En Sıcak Konular

Kambala 5 ‘Kafesteki Cenin’ Tefekkür

15 Haziran 2020 08:12 tsi
Kambala 5 ‘Kafesteki Cenin’ Tefekkür Zafer Yavuz Yazdı: Kambala 5 ‘Kafesteki Cenin’ Tefekkür

Kambala 5 ‘Kafesteki Cenin’ Tefekkür

Bismillah diyerek  söze başlıyor ve kalpten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu tefekkürdeki yanlışlar şahsıma; doğrular sevgili Deruni Babam  Oktan KELEŞ Hocam ve siz değerli kalperenlerindir.

Dün gece Deruni Babam Okyay Kağanımın Kambala-5 ‘Kafesteki Cenin’ https://www.onaltiyildiz.com/?haber,7959/kambala-5-kafesteki-cenin videosunu notlar alarak kimi zaman durdurarak ve geri alarak tekrar tekrar izledim. Tengri size güç kuvvet versin babam. Allah razı olsun iyi ki varsınız…

Videoda balalara selam yollayarak  ve bu konuda düşünmemiz isteniyordu. Ben de naçizane düşündüklerimi yazmak istedim. Amacım sorulara cevap aramaktır. Kafesteki cenin projesi ile şeytaniler (tepegöz,deccal) orduyu zihinlere kurmak istiyor. Zaten zihinlere kurarsa insanları kandırması ve kullanması kolay olacak kendisi için. Kendi projesi için insanları etkilemek zorunda ve piyonları insanlardan olacak. Amaç piyon insan oluşturmak. Bunu nasıl yapacak? Deruni Babamdan anladığım doğmamış ama ana rahmine düşmüş bir ceninin müdahale edilmesi durumu. DNA’nın kendine has bir düzeni aklı var ve bir teknoloji ile DNA ya sinyal(frekans) gönderiliyor. Onlara sorular soruluyor ve cevaplarını doğduktan (akıl baliğ) olduktan sonra o kişilere bulduruyor. Zaten buldum diyen kişi Deruni Babamın deyişi ile kafese girmiş oluyor. Acaba hastaneye gittiğimizde hamilelere ultrason cihazı ile cinsiyetten bebeğin boyuna , sağlık durumuna  kadar her şeyi doktor açıklıyor. Her ay kontrole gelmesi gerektiği ve son zamanlarda 15 gün veya haftada bir gelmesi gerektiği söyleniyor. Ultrason,Ets(elektrikli kalp ritmi cihazı) gibi cihazlarla  bu sinyaller gönderile bilinir mi?

Yeni doğan çocuklara bir kulağına ezan diğer kulağına kamet okunarak isminin söylenmesindeki hikmet bu sinyallerin antisi olabilir Allahu alem.

Münir Derman Hazretlerinin abdestsiz gezmeyin annelere abdestsiz emzirmeyin söylemesi Sultan babam Okyay Kağanımın anlattığı tehlikelere karşı bir zırh olabilir Allahu alem.

Dedelerimiz özellikle biz çocuklara aynaya bakmalarını men ederlerdi. Islık çalmak belli bir vakitlerde şarkı söylemeye de kızarlardı. Dedelerimizin böyle yapmaları bizlere güzel ninni söylemeleri ‘’Aç kapıyı Bezirganbaşı arkamdaki yadigar olsun’’ bir nevi deccalin bu virüsüne karşı antivirüs programı uygulaması olabilir Allah u alem.

Çocuklara doğar doğmaz ek gıda adı altında hazır gıdalar verilmesi, beşik yerine plastik yataklar hatta plastik oyuncaklar da etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Yapılan araştırmalarda çocuklarda beyin dalga hareketlerini ölçmüşler. Toprakla oynayan çocuktaki beyindeki snaps sayısının 1500-1800 arasında olduğunu ;Ağaçla oynayan çocuğun 600-800 olduğu tespit etmişler. İlginç olan ise plastik oyuncakta bu snaps hareketliliği sadece ve sadece 17-25 arası olduğunu görünce Kağanımızın Yeşil Çocuk masalında çocuklara köye gidin oynayın demesi ne kadar da deruni değil mi?  

