En Sıcak Konular

Emir Yıldızdan

Köşe Yazısı
Emir Yıldızdan
11 Kasım 2011

16 YILDIZ'DAN Haberler16 YILDIZ'DAN Haberler

Öncelikle Van’da meydana gelen depremden dolayı hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Rabbim bizlere ve ülkemize daha büyük felaketler göstermesin inşallah…

On Altı Yıldız olarak, çalışmalarımızı zaman zaman sizlerle paylaşıyoruz. Şuna emin olunuz ki, paylaştıklarımız, bildiklerimizin çok az bir kısmı. Bazı bilgileri elbette herkesle paylaşmak doğru olmaz. Zaman zaman Devletimizin ilgili birimlerine de gerekli bilgileri iletiyoruz.

Paylaştığımız çok az bilgilerin bile, ne kadar öneme haiz olduklarını sizler yakından biliyorsunuz. Burada Oktan Keleş’in verdiği ön istihbaratların ne kadar isabetli olduğu Allah’ın izniyle ilerleyen zamanlarda meydana çıkmaktadır. Türk Milleti olarak, Oktan Keleş ve daha nice “Erenlere” sahip olmamız bizlere büyük bir lütuftur. Bu erenlerin bir kısmını sizler ismen biliyorsunuz, bir kısmının ise adlarını dahi bilmiyorsunuz. Ama o güzel insanlar, vazifelerini hakkıyla yapıyorlar. Biz onlardan razıyız, Rabbim’de her iki cihanda onlardan razı olsun inşallah…

Oktan Keleş’i sizler artık biliyorsunuz. Uzun uzun anlatacak değilim. Sizlerden tek ricamız, dualarınızla bu erenleri desteklemenizdir. Melekler Ağlarken’deki “İYİLİK DUVARINI” unutmayınız. Hepimiz o “iyilik duvarına” taş koymak zorundayız.

On Altı yıldız’ı okuyan, sitemizi en çok takip eden ülkeler sıralamasına baktığımızda Türkiye’nin ardından, 2. Germany 3. (not set), 4. United States ,5. Netherlands, 6. United Kingdom ,7. France , 8. Belgium ,9. Austria, 10. Azerbaijan gelmektedir. Şu an itibari ile sitemize 110 ülkeden giriş yapılmaktadır.

Analizlerimizin zaman içinde doğrulanması, başta bize tereddütle bakan kesimlerin de dikkatini çekmiştir. Bizimle irtibata geçenlerden biliyoruz ki, her kesimden insan sitemizden yararlanmaktadır. Sitemizden alıntı yapanların bazıları kaynak gösteriyor, bazıları ise kaynak göstermeyip, kendi görüşleri gibi okuyuculara aktarıyorlar.

On Altı Yıldız, olarak biraz da kendi içimizden haberler verelim;

Oktan Keleş ile “Sorulara Cevaplar-2” çekimini yaptık, inşallah yakın zamanda onu da sizlerle paylaşacağız. Oktan Keleş, 5. Kitabını yazmaya devam etmektedir. Allah’ın izniyle birçok sır açığa çıkacak ve okuyucularımız oldukça şaşıracaklardır. Hem maddi hem manevi bilgilerle donatılacaklardır. Oktan Keleş'in yayınlanmış diğer kitapları ise, tekrar tekrar okudukça, yeni şeyler keşfedeceğiniz hazine değerinde bilgileri barındırmaktadırlar. Her okuyuşunuzda yeni şeyler öğreneceksiniz...

Tarık C. Kardeşimiz de çalışmalarına devam etmekte, “tefekkür denizinden balık avlamaya çalışmaktadır.” Tarık Kardeşimizin de bu konuda dualarınıza ihtiyacı vardır.

Erol Derman olarak benim ise, yazı dizimizin yazımı devam etmekte ayrıca “İlhami Abi” ile karşılaşmalarım ve “Hikmetleri” konusunda bir hazırlığım olacaktır inşallah. Bu kardeşinize de lütfen dualarınızda yer veriniz.

Olayların perde arkasını anlatan sitemiz, Allah’ın izniyle her geçen gün daha çok kişi tarafından takip edilip, okunmaktadır. Sizlerden ricamız, bizleri dualarınızla desteklemeniz ve buradaki analizleri bütün tanıdıklarınızla paylaşmanızdır. Ne kadar çok bilinçli insan olursa, olayların gerçeğini ne kadar çok kişi bilirse, karşı tarafın önü o oranda kesilmiş olacaktır.

Diğer yandan Oktan Keleş, kendisine ulaşan mailleri zamanı oldukça cevaplamaya çalışmaktadır. Ancak gelen o kadar çok mail oluyor ki, cevaplama süresi uzayabiliyor. Ayrıca bazı okuyucular hakaret içeren ve yayınlanması halinde sitemize hukuki yaptırımları olabilecek yorumlar yazmaktadırlar. Bunları tabii ki, yayınlamıyoruz. Eğer yayınlanmayacak içerikte yorumunuz olursa, yorumunuzu bize mail atınız, belki o konuyla ilgili olarak da biz görüşlerimizi size yazarız. Lütfen yayınlanmayacak yorumları, yorum bölümüne değil, mail adresimize gönderiniz.

Elimizde çok şükür Dünyanın en güzel Vatanı var. Çok güzel bir Milletimiz var. Ahir zamanda Allah’ın izniyle bu Millet’in büyük vazifeleri olacaktır. Bize düşen; Vatanımızı, Milletimizi, neslimizi ve ekinlerimizi korumaktır.

Saygılarımla.

Erol Elmas

buulkem@gmail.com

Not: Bazı kardeşlerimiz, özel haberlerimizi diğer dillere çevirebileceklerini bizlere iletiyorlar. Çeviri konusunda yardımcı olmak isteyen kardeşlerimizin yukarıdaki mail adresine e-posta atmaları rica olunur.
Bu yazı 8,362 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 1 Aralık 2023 Discovery Skandalı
  • 26 Mayıs 2021 Kara Yöneticiler ve Yılanların Öcü
  • 13 Ocak 2021 30 Saat Savaşları
  • 4 Ocak 2021 Günümüzün Fuggerleri, Aşı ve Korku İmparatorları
  • 30 Mayıs 2020 Göktürklerden Hediye
  • 1 Nisan 2020 Kulbak Bilge İle Çağı Anlamak
  • 7 Aralık 2019 Turks ve Caicos Adaları
  • 19 Mayıs 2019 Barbarosun Sancağı
  • 12 Aralık 2018 NATO mu PESCO mu?
  • 17 Ağustos 2018 Papaz Kaçtı Oyunu
  • 17 Aralık 2017 Yüzyıllık İntikam
  • 13 Ağustos 2017 Gökteki Türklerle Yerdeki Türkler Birleşti!
  • 31 Temmuz 2017 Pentagon'un Planını 5 Yıl Evvel Deşifre Etmiştik
  • 21 Temmuz 2017 Gargad-DNA Görünmezliği Projesi ve Manyetik Biyoloji
  • 23 Haziran 2017 27 Uçağın Sırrı
  • 4 Mayıs 2017 LOLAN (LÜLEN)-ECE-AYSULU TÜRK'e Kavuştu!
  • 6 Şubat 2017 13 Ocak 16.40, Denktaş, İstanbul
  • 1 Ocak 2017 Tarikatlar-Cemaatler ve İstihbarat-1
  • 6 Aralık 2016 Ordu, Bütün Türk Milletidir!
  • 1 Kasım 2016 Sessiz Sözsüz Yaşananlar

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  11,533 µs