En Sıcak Konular

2 Aralık 2014 Olayı

24 Eylül 2018 17:20 tsi
2 Aralık 2014 Olayı Tarık C. yazdı: 2 Aralık 2014 Olayı


2 Aralık 2014 Olayı


22 Ekim 2014’te Kulbak Bilge serisinin 15. Bölümü yayınlandı. http://www.onaltiyildiz.com/?haber,3583/kulbak-bilge-15  Bu bölüm herkesi merakta bırakacak gelecek bir tarih ile son buluyordu: 2 Aralık 2014

Okuyan herkes o tarihte ne gibi bir olayın gerçekleşeceğini merak etti. 2 Aralık’ın ardından da, (tabii Oktan Keleş’in söylediklerine kıymet verenler açısından) ne gibi bir olayın “gerçekleşmiş” olduğu merak edildi. Soru bombardımanları karşısında verilen cevap oldukça kısa ve renk vermez bir edadaydı:

“2 Aralık ile ilgili çok yorum ve mail geliyor.

Şu kadarı bilinsin ki; 2 ARALIK BİR MİLATTIR.

Bundan sonra şöyle şeyler duyacağız; “2 Aralık'tan önce, 2 Aralık'tan sonra.”http://www.onaltiyildiz.com/?haber,3692

Fakat zamanla bu tarih ile ilgili mesele unutuldu gitti. Hak ettiği aks-i sadayı bulamadı. Fakat 1 yıl kadar sonra, Gizli Uzay Programında çalışmış Corey Goode’nin bir konuşmasında, bu tarihten (2 Aralık 2014) 3 gün sonraya işaret eden çok büyük bir olayın gerçekleşmiş olduğundan bahsediliyordu. Oktan Keleş’in haberinin sadece ehli tarafından anlaşılması gibi, bu büyük olay da sadece ehli tarafından haberdar olunmuş çok büyük bir hadise idi. Onların tabiriyle bütün taşları yeniden dizdiren bir “game changer”dı.

 Güneş Sistemi’nin 2014 Yılında Karantinaya Alınması

David Wilcock " 5 Aralık 2014’te oyunun kurallarını değiştirdi (game changer) diyebileceğim hangi olay gerçekleşti?

Corey Goode " Bütün Güneş Sistemi’ni içine alacak ve heliosferin de çok ötesine uzanacak şekilde Küre Varlıklar tarafından yerleştirilmiş, bizim “Dış Bariyer” (Zülkarneyn seddi ile alakası var mı acaba? -Tarık C.-) olarak adlandırdığımız bir engel vardı. Çok açıkta duruyor. Herhangi bir varlığın gelmesini ya da gitmesini engellemeye yarıyor. Tam bir karantina.

Cabal (Şeytanîler) Bir Küre’yi Yok Etmeye Çalışır

DW " Gizli Dünya hükümeti heyetlerinin hangi eylemleri bu bariyerin ani bir kaderi tokat (karmic blast) gibi karşılarına dikilmesine sebep olmuştu?

CG " Bu durumun bir sebep sonuç vakası olup olmadığını bilmiyorum, ama gizli Dünya hükümeti, onun heyetleri, ordu ve bazı Dünya Dışı Varlıklar bir Küre’ye doğrulttukları çok güçlü bir silah geliştirmişlerdi. Şu anda ekrana getirebilir misiniz bilemiyorum?

DW " Evet, resmi ekrana yansıtalım. Bu, 5 Aralık 2014 tarihinde Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan çekilen bir görüntü. Kırmızı küçük bir nokta ve bir lazer ışını gibi görünen bir şey göreceksiniz.

DW " Evet, karşımızda, Ay’ın çapının 1/4 ya da 1/5’i çapa sahip kırmızı bir küre ve ona doğru giden kızıl bir ışın var. Neye bakıyoruz şu anda açıklayabilir misiniz?

CG " Küre İttifakı’ndan gelen üç ayrı boyutta küre var. Biri Ay boyutunda, diğeri Neptün boyutunda ve sonuncusu da Jüpiter boyutunda.

CG " Bu karşımızdaki Ay boyutunda olanlardan bir tanesi ve Dünya’ya da oldukça yakın mesafede bulunuyordu.

DW " Ve örtülü oldukları için normal şartlarda teleskop ile görülemiyorlardı, değil mi?

CG " Doğru, örtülüydü. Dünya Dışı Varlıklar’ın yardımı ile bir şekilde yerini tespit edip, hedefleyebildiler ve bu güçlü silahı uzay boşluğundaki bu Küre’ye doğru ateşleyerek vurmayı başarabildiler. Küre İttifakı savunma bazlı teknoloji kullanır ve yaptıkları ışından gelen gücü direk kaynağına göndermek oldu. Şahitlerin anlatımına göre, Küre kızıl bir şekilde aydınlandı ve ardından kızıl bir ışın geriye gelip silahın ateşlendiği tesisi, bu saldırı teşebbüsüne karışmış insan ve insan dışı varlıkların da hayatlarına mal olacak şekilde vurarak yok etti.

DW " Neresi olduğunu biliyor muyuz?

CG " Bana Afrika ya da Avustralya’dan biri olduğu söylenmişti, ama daha sonradan büyük olasılıkla Avustralya olduğu söylendi.

DW " Avustralya’nın ortasındaki Pine Gap önemli bir istasyon; sizce orası olabilir mi?

CG " Bana orası olduğu söylenmişti. Pine Gap’in tam kendisinden ziyade Pine Gap çevresindeki bir yerden muhtemelen. 51 ve S4 bölgeleri gibi Pine Gap yakınındaki silah deneme tesislerinden birinden muhtemelen.

