Bu Sahtekarlığa Alet Olmayın Türk Basını

Bu Sahtekarlığa Alet Olmayın Türk Basını

Bu Sahtekarlığa Alet Olmayın Türk Basını


2 Nisan 2018 08:48
font boyutu küçülsün büyüsün


Zaman zaman bizim basın tarafından da gündeme getiriliyor bu tezgah. Getirenler nerden bilsin büyük oyunu. Onlar da yabancı basından copy-paste yaptıkları için oyunun farkında olmuyorlar.

Konu şu:

Estonyalı fotoğrafçı Kaupo Kikka Google Maps’te gizemli bir şekil gördü ve peşine düştü. Sina Çölü’nün ortasında yer alan gizemli şekle ulaştığında ise gördükleri karşısında şaşkına döndü. İşte Sina Çölü’de ortaya çıkan ilginç ilginç sinema

Estonyalı fotoğrafçı Kaupo Kikka'ı Sina Çölü'nde sinema salonu gibi hazırlanmış bir yeri bulmuş(!)Fotoğrafçının verdiği bilgiye göre, çılgın bir Fransız tarafından yaptırılmış olan sinemada ne yazık ki hiç bir film gösterilememiş.

 http://www.hurriyet.com.tr/seyahat/galeri-google-mapste-gordu-pesine-dustu-colun-ortasinda-oyle-bir-sey-buldu-ki-40789190#page-1

Ortada bir film var, var amma bunun da GERÇEĞİNİ yine İLKKEZ OKTAN KELEŞ açıklamıştı.

O sinema(!)  salonunun aslını Oktan Keleş Kulbak Bilge'nin 15. Bölümünde açıklamıştı. Yeni 11 Eylül kalkışması nasıl engellenmişti? 

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=3583

 

 
Bu haber 5,179 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (14)
 • FUAT CEMİL ÖNGEN / 7 Nisan 2018 09:21

  Onur Aslan'ın yorumu ile ilgili

  Açıkcası yazılan yoruma katılmamak elde değil. Hele ki uzun yazının son cümlesi malesef çok doğru. Ama Türk'ün sömürülüp çalıştırılması kaymağı bizden görünen kripto (beyaz türkler) azınlıkların yemesi kaçınılmazdı. Bu sömürü düzeni Cumhuriyetle ortaya çıkmadı ki. Biz imparatorluk bakiyesi bir toplumuz. 500 yıldır (aşağı yukarı 1.selim ile başlatmak gerek) anadolu Türklüğü, bu toprakların asli unsurları, sistematik olarak cehalete mahkum edilmiş, kendilerine bilimle-sanatla-ticaretle uğraşmak yasaklanmış (dinen, günahtır denerek), sadece ve sadece osmanlı hanedanlığı Türkleri savaşlarda hatırlamıştır. Bize okutulan tarihin yalan olduğunu biliyorum ama bu tespitin bir gerçek olduğu da kesin.

  Gelelim kimisinin aksaçlılar, kimisinin 16 lar, kimisinin teşkilat dediği kadim yapılanmaya. Ben böyle kadim bir teşkilatın varlığına kesinlikle inanıyorum. Türkler kadar tarihi eski bir milletin böyle bir yapılanma kurması Devlet-i ebed müddet düstrunca kaçınılmazdır. Timuru anadoluya gönderen, selçuklu yıkılırken celalettin karatay ile direniş başlatıp bir sonraki devlet (osmanlı) için zaman kazanılmasını sağlayan, osmanlı devletini kuranlar, 2.mehmede istanbulu fethettiren, Atamız Atatürkümüz ile yeni Türkiyeyi kuran bence hep bu kadim yapılanmadır. Bildiklerimiz bilmediklerimiz yanında devede kulak bile değildir.

