En Sıcak Konular

Cenine Etki

17 Haziran 2020 08:11 tsi
Cenine Etki Dr. Ömer Genç Yazdı: Cenine Etki

       

Cenine Etki

 

Bilge sultan kağanımın kambala 5 videosunda https://www.onaltiyildiz.com/?haber,7959/kambala-5-kafesteki-cenin Kafesteki cenin projesi adında bahsi olan konunun tarafımızca’da irdelenmesi emri üzere, işe koyulma vakti geldi. Bu sefer konu diğerlerinden çok daha zor olacaktı belliki.  Tengri’nin izni ve erenlerin himmeti ile başlayalım söze bakalım neler dökülecek ?

Şeytani sistemin kendisine koşulsuz uyacak bir insan sürüsüne ihtiyacı olduğu için onları kolay yoldan kontrol etmek amacı ile yöntemler kullandığı bilinmektedir. Aslında dünya üzerinde bütün sistemler genel olarak bakıldığında hepsi bir odakta toplanır ve tekele alınmıştır. Örneğin sağlıkta dünya çapında karar verici merciler bellidir. Dünya sağlık örgütü, FDA(gıda ve ilaç dairesi) vb. Bu kurumların kuralları ülkelerde de geçerlidir. Bunun dışında sağlıkta tasarrufta bulunmak suç teşkil eder.

Tüm dünya insanları aslında büyük bir sürü muamelesi görmektedir. Kitlesel yönlendirmeler yapılmaktadır. Moda, sanat, teknoloji, eğitim bunlara örnek olarak verilebilir. Esas konumuz olan bu yönlendirmeler anne karnından başlayarak dışarıdan müdahale ile, kurulu bir saat gibi belli bir zamanda  aktive olmak üzere programlanabilir mi ?

Soru: Kadının hamileliğinde, daha yeni embriyo döllendiği safhada dışarıdan etki (elektromanyetik dalga) ile gelecekte hatırlanmak üzere şartlı bir şekilde zihin kodlanabilir mi?

Özellikle günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte elektronik araç gereç kullanımı sonucu elektromanyetik dalga kirliliği artmıştır. Cep telefonları hiç yanımızdan ayırmadığımız ve kullanmak için baz istasyonlarına ihtiyaç duyulan iletişim aracıdır. Günümüzde baz istasyonlarının özellikle 5G’nin sağlık üzerine olumsuz etkileri tartışılmaktadır. Cep telefonu gibi araçlara bağlı düşük elektromanyetik alanlara maruz kalmanın sonuçlarına insanda bir sistemden örnek verilecek olursa;

Sinir Sistemine Etkiler: 

Hipotalamusta norepinefrin düşüklüğü (1.6 GHz; günde 10 dk/1 gün);

Hipotalamusta dopamin düşüklüğü (1.6 GHz; gündü 10 dk/1 gün);

Hipotalamusta nöron büyümesi (1.7 GHz; 22 gün);

Beyin hücreleri sıcaklığında artış (2.45 GHz; günde 2.5-7 dk/1 gün) ;

EEG frekanslarında değişim; kan-beyin bariyeri geçirgenliğinde artış (1.3 GHz; günde 20 dk/1 gün);

Miyelin dejenerasyonu (3 GHz; günde 180 dk/90 gün); Glial hücre proliferasyonu (3 GHz; günde 180 dk/90 gün).

Başka sistemlerle de örnek çoğaltılabilinir. Şu bir gerçekki sağlık için EM dalgalar hücresel boyutta zararlı değişikliklere neden olmaktadır.

Ayrıca insanlar, yani bizler de kızılötesi EM dalga yaymaktayız. Vücudumuz besinlerin yanmasıyla oluşan ısıyı , vücut sıcaklığını 37 C’ de sabit tutmak için sürekli dışarıya vermek zorundadır. Bunu da kızılötesi EM dalga yaymakla gerçekleştirir. Dünyamızın sıvı haldeki metal çekirdeğinin hareketinden kaynaklanan doğal bir değişken (AC) manyetik alanı vardır ve bu alan 5-10 Gauss düzeyindedir. (Dünyanın birde 0.5 Gauss' luk DC manyetik alanı vardır). İnsan bedeninde de değişik manyetik alanlar bulunur. Örneğin 0.1-20 Hz arasındaki beyin dalgaları 8-10 G' luk bir manyetik alan oluşturur. Ne var ki EM dalga kaynakları, bu doğal değerlerin çok üzerinde manyetik alan oluştururlar. Bizde günde 24 saat, yılda 365 gün bu manyetik alanların etkisinde kalıyoruz.

