En Sıcak Konular

Türk'ün Görevi

24 Haziran 2020 09:14 tsi
Türk'ün Görevi Bülent BATUR Yazdı: Türk'ün Görevi

Sultan BABA’nın özellikle son videosu olmak üzere şimdiye kadar ki tüm videoları konuşmaları yazıları kitapları bir uyarı çırpınışları olarak görülmeli, hissedilmelidir.

Yükseklerin ehilleri Eren BABA’lar seçilip gönderilenler gelip uyandırmak için gönüllü olanlara selam olsun. ALLAH onlardan razı olsun.

Okumalarım ve izlediklerim ve şimdiye kadar önemli dönüm noktalarımda yoluma çıkarılan güzel gönüllü yüce insanların sözlerinden  kulağımda kalan kadar ki nidalarından süzülenleri kelimelere dökmeye çalıştım.

Deruni Babamız sayın OKTAN KELEŞ bey efendinin bilgi sınırı sonsuzluklardan beslendiği için artık ne olabilir dediğimiz her an yeni ve daha derin bir o kadar da hayati konuları açıyor. İşte yüce gönüller ve onların sonsuzluğa açılan gönül kapıları.

En ihtiyacımız olduğu zamanlarda Türk’ün yol başçıları olarak gönderilmeyi dileyen ve gelip bizler için çırpınanlar. Filmin sonunu görüp sanki yeni seyrediyormuş gibi heyecan ile bize anlatan gösteren yaşatan kut almış kişiler.

Fakir, kişisel buhran ya da bunalım anlarımda da sıklıkla yaşadığım gibi bazen bir kaldırımda yara bandı mendil satan tonton ihtiyar meczup bazen koskoca ülke de ve onun en kalabalık şehrinde baş gözü ama olsa da gönül gözü ile gören duyan esprili müzik ve müzik sistemleri sevdalısı bir Hak dost bazen bir delikli kamıştan ses çıkarma sevdası ile yola çıkaran Kütahya Konya gezdiren yüce bir dağ bazen de nargile dumanını kendine perde eden ok oz ehli bir sultan ile elimden her daim tutan Yüce Yaratıcı ya  hamd ü senalar Tüm eren babalara kalbi sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız iyi ki Türk üz.

 

Mehmet kütahyevi efendi ile geçirdiğim anlarda sıkça dilinden düşürmediği bir söz şimdi geldi vücut buldu sanki kambala 5 videosu ile.

HER NE VAR İSE ÂLEMDE ÖRNEĞİ VAR ADEM DE.

Bir koldaşımızın yazısının yorum kısmına da yazdığım gibi bu kafes sözcüğü bile çok ürpertici geldi bana. Kafes hayvanların koyulduğu yere verilen isimdir. Şeytani plan yalnızca kendine asker yaratmak değil sanki kafeste ehlîleştirilmiş hayvan gibi itaatkar ve sahibini savunmak için her türlü vahşeti sergileyebilecek yeni bir yaratılmışlık. Belki ismi SİN insanı belki başka bir şey.

 

FURKAN 44:

Yoksa sen bunların çoğunun işittiklerini, aklettiklerini mi sanıyorsun? Onlar hayvanlar gibidirler, hatta yolca, hayvanlardan da şaşkındırlar.

 

Aklını kullanamayan şaşkın yoldan sapmış hayvandan daha aşağı bir şey evet şey. Artık hayvandan da aşağı olana ne denebilir ki başka. Mehmet efendinin gönlünden çıkan söze tekrar bakar isek ki tüm yüce gönüller aynı yüce kaynaktan beslenirler ancak ırmaklar gibi kendi fıtratlarına uygun lezzette suları vardır. O zaman hedef cenin değişikliği ile kafese halifeyi koymak ve alem denilen kainat ya da daha ötesi ANT dairesinde âdemoğlunu halifelikten edip ant dairesin hakim olmak. Dar daire sohbetlerimiz de açılan bir konuda Deruni Baba şöyle demişti: şeytanın amacı ademoğlunu başarısız kıldıktan sonra tabiri caizse adeta yerde sürükleye sürükleye huzura götürüp Alla’ ın önüne attıktan ve işte çok güvendiğin halifen onu yendim başarısız oldu düzeni iradesi ile istediği halde başaramadı.Şimdi benim istediğime göre bir yaratılmıştık ve ant dairesi yarat diye ALLAH a gider  söylerse.

Nasıl çalıştalar da meleklerin bozgunculuk yapacak birini mi atayacaksın serzenişini işlemiştik. Biliyorlardı halifelik yalnız yerde değil gökte de olacak insan gözünü onların tahtlarına kadar dikecek oralara hükmedecek bunu isteyecek. İlk irade istek ile O’ nun iradenin isteklerini yerine getirmesi ile oluşan ANT dairesini bilmeden gelen kitap ve dinin neyi anlattığından habersiz yaşatılan din de aslında bizleri başka bir kafese koymuş değil mi?

