En Sıcak Konular

Ayda 100 Metrelik Uzay Gemisi Gizleniyor!

22 Ağustos 2020 09:10 tsi
Ayda 100 Metrelik Uzay Gemisi Gizleniyor! Ayda 100 metrelik uzay gemisi gizleniyor! NASA'nın gerçekleri sakladığı iddia edildi

Ayda 100 metrelik uzay gemisi gizleniyor! NASA'nın gerçekleri sakladığı iddia edildi      

 Son günlerin flaş ismi NASA Ay projesi çalışmalarını da hızlandırdı. Ay'a insan gönderilmesi hedefleniyor. Fakat ortaya atılan yeni bir iddia, eski tartışmaları yeniden alevlendirdi. Ünlü teorisyen Scott C. Waring, Ay'da uzay gemisi bulduğunu ileri sürdü ve fotoğraflar paylaştı. 

Uzaylılar hakkındaki sıra dışı iddialarıyla tanınan Scott C. Waring, yine iş başında. Ünlü komplo teorisyeni Ay'da, uzay gemisi bulduğunu söyledi ve sözde kanıtları da takipçileriyle paylaştı.

Waring yaptığı açıklamada, "LROC Ay haritasına bakıyordum ve eşsiz bir bulguyla karşılaştım. Krater içinde yapı buldum, ancak yapıdan daha çok uzay gemisine benziyor. Ay'da uzaylılara ait üssler yok demiyorum, fakat krater içindeki kalkışa hazır uzay gemisi gibi görünüyor. Tahmini olarak 100 metre uzunluğunda, boyut olarak Dünya'daki yolcu gemisiyle karşılaştırılabilir" dedi.

Waring bununla birlikte NASA'nın, Ay ve diğer gezegenlere uydulara ait fotoğraflarda uzaylılara ait kanıtların üstünü kapattığını belirtti. NASA'nın gözden kaçırdığı ufak yapıları ve gemileri aradığını da sözlerine ekledi.

Ünlü komplo teorisyeninin bu iddiasına bir grup UFO avcısından da destek geldi. Sözde uzaylı uzmanları, Waring'in keşfinin uzay gemisi olabileceğini ve NASA'nın gerçekleri kamuoyundan sakladığını ileri sürdü.  

UZAYLILARA AİT BİNALAR DA VAR

Uzaylı uzmanları, NASA'nın genel olarak fotoğrafları, yazılımlar yardımıyla düzenlediğini ve uzaylılara ait bina, şehir, uzay gemisi ve diğer birçok kanıtın fotoğraflardan silindiğini belirtti.

Ancak NASA'nın tüm izleri silemediğini ve arada ufak kanıtlar bıraktığını, bunların da kendileri tarafından deşifre edildiğini söyledi.

Waring ve diğer komplo teorisyenlerine göre NASA'nın Ay'a gitmesindeki en büyük sebep, aslında Ay'da bulunan uzaylılara ait keşifler. NASA'nın bunları araştırmak için Ay'a mümkün olduğunca en kısa zamanda insan göndermek istediği söyleniyor. (Sabah)

14-024.jpggg-011.jpgff-009.jpgee-003.jpg

 https://www.yenicaggazetesi.com.tr/ayda-100-metrelik-uzay-gemisi-gizleniyor-nasanin-gercekleri-sakladigi-iddia-edildi-296513h.htm

 

 Bu haber 2,909 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,555 µs