Çeşitli çalışmalarda, mobil telefon sinyallerinin beynin elektriksel aktivitelerinde ve algılama fonksiyonlarında (dikkat, hatırlama, tepki verme gibi) kısa süreli değişimlere neden olduğu belirlenmiştir. Özellikle bebekler ve çocuklar, elektromanyetik alanın olumsuz etkilerine karşı, gelişim dönemlerini tamamlamamış olmaları nedeniyle önemli bir risk grubu konumundadır.

Demek ki dışarıdan anne karnın da bu müdahale teorik olarak mümkün görünmektedir. Emir yıldızdan hitler projesi ile ilgili bir makaleden alıntıya bir bakalım “Bundan sonra kod adı “ayakkabı” olan bir operasyonla diş tedavisi bahanesi ile Hitler’in beynine yüksek  miktarda radyasyon verildi. Bu alanda çalışan uzmanlar bilir ki, beynin belli bölgesine yüksek miktarda radyasyon verirsen, yarı deli kişilik halini alıyor, düşünce bozukluğu baş gösteriyor ve dayanılmaz kalıcı ağrılar oluşuyordu.”https://www.onaltiyildiz.com/?haber,1543

Cenine daha farklı yollardan neden yapılamasın.

Bu etki, frekans yada herhangi bir teknolojik araç ile örneğin; tedavi amaçlı ultrason, BT, MR vb tıbbi cihazlar,  herhangi bir radyo alıcı vericisi, baz istasyonları vb. ile olabilir. Bu etki hücresel veya moleküler boyutta olabilir. Genlerde sonuçta moleküler yapıda olduğundan dış etki ile etkilenmesi muhtemeldir. Frekansın  genetik materyalin hedefindeki yere TETİK GEN denilebilir. Bu tetik çekildiğinde bir takım biyolojik değişimleri başlatabilir. Günümüzde dikkat çeken gelişme Elon Musk’ın kurduğu Starlink projesi bu işin üst perdeden seslendirilmesi gibi görünüyor.  Amaç dünyanın heryerine ulaşacak internet projesi olacakmış. Toplam 42 bin uydu gönderilmesi hedeflenmekte. Bu güne kadar dünyadan 9447 uydu gönderilmiş. Şu anda aktif 2000 uydu bulunuyor. Kıyaslamasını siz yapın.

 Bu uyduların dünya etrafını örümcek ağı gibi sardığını düşünelim. Yüzeyde kaçınılacak yerler az olacaktır. Cenin veya insanlara frekans veya elektromanyetik dalga gönderilerek molekiler,zihinsel, bedensel etki edilebilir. Bu frekans ile beyinde birtakım objelerin varlığı ve halüsinasyon, illüzyon oluşturulabilir. Hatta Tanrı kavramı kişide istenilen şekilde yeniden şekillenebilir.

Ve zamanı gelince bir düğme ile bütün dünya etki altına bırakılmış uyuyan hücreler uyandırılabilir. Bu konuda Oktan Kağanım’ın  Deruni Devlet kitabında  yazdığı ordu tarafından kullanılan koruyucu çift boynuzlu başlık takılması ve KORKMA seslerinin beyinde yankılanması bahsi tekrar okunabilir. Böyle bir dalga önleyici başlığın sağaltıcı etkisi ile Türk budunu  bu olumsuzluktan etkilenmeyecektir. Peki bu etki gökyüzünden de gelecekse dünya dışından da gelebilirmi ? (Saffat suresi 88) “İbrahim yıldızlara baktı ve ben hastayım dedi”. Ayette geçtiği üzere yıldız veya yıldız görünümlü bir şeyden etkilenmiştir. Ayetin daha deruni yorumunu sizlere bırakıyorum. Dünyada ve Ülkemizde de bulunan yeraltı şehirleri böyle bir etkiden kaçınmak için yapılmış olabilirmi? 

Oktan Kağanım’ın emri üzere yazdığım bu yazıda doğrular okuyanların yanlışlar benimdir. Okuyanların tefekkür kapılarını bir miktar açabildiysek ne mutlu bizlere. Türk Ötüken’den çıkarsan ilini ve töreni kaybedersin. Bu durumun antisi, tedavisi, sağaltımı TÖRE’dir.

Ne Mutlu Türküm Diyene.   

Dr.Ömer GençBu haber 3,218 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,646 µs