En Sıcak Konular

Varlık Fonu

28 Ağustos 2016 12:50 tsi
Varlık Fonu Türkiye’mizi ortadan kaldırmak için Varlık Fonu Anonim Şirketi adi altında ikinci Düyun-u Umumiye kuruluyor!


Türkiye’mizi ortadan kaldırmak için Varlık Fonu Anonim Şirketi adi altında ikinci Düyun-u Umumiye kuruluyor!

Varlık Fonu Anayasa‘ya açıkça aykırıdır.

Düşünün bir anonim şirketi kuruluyor ve iktidar diyor ki : Ey Meclis, Türk milletine ait olan kamu paralarını kamusal varlıklarını ve tüm gelirlerini bu fonda toplayacağız, istediğimiz gibi de harcayacağız ve kimsede karışmayacak, Meclis bile bu fonu denetleyemeyecek.

G-20 ülkelerinin hepsi bu varlık fonları ile yönetilir, gecen yıl yapılan G-20 toplantısında Türkiye varlık fonu kurulmasını ve bu sisteme dahil olmasını imzalamıştır.

Varlık fonu nedir diye sorarsanız söyle izah edebilirim: Bir ülkenin tüm mal varlığı, para varlığı, yeraltı ve yerüstü kaynaklarını, is gücünü, askerini kontrol altında tutmak için bir yapıdır, şeytani G-20 sistemine köleleştirme aracıdır.

Bu varlık fonu hiç kimse tarafından denetlenemez,ama uluslararası piyasada tüm sermayesi ile spekülatif işlemlere girmesi için zorlanır şeytani sistem tarafından.

Asil mesele bir şirketin vergi toplayamayacağıdır, vergiyi sadece devlet toplar.

Bir nevi imama kumar oynamasını öğretip kumar masasına oturtmaktır varlık fonunun asil amacı.

Varlık fonu ülkenin tüm parasını kontrol ettiğinden ortada DEVLET diye bir şeyin kalmayacağı bariz ortadadır. Çünkü harcanacak olan her kuruş varlık fonunun denetimindedir , yani G-20 şeytani yapının.

G20’nin kim olduğu Oktan Keleş hocamız bir çok defa açıklamıştır.

Varlık fonu sisteminin en güçlü üyesi olan ve bu sistemi bize dayatan ��"nasıl ki birinci dünya savaşında bizi savaşa soktuysa ve Osmanlının çöküşünü tamamladıysa- yine bu görevi Türkiye’yi çökertmek için üstlenmiş olan ve varlık fonu ile yönetilen Almanya hakkındaki gerçekler şöyledir:

1 - Almanya su an sanıldığı gibi Bundes Republik Deutschland ,yani bağımsız bir devlet değildir,tam aksine sadece bir şirkettir.

İkinci dünya savasından beri hala işgal altında bulunan ve anayasası dahi olmayan Grundgesetz(Temel kanun) ile yönetilen bugüne kadar bile barış anlaşması yapılmamış olan bir sömürgedir.

Ve bu şirketin sermayesi 25 bin Eurodur,ama 1500 milyar euro yönetir..

Almanya’yı  yöneten şirketin ismi: Bundesrepublik Deutschland Finanzagentur GmbH. ve bu şirketin “sorumlusu“ su an Joachim Gauk’dur, yani sözde cumhurbaşkanı.

 

http://www.deutsche-finanzagentur.de/

Bu şirketin asil sahibi Bnai Brith’dir ve tek yetkili imza sahibi olarak Caio Koch Weser adında bir Yahudi. Belge no :  B 514 11…

Caio Koch Weser :

CFR üyesi (European Council on Foreign Relations)

Bertelsmann vakfında eski üye

Davos dünya ekonomik forumunun kurucu üyesi

Brükselde Bruegel düşünce kurulusunun(think tank)direktörü

Avrupa Reform Merkezinin üyesi(Center for euopean reform)

Avrupa Klima vakfı üyesi (European climate foundation)

Simdi  global anlamda Varlık  Fonları ,Merkez Bankalar , IMF (uluslararası para fonu) , Worldbank (Dünya Bankası)  ve bu sistemin en önemli ayağı olan BIS (uluslararası ödemeler Bankası)’nin faaliyetlerine bakalım:

1: Merkez Bankaları

Merkez bankaları ülkelerin tüm mali kaynaklarını kontrol eder ve IMF’in doğrultusunda hareket eder.(Türkiye’nin Merkez Bankası  hissedarları kimlerdir? 15% hangi Yahudi iş adamının elindedir?)

