En Sıcak Konular

Kafesteki Cenin Projesi Üzerine

20 Haziran 2020 09:10 tsi
Kafesteki Cenin Projesi Üzerine Ali Küçük Yazdı: Kafesteki Cenin Projesi Üzerine


Kafesteki Cenin Projesi Üzerine


Öncelikle Deruni babaya, Erol abiye ve tüm Kalperenlere selam ederim. Yazacaklarım içinde tüm hatalar bana aittir. Sultanımızın son videosunda bahsettiği frekans gönderme, zararlı radyoaktif ışınlar (sinyaller) hakkında birkaç düşüncemi paylaşmak istiyorum. Dr. Hamdi Cenk Düzgit beyin Kafesteki Cenin- Ant Geni yazısını okuduğumda bir şeyi gözden kaçırdığımı anladım. Son yıllarda Radyestezi ilmini araştırıyorum. Sultanımızın Tengri’nin Türk’ü eserinde Okyay Pusat elbisesini bizlere tanıtırken kurşun radyasyon geçirmez demişti. Eseri okurken Okyay Pusat elbisesinin kurşun ve radyasyon geçirmez olduğunu öğrenmiş olduk lakin kurşun radyasyon geçirmez cümlesini birde şöyle düşünelim: Kurşun maddesi Radyasyonu geçirmeyen (aynı zamanda negatif enerjiden koruyabilir)  bir madde olabilir mi?

Eskiden büyüklerimiz bildiğimiz Kurşunu kolye yapıp boyunlarına takarlardı, başkalarına hediye ederlerdi bunu tabiî ki süs olarak düşünürdük oysaki Kurşun maddesini (mermilerin çekirdeklerinde ve akülerin kutup başlarında bulunan) elimizdeki telefona temas ettirdiğimizde  telefonun yaymış olduğu tüm radyoaktif zararlı ışınları emdiği radyestezi ustaları tarafından dile getirilmekte. Bu konuya bilimsel bir kanıt şuan için sunamam araştırmaya açık konular. Burada Sultanımız bizlere bu zararlı tehlikeli frekans ve ışınlardan nasıl korunuruz bunu açıkça gözlerimizin içine sokarcasına gösterdiğini düşünüyorum. Tabi bunlar benim düşüncelerim. Yine radyestezi ustalarından öğrendiğim bir diğer konudan bahsetmek istiyorum. Piramit enerjisi. Evet Mısır Piramitleri ölçülerinde yapılmış örneğin 30 cm yatay, 28,5 cm dikey kenarları olmak üzere bir Piramit yapıp yönünü manyetik kuzey yönüne ayarlayıp bulunduğumuz ortamda yere koyarsak ortamı pozitif enerji haline dönüştürmüş oluruz. Buda tabiî ki radyestezi ustalarının iddiası. Sanırım bu Piramit dünyanın manyetik alanının pozitif enerjisini bulunduğu ortama aktarıyor. Okyay Pusatı elbisesi de böyle bir enerjiyle çalışıyor olabilir. Söylemek istediğim şey Kafesteki Cenin Projesini etkisiz kılmak için bu negatif enerjiden korunmak için bu söylediğim yollar izlenebilir mi? Bu konuda bilgisi olanlar varsa bizlerle de paylaşırlarsa sevinirim.

Bir diğer bahsetmek isteğim konu ise vücudumuzda bulunan Çakralar. İnsan vücudunda 7 adet ana Çakra bulunmaktadır. Çakraların dengesiz çalıştığı durumlarda insanlar çeşitli hastalıklara kapılmaktalar. Doğadaki her şeyin bir frekansı var. Cep telefonları , bilgisayarlar ve elektronik eşyaların wifi cihazlarının, 5G gibi sinyallerinin yaymış olduğu dengesiz ve zararlı sinyaller çakralarımızın dengesinin bozulmasına sebep oluyor. Tabi çakralarımızın dengesiz çalışmasına tek neden bunlar değil. Bu şeytaniler zararlı frekanslar yayarak insanların Çakralarının dengesiz çalışmasına neden oluyorlar. Bunun sonucu olarak insanlık hastalıklarla boğuşuyor. Öyle ki bazı çakralarımızın dengesinin bozulduğunda insanların çocukları dahi olmuyor. Birçok hastalığı çakra dengeleme seansları yaparak atlatan insanlar var. Abdest almanın çakralara iyi geldiği söyleniyor. Kim bilir Yüce İslam dininin daha ne mucizeleri var da biz bilemiyoruz, öğretenlerden ALLAH razı olsun.

 Sultanımız boşuna çare Türk Töresi demedi. Bildiklerimi aktarmaya çalıştım. Hatalar bana varsa doğrular tüm Kalperenlere aittir.

Ali Küçük
Bu haber 792 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,838 µs