Yaratıcının Halife tayin ettiği bir varlık olarak zihinlerde yaratılan yanlış şartlanmalar ile güdülmüş kafeslenmiş şeylere evrildik. Konu ile bağlantılı gdo yu işleyen doktorlarımız ve doktor adaylarımıza da ne kadar teşekkür etsek azdır. Adem deki örneği bozmak alemi kendi isteğine göre değiştirmek değil midir şeytan için. Dünya insanları kendi meydana getirdiği para ya atfettikleri değer için nesillerini sağlıklarını geleceklerini ALLAH’larını kaybediyorlar. Neymiş efendim daha karlı oluyormuş daha çok para kazanmak için gdolu tohum, suni gübre ilaca mahkum edilen Furkan 44 ün muhatabı işitmeyen ve akıl etmeyenler. Olmayan, insan tarafından uydurulan bir meta algısı için kendi çocuklarını zehirleyen şeyler. Kafese koyulan hayvan bile neslini korumak için çaba gösterirken ondan da aşağı olan şeyler kendi çocuk ve torunlarını zehirlemek için yarışıyor ve bunun ile övünüyorlar. Bu sene ben daha çok mahsul aldım daha çok para kazandım. Daha büyük ekran tv daha lux araba aldım diye. Doğal olanı neslini ziyan ettin bir hiç için şey oğlu şey.

Tüm yaşanılanlara bakınca insanlığın uzun zamandır şeye evirildiğini söylemek kabul etmek lazım. OKTAN BABA’mızın son zamanlarda artan şiddette ve sıklıkta uyarılara başlaması adeta bombardıman yapması da bu etkiye karşı bir girişim.

Bunların çoğu işitmiyor ve akl etmiyor olsa bile halifelik makamına sahip çıkan bir kişi bile olsa o son anda başardım diyen o bir kişiyi kurtarmak için şerrin planına karşılık Türk ile yürütülen Tengri planı da var. Belki de Tengri’nin planının ismi Türk.

Mehmet Kütahyevi efendi de derdi : Oğlum korkmayın ALLAH TÜRK’ü sever.....Tehlikeye girdi mi  Türk şöyle çekip alıverir orta bir yere bırakır. Ben sizi orta ümmet olarak yarattım sırrı gereği.

 

Gerçek ve algının doğru ve yanlışın çok fazla karıştığı hatta daha da karışacağı dönemlere doğru gidilirken sahte yol göstericiler ile gerçek eren babaları ayırmak için de bir turnusol kâğıdı gibi olan iki olgudan bahsedelim ki okuyan genç yaşlı kulağına üflenenlere kanmasın.

1 ONLAR KURANDAN konuşurlar satırdan değil sadırdan konuşurlar

2 ATATÜRK ü çok severler doğru anlar ve anlatırlar laf söyletmezler.

 

Size biri dinden dünyadan bahsediyor ise bu ikisine dikkat edin. Kuran dan ayetler ile anlatıyor TÜRK ATA ya saygı ve hürmet gösteriyorsa doğru yerdir. Diğerleri sahte algı operasyonu yapılan Türk ün hem devletine hem özüne düşman minvaller tarafından beslenen himaye edilen yerlerdir. İşiten ve akıl edenler için doğru yol sırat i müstakim üzere olan yol Türk ün milletinin yoludur.

NAHL 123:

Daha sonra sana şunu vahyettik: Bir hanîf olarak İbrahim'in milletine uy! O, müşriklerden değildi.

 

ALLAH kime vahy ediyor gönderdiği peygamberine ne diyor Ona bile İbrahim Milletine uy. URBARRA sümer de adı sonra abraham son kitapta adı İbrahim diye anıldı. Türk milletin de olan KOD değiştirilemiyor bilinç aşılamıyor algı ile kandırılamıyor ANT dairesinin şeytana karşı HAKK’ ın muradullahının bilip mücadelesini veren yalnız dünyanın değil tüm ant dairesindeki tüm kainatlarda yaşayan bilinçli yaratılmışlıkların koruyucusu işe bu KOD. Türk Tengriyi bilendir. Türk Tengrinin yanında olandır. Tengrinin sevdiğidir.

 

Kafese koyulan zihin ve algısı ile dna’sı ile oynanan şey e doğru evrilen insanoğlu tüm diziler de yüceltilen hosexüellik ile mi değiştirilecek. şeytani kod u hatırlatma bu olabilir mi? Tengrinin fıtratına ters olanı yücelterek dna’ya yükleneni açığa çıkarmak için mi uğraşıyor ordusunu daha çok bu olguya sahipler ile mi kurmaya çalışıyor.

 

KALP O DER de ki kod u bilenlere o ağacın altında akitleşenlere selam olsun. Tengri nin kut verdiği lider millet Türk milletine Turan nasip olsun. Yalnız yerde değil gökte de bize biçilmeye çalışılan bu kafesi kırmak özgürleşmek için ANT dairesinde Turan nasip olsun.

Ötükenden gönderilenler ile GÖKTÜRK’ler bunu başaracaklar. Türk çağı başladı müjdesini boşuna vermedi Sultan Baba ...Karayerden yardıma gelecekler gökten yardıma gelecekler ama önce yerde yapılacaklar var onları yapmalıyız ki muradullah gereği olacaklar olabilsin. Bize şer gibi görünenlerden hayırlar çıksın. Hayrlar feth ola şerler def ola tüm Yesevi erenleri bir ola diri ola Türk e yol başçı ola erenler divanına HUUUUU....

Sevgi saygı ve hürmetlerimi sunarım

 

Bülent BATURBu haber 1,602 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,600 µs