağ çıkarıyorlar. Biz de virüsten yağ çıkaralım.

Ey yüce Türk Milleti, Maşiah’ı bilmem ama, yakında bu Türk kavminin içinden, yerden bir Oğuz Kağan, gökten de Göktürkler gelecektir.

Artık NASA gelenlere ne isim verecek, onlara kalmış. Biraz ironik bir yazı oldu, biraz da gülümseyelim, tebessüm edelim diye kaleme aldım. Şunu Amerika’sı, Rusya’sı, Çin’i, İsrail'i iyi bilsin ki, yapılan tüm şeytani oyunları, Yüce Türk Devleti not etmektedir. Maşiahı’nızı mı çıkarıyorsunuz, Mesih’inizi mi, Yüce Türk Milleti ilgi ile beklemektedir. Çıktıkları yere göndermek için sabırsızlanmaktadır. Tabii Maşiah ve Mesihin’ize virüs bulaşıp ölmezlerse. Türkiye'yi ve Türk Dünyasını çok güzel günler bekliyor. Ne zaman mı? Bu yıl bayağı güleceğiz.

Allah Türk Devletine, Yüce Türk Ordusuna ve Yüce Türk Milletine zeval vermesin.

Tengri Biz Menen.

Saygılarımla.

Oktan KELEŞ

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com

Twitter:@oktankelesBu yazı 2,647 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 26 Eylül 2021 Kambaba-18 (Yaşanan kimin sistemi ? - Kur'an da her şey var mı? - Balık avı)
  • 24 Eylül 2021 Kambaba-17 ( Cahiliye Devri ile Bugünün Farkı !)
  • 22 Eylül 2021 Kambaba-16 ( Dış Tehditler )
  • 19 Eylül 2021 Kambaba-15
  • 29 Ağustos 2021 Kambaba-14
  • 17 Ağustos 2021 Soru-Cevap- Ahseni Takvim
  • 13 Haziran 2021 İlk Söz ve Son Söz -Tengri Tamgası Sırrı - Vahdet ve Kesret
  • 7 Haziran 2021 Neml 24. Ayet - Ay Melikesi
  • 10 Mart 2021 Tebbet Sırrı - Allah (CC) Beddua Eder mi?
  • 8 Şubat 2021 Hititler, Siyonizm'in Korkulu Rüyası
  • 21 Ocak 2021 Joe BİDEN ve 30330
  • 18 Ocak 2021 JOE BİDEN Hokus Pokus
  • 31 Aralık 2020 Kambala-8
  • 4 Aralık 2020 Vizyonsuzluk, Voltran, Koca Yusuf
  • 3 Aralık 2020 Deist Kim? Ateist Kim? Müslüman Kim?
  • 27 Kasım 2020 Kur'an Büyük, Sizin Beyniniz Küçük
  • 26 Kasım 2020 Konjonktür - Mesajlar - Kanal İstanbul - Türkiye
  • 15 Kasım 2020 Allah Tuzak Kurar mı?
  • 11 Kasım 2020 Kambaba-13
  • 10 Kasım 2020 10 Kasım Özel Programı

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9,414 µs