En Sıcak Konular

Yahudiler Perry'i Destekliyorlar

26 Eylül 2011 16:12 tsi
Yahudiler Perry'i Destekliyorlar Emir Yıldız'dan romanında Yahudilerin ABD Başkanlık seçimlerinde neden Perry'i destekledikleri işlenmişti.

Yahudiler Perry'i Parlatıyorlar

EMİR YILDIZ'DAN:Teksas ve Yeni Özgürlük Heykeli 6. Bölüm'ünde ( http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=954) Rick Peryy gündeme getirilmiş ve Yahudilerin desteklediği açıklanmıştı.Kuru Kafa ve Kemikler Örgütünün 999 no'lu üyesi olan bu şahıs, İslam karşıtı açıklamaları ve İsrail yanlısı tavırları ile dikkat çekmektedir. 9'ların adamı olduğunu da özellikle belirtelim.

İşte bugün gazetelere yansıyan  konuyla ilgili haber:

RICK PERRY

Bilderberg zirvesinin İstanbul’daki yıldızı

Bush’tan sonra ABD siyasetinde başkanlığa oynayan  Teksas Valisi... Çay Partisi onu da destekliyor. Yıldızı 2007’de İstanbul’da dünya ekonomi ve siyasetine yön veren onlarca ismin katıldığı gizemli Bilderberg Zirvesi’nde parladı. Perry’nin bu zirvede bir konuşma yapmasına izin verildi. Bu konuşmanın ardından da Yahudi lobisinin desteğini aldı. Bu nedenle “İsrail’in başkan adayı” olarak nitelendiriliyor. İsrail dostu olan siyasetçilere verilen Friends of Zion Ödülü sahibi. İsrail liderleri Netanyahu ve Peres ile çok yakın ilişkilere sahip. Obama yönetiminin İsrail’e zarar verdiğini savunuyor. Geçen hafta ABD’nin iki haber dergisi Time ve Newsweek’e kapak oldu.

Türkiye’ye uyarı mesajı

New York’ta yaptığı son konuşmada Filistinliler’i terörist olarak nitelendirirken, İsrailliler’in maruz kaldığı acı ile Filistinliler’in yaşadıklarının karşılaştırılamayacağını iddia etti. Obama’nın “İsrail’i sattığını” söyledi. Türkiye ve Mısır gibi “müttefik saydıkları” ülkelere İsrail’e yönelik saldırıları kesmeleri konusunda güçlü bir mesaj verilmesi gerektiğini söyledi. Neden İsrail’i bu kadar savunduğu sorulduğunda ise “Bir Hıristiyan olarak İsrail’i savunmak benim dini ve ahlaki sorumluluğum” dedi.

http://haber.gazetevatan.com/Haber/401822/1/GundemBu haber 4,072 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,445 µs