2: IMF

Kuruluş  27 Aralık 1945, Bretton Woods,Amerika

Dünyadaki 165 ülkenin merkez bankaları IMF’ e bağlıdır, ülkemiz dahil. IMF merkez bankasının para basma, faiz oranlarını ve hacmini belirler.

Can alici husus ise IMF’nin  Devlet olmadığı halde  kendi para birimini yaratmasidir,1,00 EUR

=

0,804080 XDR

Euro

��"

Sonderziehungsrechte des IWF


 XDR IMF’nin para birimidir-  Özel çekiş hakki altında üye ülkelerinin para birimini  yüzde yüz olarak bu para birimiyle zoraki olarak değiştirebilmesidir, yani Convertible Fiat money .

Dünya para birimi ,  dünyadaki tüm para birimlerini ortadan kaldırıp , tek para birimini ve tek Merkez bankasının kurulması için çalışır.

3:Dünya Bankası (Worldbank)

Kurulus 27 Aralık 1945 Amerika

IMF Dünya bankasına bağlıdır ,her ne kadar ayrı kuruluşlardır dense de gerçek budur. Dünya bankası hangi direktifleri verirse IMF Merkez Bankalarına bu emirleri uygulattırır.

Dünya Bankası ve IMF global anlamda bir Banka Karteli kurmuşlardır. Üye ülkelerde Merkez Bankalarının hakimiyeti sağlanmıştır.

4: BIS

Uluslararası Ödemeler Bank asi ��"Merkez Bankalarının Merkez bankasıdır ve özel mülkiyettedir. IMF de Dünya bankası da Merkez bankaları da BIS’e bağlıdır .İsviçre Basel kentindedir.

Hiç bir Devlet tarafından denetlenemez ve kendi Polis kuvvetleri tarafından korunur.

Kuruluş 1930.

Yukarda saydığım tüm kuruluşlar BIS’in ��"Uluslararası Ödemeler Bankasının Dünyanın Merkez Bankası olmasını sağlamak için çalışırlar.

Bunu gerçekleştirebilmek için ülkelerin savaş ve kaos ortamına girmeleri gerekir.

Detaylara girersek bu örümcek ağından gerçeği görmek zorlaşır, yüzlerce kitap yazılabilir her birinin faaliyetleri yaptıkları kıyımlar çıkarttıkları savaşlar vs. hakkında.

Bu yapılanma dünyada belirli ailelerin kontrolünde  ve insanlığı yok etmek için çalışırlar.

Para sistemini değiştirdiklerinden sonra asil tehlike başlayacak insanlık için, Singularity meselesini hedefe ulaştırmak icin önce para sistemini değiştirmeleri gerekiyor.

Bu yüzden Türkiye’mizin Varlık Fonu kurması ve bu fonun bu şeytani yapıya alet olması Vatanimiz için büyük tehlikedir , hele ki Türk Milleti bu şeytani plana karşı duran SON KALE olması hasebiyle Varlık Fonu konusu  tekrar gözden geçirilmesi gerekir.

Varlık  Fonu faaliyete geçtiği andan itibaren ülkemizin tüm varlığı IMF’in para birimine endekslenmesi zorunludur  ve tüm varlıklar o para birimiyle işlem görecektir,  bu gerçekleşirse asil ISTIKLAL SAVASIMIZ BASLAYACAKTIR.

Peki bizim Varlık

 Fonunun asil sahibi kim? Biz biliyoruz…

Sanırım varlık fonunun kimlere hizmet ettiği ortadadır, Türk milletinin tüm varlığını bir şirkete devretmek  ne kadar akıllıca?

Ana göz sistemine girmenin ne faydası var?  Kadim Türk Devletini bir şirkete dönüştürmek ile olacak iş değil…

Lakin Şeytani finans sistemine  girmeden o sistemi çökertmek imkansız deyip burada kesiyorum …

Ne olursa olsun TENGRI BIZ MENEN ve devireceğiz şeytanileri inşallah… 


Murat Birkent

 NOT: Sitemizde yayınlanan tüm tefekkürler, kişilerin kendi görüşleridir. 16 Yıldız'ın görüşü olarak değerlendirilmemelidir.

Bu haber 17,622 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,360 µs