En Sıcak Konular

lll. Ramses Sarkozy Kime Hizmet Ediyor?

23 Mart 2011 15:11 tsi
lll. Ramses Sarkozy Kime Hizmet Ediyor? Oktan Keleş Sarkozy'nin arkasındaki gücü yazmıştı.

 lll. Ramses Sarkozy  Kime Hizmet Ediyor?

Oktan Keleş bir yazısında şöyle anlatmıştı Sarkozy'i:

Fransa'nın yeni Cumhurbaşkanı Sarkozy. O'nun hakkında ufak bir bilgi verelim dedi ve devam etti. Şeytani tarikatların başı olan şeytanilerin planları ile Dünya sahnesine çıkarılmış görevli adamlarıdır Sarkozy.

 Haçlılar yani haçlı koalisyonu panikte. İleride tasfiye edilemezse Avrupa'yı savaşın eşiğine getirecek adam. Görevi, birliği Vatikan'ın elinden almak. Sarkozy bir yahudidir. Hedeflerinden biri AB'yi saptırmak. ABD ve İsrail ile kendilerinin seçtikleri bazı ülkeleri birbirine kenetleyip, AB'yi bir Vatikan projesi olmaktan çıkartıp bir İsrail projesine dönüştürmek. Sarkozy Türk ve İslam düşmanıdır. Bu yüzden önce yapacağı iş entegreleri bozmaktır. Koyu bir AB taraftarı gibi davranıp emellerini gerçekleştirmek.'' dedi ve sustu. 
http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=13

GÖL KENARINDAKİ BÖLGE WOLFEBORO`NUN GÖRÜNTÜLERİ

Cia ve Mossad kuş uçurtmuyor. Ama bizim kuş bir yolunu bulmuş ve içeri çoktan girmiş bile... Seçilmiş Şeytanîler ayinlerini yapıyor.

Sarkozy'ye Firavun3. Ramses ünvanı veriliyor. Gecede sapık bir ayin gerçekleştiriliyor. Kafası kesilmiş yeni doğmuş bir bebeğin kanı içiliyor. Tabi bütün bunlar Şeytanîler tarafındanbelli karelerle gizlice filme çekiliyor.İleride bir arıza çıkarılırsa şantaj amacıyla saklanacak. 3. Ramses Sarkozy'ye telkinler yapılıyor. Bu arada küçük bir ameliyat yapılacağı söyleniyor ve Sarkozy Avrupa'daki görevine hazırlanıyor.

Sarkozy'nin babası değil, annesi Yahudi'dir ve Yahudilik anneden geçer. Bilmeyenler varmış hâlâ. Dikkat edin: Sarkozy daha cumhurbaşkanı seçilir seçilmez Akdeniz birliği projesi'ni sundu.

http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=15

Oktan Keleş’in bu analizlerinden sonra gelelim başka bir analize:

Perdenin arkasındaki oyuncu kim?

"Anladığım kadarıyla birileri Sarkozy’e ‘yürü koçum’ demiş. Burada Libya’yla ilgili bir mücadele katiyen yok; Libya üstünden yapılan bir mücadele var." 
 
Prof. Dr. Beril Dedeoğlu, TRT Haber'de yayınlanan Açı programının dün yayınlanan bölümünde, Akdeniz’deki Büyük Savaş Stratejisine dikkat çekti. Prof. Dedeoğlu'nun açıklamasından satır başları şöyle:

 ‘BİRİLERİ FRANSA’YA YÜRÜ KOÇUM DİYOR”

"Sarkozy, Libya olayında ki çıkışını Fransa’yı dünyaya taşıyacak ve iç siyasette de kullanacağı bir fırsat olarak görmüş olabilir ama önemli olan Sarkozy’e bu cesaretin verildiği ortam. Anladığım kadarıyla birileri Sarkozy’e ‘yürü koçum’ demiş. Burada Libya’yla ilgili bir mücadele katiyen yok; Libya üstünden yapılan bir mücadele var. Bütün dünyadaki karar alıcılar biliyor ki bununla ilgili bir süreç çalışmıyor. ABD bölgeyi kendi şemsiyesi altında ancak batı sorumluluğunda dizayn etmek istiyor.

 ABD ‘’Kaptan benim. Avrupa, Akdeniz’de kendi başına bir iş yapamaz. Arap baharı yaşanıyor ve anti-Amerikancı rejimler gitmek üzere, yenilerinin de anti-Amerikancı olmasını istemiyorum ama İsrail gibi gelip bana yapışmasını da istemiyorum. Yukarıda ben olayım, altta Avrupalı müttefiklerim olsun, Rusya’da yanımızda dursun. Maliyetini siz de üstlenin ama sorumluluk bende olsun, diyerek teklifini sundu.

 Bugün gelinen noktada ABD diyor ki ‘’Ben bombardımanı yaptım, sizinle birlikte olduğumu gösterdim ama siz daha hevesliydiniz şimdi nasıl çözerseniz çözün.’’ Nasıl çözerseniz çözün! meselesi büyük güçlerin kendi arasındaki rekabete ilişkin bir durum. O yüzden Rusya ve Çin bir kenarda duruyor ve bir cevap vermek için ağırlığın bir tarafa geçmesini bekliyor.

Libya operasyonu Almanya-Fransa ittifakını bitirdi. Fransa’da hem sağ, hem de sol basın Almanya’ya kendilerini yarı  yolda bıraktığı için veryansın ediyor.

‘Yürü koçum’’ yaklaşımı Almanya - Fransa ittifakını bozmaya yönelik. Fransa, ABD yanlısı bir tutum içinde gibi duruyor ama transatlantik bağı daha canlı tutmak isteyenin Birleşik Krallık olduğunu unutmayalım. Birleşik Krallığın Fransa’yı yanına alarak bu ittifakı bozmaya çalıştığını gördüm ve bunda da başarılı oldu.

Sarkozy’nin  ‘’Akdeniz için birlik projesine’’ ilk itiraz eden Almanya’ydı.  Almanya ‘’Akdeniz’de Fransa’nın üstün olduğu bir egemenlik kuracaksın ve beni iyice Rus diasporasına atacaksın dolayısıyla ben bunu bozuyorum’’ dedi. Sarkozy’nin Avrupa’yı Akdeniz’de öne çıkartacak muhtemel proje kendini de kapsayacağı için Almanya, Britanya ve ABD buna asla izin vermez Fransa’nın kendini öne atması intihar saldırısı gibi."

 

 Bu haber 4,633 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,494 µs