  Evet bende bazen ister istemez Onur Aslan gibi düşünmeden edemiyorum. Cumhuriyet kurulduğundan beri Türkiye Cumhuriyeti Devleti hiç olmadığı kadar beka sorunu ile karşı karşıya. İç-dış toplam borcun GSMH'nin yarısını geçmiş olması, kentlerin beton yığınına dönmesi, eğitim sisteminin sistematik olarak araplaştırılması, insanların MANKURT laştırılması, ahlaki bozulma, maddeye tamahın hiç olmadığı kadar yüksek olması,milli şirketlerin peşkeş çekilircesine satılması vb Türk Devletinin kendi halinde sıradan bir vatandaşı olarak beni üzmekte ve karamsarlığa sevk etmekte. Ancak tüm bu gelişmeleri Oktan abinin ve diğer kalperenlerin onaltıyıldız.com'daki yazıları ışığında değerlendirdiğimde aslında güzelim ülkemizin yıllardır şeytaniler tarafından yönetildiğini sonucuna varıyorum. (Kastettiğim tek bir kişi olmayıp bürokrasidir.) Haliyle nerede bu kadim yapılanma diye soran arkadaşlara nacizhane diyeceğim şudur ki, bazen şeytaniler öne geçmekte bazen bu yapı galip gelmektedir. Bazen zorlu süreçlerden geçerken, siz buna deşifre olmamak deyin, bilinmemek deyin, bu yapı kendisini geri plana çekebilir. Ama gidişatı izlemedikleri, yapılanları ve faillerini kayıt altına almadıklarını zannetmeyin. Bu yapı da her devlet gibi tarihte bazen çok güçlü olmuştur bazen zayıflayıp kabuğuna çekilmiştir tekrar güçleninceye kadar. Ben günümüzde bu yapının artık yavaş yavaş güçlenmeye başladığını düşünüyorum ama henüz istenilen seviyede değil. Çünkü hem Silahlı kuvvetlerde, hem istihbaratta, hem siyasette hala kriptolar vardır ve bunların tasviye edilip yerlerine milli-Türkçü kadrolar geçene kadar tam manasıyla güçlü olabileceğini düşünmüyorum. Bu yapının şu anki mücadelesinin bu olduğunu nacizhane varsayıyorum. (Bu düşünceler şahsıma aittir ve kendi hissiyatımdır, doğrular milletimin yanlışlar benimdir)

  Son tahlilde Tanrı Türk'ün devletini ve ordusunu korusun ve yüceltsin.
 • Celal Karasoy / 5 Nisan 2018 09:00

  Onur Arslan' ın yorumu

  Arkadaşımın yorumuna bende katılıyorum. Türk' üm dediğimiz için, Atatürk' ü sevdiğimiz için işsiz kalmaya eziyet çekmeye mi geldik dünyaya? Bu kadar kadim bir bilgelik, teşkilatlanma varsa, 16 yıldır Türklerin ne kadar sinir ucu varsa dokunulurken, kozmik odaya girilirken ve sonunda Türkiye Cumhuriyetini yıkmanın temeli atıldığında neredeydiler? Eleştirdiğimden sormuyorum merak ettiğimden soruyorum.
 • zeliha koşar / 5 Nisan 2018 00:12

  Nereye gidiyorsun Türkiye

  Onur Aslan adılı yorumcu arkadaşın yazdıklarına harfi harfine katılıyorum madem var nerede bu Kadim ler daha şimdiden ülkede göçmen sayısı 5 milyonu bukdu
 • Onur Arslan / 4 Nisan 2018 01:19

  Konusu Olmadığı İçin Buraya Yazıyorum

  Ülkemize 10 binlerce Afgan ve pakistanlı mültecinin giriş yaptığı Erzurum taraflarından da batı illerine geçtikleri twitter'da söyleniyor. Bu işin aslı nedir? Bizleri bilgilendirmeniz mümkün mü?

  Bu iki halka hiç bir sorunum yok hatta Pakistan-Türkiye ittifakını değerli buluyorum. Lakin YETER ülkemiz mülteci ülkesine dönüştü. Bu ülkede Türklerin geleceği ne olacak? Türkler çok çocuk yapmıyor ileride bizi kovacaklar bu ülkede böyle saçma bir göçmen politikası mı olur hangi amaca hizmet ediliyor?

  İran'da karışıklık çıkacağı ve oradan da Suriye'de olduğu gibi mültecilerin bize geleceği söyleniyor devletin bir önlemi var mı? Ben sanmıyorum. Çok kötü bir geleceği olur bu ülkenin böyle giderse, planlanmamış her önüne gelenin girebildiği bir ülke mi olur bu ne saçmalık?  Oktan Keleş'e saygım sonsuz, anlattıklarına da inanmak istiyorum ama Deruni Türk devletine inancım kalmadı artık. Sürekli Türkler aleyhine olumsuz şeyler oluyor, sosyolojik büyük tehlikeler bekliyor Suriyeli mülteci konusunda ve dahasıda geliyor ama devlet ne yapıyor? Türk ulusunun geleceğini korumak için atılan adımları göremiyoruz ne yazık ki ve umudumuz azalıyor.

  Bu ülkede Türkler azınlık olur bu gidişle ileride böyle saçma bir politika-sızlık ben görmedim.  Zaten ülkemiz refah cenneti değilken kendi halkının ekmeğini paylaştırıyor o kadar aç ve işsiz varken ülkemizde üstelik.