Kıymetli büyüğüm Erol ELMAS Hocamın ‘Maneviyatsız Cihazlanma Planları adlı yazısında https://www.onaltiyildiz.com/?artikel,389/ türbelerden elektrik sinyalleri alıp frekans bulma çalışmaları olabilir miydi? Şimdi tepegöz planları sekteye uğrayınca değiştirip ’kafesteki cenin’ projesini  mi icra ediyor acaba?

Eskici Amcanın verdiği Mason dergisinin bir sayfasındaki terimler oldukça dikkat çekiciydi: Dinamo, enerji... 

Ve yine Baran AYDIN koldaşımızın https://www.onaltiyildiz.com/?haber,4157  ‘’500 yıllık yapay din projesi’’adlı yazısında geçen Elmas gönüllü Erol abimizin bahsettiği  kablo çekerek ruhlarla iletişime geçmeye çalışanların şimdi Deruni Babamızın dediği ‘Kafesteki cenin’ projesi ile devam ettiklerini söyleyebilir miyiz? O zaman nasıl deşifre olmuşsa şimdi de Deruni Babamızın Kambala-5 videosu ile deşifre olmuştur. Türk milleti uyumuyor. Allah hepinizden razı olsun.  Güneş’e yüzünü dönenlerin birlikteliği sağlandığında yeni bir çağın başlangıcının ayak sesleri işitilir! Türk burçlarında doğan GÜNEŞ’LER kıyamete kadar devam edecektir! TÜRK’ÜN BAĞRINDAN DOĞAN SON GÜNEŞ OKTAN KELEŞ’TİR. Bu hakikat artık aksedenlere aşikardır! Güneş’e yüzünüzü dönün! Dönün ki, Alim’in mücadelesine hizmetkar olabilesiniz! (Baran AYDIN; https://www.onaltiyildiz.com/?haber,4157)

O/münafık, bir iş başına geçtiğinde, yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya, kültürü ve nesli helâk etmeye çalışır. Allah bozgunculuğu sevmez.(Bakara:205)

Elmas gönüllü Erol Hocamın Emir Yıldızdan Deruni Türkiye adlı eserinde’’ Halisunasyon gıdalar(sayfa115-119) ve Müziğin Gücü: Seçilmişlerin Dünyaya müzikli mesajı (sayfa167-180)’’ bölümlerini tekrar okudum. Deruni babamın da Kambala-5 ‘’Kafesteki Cenin’’ videosunu izleyince düşüncelere daldım gittim. Eskiden beri  tepegöz ve avanesi  aynı amaçla farklı projelerle mücadele ediyorlar ama karşılarına Eren babalar çıkıyor. Eren Babalara selam olsun.

Okyay Kağanımız annelere neler yapabileceklerini, nasıl davranacaklarını salık verirken Türk Töresi’nden bahsetmişti. Bende bir öğretmen olarak öğrencilerime, çocuklarıma bu konuda ekin ve nesil mahvetmelerine fırsat vermemek için elimden geleni yapacağıma and içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.

Her okulun başlangıcında Okyay Kağanımın Deruni Devlet kitabındaki ‘Yeşil Çocuk ‘masalını okur ve  anlatırım. Çocukların gerçekten ilgisini çekiyor. Masallar Kağanımızın dediği gibi  uyutmak için değilmiş gerçekten uyandırmak içinmiş. Çare Türk Töresi evet müziklerimiz (marşlar, mehter, ninniler) ,gıdalarımız (yerli ve milli tohum) kısaca Her şey Türk için, Türk’e göre ve Türk tarafından…

Hatalarım için affola.

Selam ve dua ile.

                                                    Okul panomuzdan bir görüntü.

                                                                                          

 Zafer YAVUZ

 Bu haber 2,240 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,988 µs