En Sıcak Konular

Koronavirüs Salgınını Bill Gates Yaratmış Olabilir

15 Nisan 2020 08:31 tsi
Koronavirüs Salgınını Bill Gates Yaratmış Olabilir rump'ın Eski Danışmanı: Koronavirüs Salgınını Bill Gates Yaratmış Olabilir

Trump'ın Eski Danışmanı: Koronavirüs Salgınını Bill Gates Yaratmış Olabilir

ABD Başkanı Donald Trump'ın eski danışmanı Roger Stone, koronavirüs salgınını Bill Gates'in yaratmış olabileceğini öne sürdü. Roger Stone, Gates'in insanlara mikroçip takmak için salgını kullandığını iddia etti.
ABD Başkanı Donald Trump’ın bir dönem danışmanlığı yapan Roger Stone, koronavirüs salgını hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya attı. Rogers, Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in insanlara mikroçip takabilmek için koronavirüsü yaratmış olabileceğini söyledi.
Rogers Stone, Joe Piscopo'nun sunduğu bir radyo programında, "Bill Gates'in bu salgının yaratım ve yayılım sürecinde rol oynayıp oynamadığı tartışmaya açık. Muhafazakâr arkadaşlarımın bazıları bunu saçma bulurken, bazıları da kesinlikle doğru buluyor. O ve diğer küreselciler bunu, aşıları zorunlu hale getirmek ve insanlara mikroçip takmak için kullanıyor. Cesedimi çiğnemen lazım! Zorunlu aşı mı? İmkânı yok" dedi.
Microsoft kurucusu, uzun süredir dünyanın küresel bir salgına hazır olması yönünde uyarılarda bulunuyordu. Bill Gates'in Ebola salgınının baş gösterdiği 2015 yılında yaptığı bir TEDx konuşmasında dünyayı tehdit eden tehlikelerin başında virüsleri göstermesi ve insanları salgına karşı uyarması, koronavirüs salgınını bildiği iddialarına yol açmıştı.

Bill Gates, TEDx konuşmasında, "Önümüzdeki 10 yılda bir şey 10 milyon insanı öldürürse bu muhtemelen savaş değil, oldukça bulaşıcı bir virüs olacaktır" ifadelerini kullanmıştı. Gates, geçtiğimiz günlerde Financial Times'a yaptığı açıklamada koronavirüs salgını gibi büyük bir salgının her 20 yılda bir yaşanabileceğini iddia etmişti.

Bill Gates, koronavirüs salgınına karşı dünya genelinde test edilen 7 farklı COVID-19 aşısına eşiyle birlikte kurduğu Bill & Melinda Gates Vakfı aracılığıyla milyarlarca dolar harcayarak destek veriyor.

https://www.webtekno.com/koronavirus-salginini-bill-gates-yaratmis-olabilir-h90169.html


Bu haber 1,468 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,158 µs