En Sıcak Konular

On Altı Yıldız'ı Takip Edenler

2 Eylül 2010 09:47 tsi
On Altı Yıldız'ı Takip Edenler On Altı Yıldız pek çok kişiye esin kaynağı olmaktadır...

 

Son günlerde, Türkiye’nin 2023 yılındaki liderliği ile ilgili olarak çok izlenen bir Tv Dizisi fragmanlar yayınlamaktadır. Adı anılan dizinin daha öncede Oktan Keleş’ten isim belirtmeden pek çok alıntı yaptığı bilinmektedir.

 

Hatta Oktan Keleş'in, Sırdaş yazı dizisinde yazmış olduğu "Abdülhamid Han Ve Robot Teknolojisi  (Robot Alamet) http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=18 yazısını da aynı ekip, Oktan Keleş'ten izin almadan film yapmaya kalkışmış ve Oktan Keleş'in protesto çekmesiyle bu projelerinden vazgeçmişlerdi.

 

2023 yılındaki senaryoya gelince; bilindiği gibi Oktan  Keleş, bu konu ile ilgili olarak 28 Şubat 2010 tarihinde, "Türk Tarihine Ait yeni Sırlar-2, Beyaz Piramitlerde Saklanan Gerçekler" isimli oldukça ses getiren ve Türkiye’deki tüm gazetelerde yer alan araştırmasında özetle:

 

“mezar odasındaki kayanın üzerindeki yazılardan bir bölümünün, 2023 yılına işaret etmesidir. Figürlerden çıkarılan sonuç ise, bir Türk hakimiyeti olasılığıdır. Yine kayalarda, Piri Reis'in haritasına benzer haritaların olması oldukça dikkat çekicidir. Kendi dönemlerinde, bilim ve teknikte çok ileri gitmiş bir medeniyetin izlerini görmek mümkündür. Mısır piramitleri, Firavun'un şeytani bir yapısı olarak bilinmektedir. Türk piramitleri ise, onlara karşı bir ilim yuvası mıdır?  Bu konuları uzmanlar araştırmalıdır? Eğer 2023 yılında bir Türk hakimiyeti sırrına vakıf olunduysa, acaba 2012 Marduk hikâyeleri, bu hakimiyeti engellemek için mi üretilmiştir? Yoksa bu konuda bir operasyon mu yapılacaktır? (Dünyayı kaosa sürükleyecek bir nükleer  güç saldırısı yapıp, sonra da Marduk çarptı mı diyecekler?) Yazmıştı. 

 

Makalenin ayrıntıları için: http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=34

 

Geçtiğimiz günlerde Habertürk Gazetesi yazarı Sedar Turgut'ta Oktan Keleş'in 2023 yılına ait yazdıklarını gündeme getirmiş ve şöyle demişti:

 

"Örneğin Çin’de beyaz piramitler var. Bunların fotoğrafları çekildi. Bunlar ayrıca Türk piramitleri olarak da biliniyor.


Oktan Keleş girilmesi olağanüstü zor olan o bölgeye gitti ve piramitlere girdi. Onlara neden Türk piramidi denildiğinin kanıtlarını da getirdi. Gördüğüm resimlerde mağara duvarlarının üstünde Türk tarihine ait semboller net biçimde görülüyor. Kurt sembolleri ve ay yıldız resmi var duvarlarda; piramidin içinde Türk tarihinin önemli insanlarına ait olduğu söylenen mumyalar da var. Oktan Bey bunların fotoğraflarını da çekti. İnternette görebilirsiniz bunları.

Duvardaki yazılardan çözülebileni ise 2023 yılına işaret ediyor, Bu tarihte Türk hâkimiyetinin tekrar kurulacağı söyleniyor.
Bugün yapılan faaliyetlerin açıklanmayan hedefinin de Türkiye’yi 2023 yılında lider büyük ülke haline getirmek olduğu ifade ediliyor.

2023 biliyorsunuz cumhuriyetimizin 100’üncü kuruluş yıldönümü, yani 100’üncü yılda Türkiye gizemli sembollerde de işaret edildiği üzere imparatorluğunu fiilen ilan etmeden imparatorlukmuş gibi güçlü bir ülke olacak deniliyor. "  (http://www.haberturk.com/yazarlar/547200-akpnin-2023-plani)

Diğer yandan On Altı Yıldız Yazarı Erol Derman, 06 Mart 2010 tarihinde yazmış olduğu; “BARIŞ MANÇO VE 2023” başlıklı yazısında aynı konuya değinmiş ve “Acaba 2023 yılında  Türkler tekrar Cihanın hakimi mi olacaklar?” Sorusunu sormuş ve Barış Manço’nun 2023 LP’yinde yer alan “Kayaların Oğlu” parçasının sözlerinin anlamını irdelemişti.

 

Makalenin tamamı için: http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=44

 

On Altı Yıldız'ı okumak bir adım önde olmaktır...

 

NOT: ( Oktan Keleş, yazılarının kaynak gösterilmesi kaydıyla kullanılmasına zaten izin vermektedir.)

 

 

Saygılarımızla...

 

On Altı Yıldız

 

 

 Bu haber 7,922 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,279 µs