  Bizim yapmamız gerek kendimizin güçlü olması ve müslüman ülkelerin güçlü merkezi yönetimlerinin olmasına katkı sağlamak hepsini ülkemize almak değil. Bu anadoluyu da bitirmek olur. Bu gidişle 1.5 milyar müslüman alemi anadoluya doluşacağız sanırım.  Eğer gerçekten Oğuz Kağan teşkilatı yada 16'lar varsa, Türk milletinin geleceği için aksiyon alınması şart.  İran konusundaki mülteci akınına da set olacak önlemler alınması gerekli. Tamam kimse ölmesin ama herkesi de ülkemize doldurmayalım sosyolojk ve ekonomik açıdan son kaleyi bitirmeyelim başka çözümlerde bulunabilir.

  Bir de İran'dan özellikle kürtçü olan kürtlerin bilerek akın ettirileceği söyleniyor al başına belayı.

  Eğer esas devlet varsa perde arkasında şimdi bişeyler yapılmayacakta ne zaman yapılacak?  Türk milleti kadar sahipsiz öksüz bir millet daha görmedim geleceği önemsenmeyen sürekli sömürülen kendi ülkesinde çalıştırılan ama pastayı Türk düşmanı kripto azınlıkların yediği ülke yazık Türk milletine.

 • metin / 3 Nisan 2018 21:52

  Ben hayrette kaldim nasil uyuduk diye

  Editör arkadaşlar belki görmeyeniniz vardir.Sitenizde paylaşirsaniz çok faydali olur.Nasa ve basindaki şeytancilarin birbirine düşmesinin sonucu sizdirilan görüntüler var.Türklere ait olduğunu düşündüğüm bir kadin mumyasi bulmuşlar.Ay diye söylüyorlarmis ama gerçekte antartikanin ardindaki yasak bölgeden bulmuşlar...
  https://youtu.be/F-URckhCZhs
 • Turan Kagan / 3 Nisan 2018 16:08

  Avustralyadan Dua ile

  10 sene onceki haber
 • Eyüp Küçük / 3 Nisan 2018 12:30

  16 Yıldız farkı

  16 Yıldız ı takip etmek hakikati takip etmektir.
 • börübay / 3 Nisan 2018 10:08

  hımmmm

  düşünüyorum öyle ise varım demiş bilge kişi.çölde bir sinema salonu bulunması afaki mi hımmmm eğer konudan haberin var ise değil.yada tarihi bir kalıntı olsa gene değil.gene düşünüyorum hımmmmm şimdiki anunnakiler kimmm.....bildiklerin işte değişmediler ki.
  maksat düşünmek olsun düşünmeden haraket eden iki ayağı üzerinde de dursa fark etmiyor.
 • nazım Demir / 3 Nisan 2018 01:38

  teşekkürler onaltıyıldız

  teşekkürler sayın oktan keleş bey
  anlayan anlıyor anlayanların bir bölümüde karartıyor aklınca
  teşekkürler.
 • cemal / 2 Nisan 2018 20:27

  Niye şimdi?

  Bu eski haberi niye bugün eklediler?

 • isidan ala / 2 Nisan 2018 18:00

  sayfa yöneticilerine

  uzun zamandir sizi takib ediyorum sadece ispati olmayan afaki konulari isliyorsunuz.ispatlanmis örnekler verin bizde inanalim.hayirli günler.

  Editörün Notu: Sayın İlgili, çölde sinema alanı kurulması ve delilleri ile beraber olması ve halen de orada bulunması afaki mi.
 • Vedat / 2 Nisan 2018 16:55

  Anunnaki

  Hamdi Cenk Düzgit , simdiki anunnakiler kim o zaman?
 • Hamdi Cenk Düzgit / 2 Nisan 2018 11:01

  gelecekleri varsa görecekleri de var

  Sultanımız,çok önceden olanları yazmıştı açıklamıştı.Türk basınını daha sıkı takibe davet ediyorum.Milli olun,Milli yayın yapın.Anunnakilerin dünyadaki kölelerinden yani medya/şirket patronlarının efendilerinden korkmayın.Siz Türksünüz...

  "Nedendir bilmem" onları "hasretle" bekliyorum...siz anladınız.
  Anunnakiler'in şerli olanlarını "çok güzel" karşılıycaz.Çay çörek,pasta börek...
  Yaşasın Türk Milleti Var olsun Türk Ordusu
  Tengri bizmenen
 • börübay / 2 Nisan 2018 09:24

  plan

  Türk yerde ve gökte şeytanilerin planlarını bozmaya devam edecek.
  Tengri Biz Menen.
  var olun sultanım.
  sevgi , saygı ve hürmetlerimi sunarım.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar