En Sıcak Konular

Hitler Üzerinde Yapılan Deneyeler

5 Mayıs 2014 15:57 tsi
Hitler Üzerinde Yapılan Deneyeler 16 Yıldız yine farkını ve öncüllüğünü ortaya koydu.

Hitler'in üzerinde yapılan deneyleri  Erol Elmas EMİR YILDIZDAN romanında  http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1543 "Hitler Projesi-Hitler üzerinde Yapılan Deneyleri" orijinal belgeleri ile açıklamıştı. Bu belgeler arasında Hitler'in kafatası röntgenleri  ve diğer tedavi dosyaları da vardı.

Erol Elmas o yazıda:

 

"Hitler, Fransa’da bir klinikte basit bir hadiseden dolayı tedavi edilmişti. Dişleri ile ilgiliydi bu tedavi. İşte ne olduysa bu tedaviden sonra olacaktı

Bundan sonra kod adı “ayakkabı” olan bir operasyonla diş tedavisi bahanesi ile Hitler’in beynine yüksek miktarda radyasyon verildi. Bu alanda çalışan uzmanlar bilir ki, beynin belli bölgesine yüksek miktarda radyasyon verirsen, yarı deli kişilik halini alıyor, düşünce bozukluğu baş gösteriyor ve dayanılmaz kalıcı ağrılar oluşuyordu.

Zaten idealist bir kişiliğe sahip olan Hitler bu tıbbi operasyondan sonra Siyonistlerin adeta kölesi haline gelmişti. Ağrıları şiddetlendikçe Siyonistler ellerindeki ilaçtan veriyorlardı. Yani Hitler bir anlamda belli kişilerde olan ilaca bağımlı hale getirilmişti. Hatta Hitler’in bu dayanılmaz ağrılar karşısında sonraki yıllarda uyuşturucu kullandığı da anlatılır...."

İşin aslı böyle. Şimdi aynı konu yine gündemde. Hitler'in üzerinde yapılan deneylere ilişkin yeni açıklamalar yapılıyor. Ama işin doğrusu yukarıda açıklandığı gibidir. Anlaşılan bazılarınca konu -eksik de olsa- daha yeni fark edilmiş.

İşte yeni açıklamalar:

Hitler, I. Dünya Savaşı’nda İperit gazına maruz kaldı ve geçici kör oldu. Tedavi için Pasewalk adlı kasabada bulunan bir kliniğe yattı. 3 ay tedavi gördü. Hitleri’i tedavi eden Dr. Forster bir hipnoz uzmanıydı. Bildiğimiz, İperit gazına karşı hipnoz tedavisinin yapılamayacağı. Ama Hitler’e bu tedavi yöntemi uygulandı ve Hitler buradan çıktığında artık bir onbaşı değil Führer’di. 1939’da tekrar Pasewalk’a gidiyor ve hem kliniği hem de kasabayı yerle bir edip haritadan siliyor.

http://www.haberturk.com/yasam/haber/944924-hitlerin-oldugune-stalin-bile-inanmadi

 

 

 Bu haber 4,931 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,484 µs