DW " Bu Cabal için son derece moral bozucu olsa gerek; büyük bir ışık şovunun ardından gerçekten de Küre’yi yok etmeyi umuyorlar mıydı? Olmasını umdukları bu muydu?

CG " Evet.

DW " Ve bunun yerine anında kaderi bir tokatla mı karşılaştılar?

CG " Evet.

DW " Ve çok sayıda yüksek seviyeli kişinin öldüğünü söylüyorsunuz?

CG" Evet, Cabal denen yapıdan çok sayıda yüksek seviyeli insan bu silah denemesinde orada mevcuttu. Aynı zamanda bu girişimde kendi çıkarları olan Dünya Dışı Varlıklar’dan bu silah teknolojisini Dünya’da geliştiren bazı mühendisler de vardı.

Uzaylı Şeytanî Irkın Paniği

Olayı özetlememiz gerekirse, Küre Varlıklar (Sphere Beings) güneş sisteminin maruz kaldığı manyetik fırtınalardan insanlığı korumak için güneş sistemine sayısı binleri bulan muhtelif büyüklüklerde dalga kıran görevi gören küreler yerleştirmiş. Eğer bu yapılmasa insanlar üzerinde cinnete varan psikolojik etkiler görülecekti.

 Bu koruma Cinneti ete kemiğe büründürmeye çalışanların planını bozuyordu. 5 Aralık 2014 tarihinde dünyadaki şeytanîler ve Draco ırkı ortaklaşa çalışma ile geliştirdikleri silah ile bu küreleri yok etmek istedi. Hiç beklemedikleri bir şekilde geri tepen bu saldırıdan hemen sonra güneş sisteminin dışına bir set çekildi ve bütün dünya dışı varlıklar güneş sisteminin içine hapsoldu. Güneş sisteminin dışına seddi çeken Küre Varlıkların da üyesi olduğu Galaktik Federasyon (Göktürkler’in dahil olduğu bir sistem olabilir mi? -Tarık C.-) olarak belirtiliyor. (2 Aralık tarihi Galaktik Federasyonun güneş sistemine vardıkları tarih olabilir.  Hemen ardından Küre Varlıklar görevlerini gelenlere devretmiş. -Tarık C.-) Bunun üzerine Draco ırkı Küre Varlıklar ile bir görüşme talebinde bulunup kendilerini kurtarmaya çalıştı. Küre Varlıklar'ın sözcüsü olan Corey Goode, bu ilk toplantıda Draco ırkı güneş sistemine konulan manyetik engelin kaldırılması için başta dünyalı işbirlikçileri olmak üzere birçok taraftarını satıp kendi soylularını sistemin dışına sorunsuz taşımayı teklif ettiğini söyledi. Bu durum dünyayı yöneten gizli güçlerin birbirine düşmesine neden olmuş.

Buradan istediği sonucu alamayan Draco ırkı, dünyadaki işbirlikçileri ile birlikte bir başka toplantı daha talep etmiş. Bu toplantıya dünyadaki gizli komitelerin temsilcisi olarak Henry Kissinger da katılmış.


Dracolar bu sefer tonu tamamen değiştirip agresif bir şekilde “siz bizim ve bizim efendilerimizin ne kadar güçlü olduğunu bilmiyorsunuz” dedikten sonra istediklerinin (bu sefer dünyadaki işbirlikçilerinin de güvenliğini talep ederek) yerine getirilmemesi durumunda dünyayı mahvetme tehdidinde bulunmuşlar. Bu Üçüncü Dünya Savaşı’nı çıkarmaya çalışacakları anlamına geliyor. Bunun için de birçok deneme yapmışlar ama hepsi bir şekilde engellenmiş.

Sonuç

Geniş kalabalıkların ruhunun duymadığı; ama sonuçları ve içeriği itibariyle, aynı kalabalıkların kendilerine anlatıldığında “deli saçması” diyecekleri çok önemli olaylar yaşandı Aralık 2014 ve sonrasında… Gezegen çapında demek olayı hafife almak olur. Şeytanîlere ait bir çok bilgiler kendileri tarafından ifşa edildi. Kritik bilgiler ve kritik insanlar; alt kademede bulunan bazı uzaylı şeytanîler ile beraber... Hem bazı planları alt üst oldu hem de insanlığın iyiliği için çalışan bazı güçler ön plana çıkmaya başladı. (Bazı korkunç planların ucu, uzayın dört bir yanında yayılmakta olan Yapay Zeka Sinyaline dayanmakta) Detayları bilmiyorum. Corey Goode’un anlattıklarının ne kadarı isabetli onu da bilmiyorum. Ama anlaşıldığı kadarıyla, bir başka kamera açısından gördüklerini anlatmışlar diyebiliriz. Konunun detayı ile alakalı olarak ileriki günlerde Oktan Abi’den gelecek bilgileri gözleyeceğiz hep beraber. Eğer tespitlerimizde isabet etmiş isek, tüm dünya halkı olarak hepimiz Ayboldı Ata ve ekibine bir teşekkür borçluyuz. Allah sizden razı olsun ey göğün yiğitleri! Ellerinizden öperiz ey göğün gök gözlü bilgesi!

  

  

   
 

  

   
 

Elinde Kızıl Elma’yı gösteren Tuğ asâsı ile Bilge Ayboldı Ata… Ay büyüklüğündeki küreyi (sphere) koruyarak ve şeytanî hücumu def ederek bir çok uzaylı ve dünyalı şeytanînin planlarının yerle bir olmasına mı sebep oldu? Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan (ISS) çekilen bu olayın fotoğrafında görülen kızıl top, Ayboldı Ata’nın elindeki Kızıl Elma’lı asâyı çağrıştırmıyormu size de? 

   Tarık C. ve Faruk Akif
Bu haber 18,648 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,806 µs