En Sıcak Konular

Hitler'in Cesedi İsrail'de Saklanıyor!

8 Ekim 2015 09:14 tsi
Hitler'in Cesedi İsrail'de Saklanıyor! Bırakın artık bu Hitler ile ilgili aldatmacaları. Hitler öldü ve cesedi İstanbul'da mumyalanıp, İsrail'e götürüldü ve hala da orada saklanmaktadır.

 İki gündür HİTLER yine dünya basınında... Özetle şöyle deniliyordu:

 ABD’li belgeselcilerden Hitler’le ilgili yeni iddia: Ölmedi, kaçtı

Almanya’nın II. Dünya Savaşı’nı kaybettiğinin anlaşılması üzerine, 30 Nisan 1945’te Berlin’deki sığınakta intihar ettiği bilinen Adolf Hitler’in kendini öldürmeyip, kaçmış olabileceğine ilişkin yeni bir iddia ortaya atılıyor.
http://www.milliyet.com.tr/abd-li-belgeselcilerden-hitler-le/dunya/detay/2128301/default.htm

Oysa Oktan Keleş 2007 yılında bu konuyu yazmış ve Melekler Ağlarken Kitabı'nda (sh.75 v.d) konunun ayrıntılarını açıklamıştı.

Hitler nasıl kaçırılıp, öldürüldü?

Cesedi Mumyalanıp, İstanbulda saklandı.

Daha sonra İsrail'e götürüldü.

Hitler'in cesedi bugün İsrail'de saklanıyor:

İşte Oktan Keleş'in konuyla ilgili yazdıkları: 

Hitler'in mezarı neden yok? Çünkü Hitler'in cesedi İsrail'de gizli bir yerde saklanmaktadır. Oktan Keleş, İlhami Abi'nin ağzından bunu daha önce şu şekilde anlatmıştı:

"Hitler'in cesedi dahi düşman eline geçmez, külleri bile kalmaz. Şimdi detaya girmeyeceğim. İşin aslı şu: Hitler'i Nazilerin içindeki görevli Yahudiler tarafından organize bir şekilde daha önce planlandığı gibi kaçırttılar. Hesapları Ruslar Berlin'e girdiğinde canlı kaçırmaktı ama aksama oldu. Ancak cesedini kaçırdılar, sözde de intihardan sonra üzerine benzin dökülüp yakıldığı masalını uydurdular. Asıl bilmen gereken şudur: Hitler'i kaçırdıkları zaman daha önce planlandığı gibi ayarlanan bir yerde cesedin iç organlarını çıkardılar ve geçici ilaçlamayla kokmasını ve çürümesini geçici bir şekilde  önlediler. Şok olmuştum. Heyecanla gerisini bekliyordum.

İlhami ağabey devam etti: Daha sonra planlandığı gibi hareket edilerek çeşitli vasıtalarla önce Bulgaristan'a  sonra da Türkiye'ye, Edirne'den İstanbul'a getirdiler. İstanbul'da daha önce ayarlanmış bir evde Yahudiler tarafından geçici ilaçla bozulmaya başlayan ceset mumyalandı.

Bir süre sonra aynı grup Balkanlardan kaçan 10.000 kişilik ilk kafile Edirne-İstanbul civarlarında ikamet eden Yahudi kafilesiyle Filistin'e gitmek üzere yola koyuldu. Hitler'in mumyası bugünkü İsrail'de bir yerde çok gizli sakladıkları başka sırlarla beraber saklanmakta.

Bunu neden yaptılar gibi bir soru aklına gelebilir. (Gerçekten de böyle bir soru aklıma gelmişti.) İlhami  ağabey devam etti: Amerika'nın asıl kuruluş amacı Büyük İsrail'i ilan etmekti. Şeytanîlerin bir planıydı. Amerika'yı farmasonlar kurmuştur. Özgürlük bildirgelerindeki imzaların sahiplerinin tümü Yahudi farmasonlardır. Bunları saymaya gerek yok. Benjamin Franklin, George Washington gibi. Başkentlerinin ismi Washington'dur. Bunlar zaten bilinen şeyler. Biz devam edelim. Zamanla Yeni Dünya Düzencileri A.B.D.'i kullanmaya ve süper güç yapmaya  başladılar. Dediğim gibi kuruluş amacı dünyada Büyük İsrail'in ilanıydı. Fakat zamanla bu ülkeye haçlılar da el attı. Yahudiler ve haçlılar dünyaya bu ülkeyi kullanarak egemenlik kurmak için mücadeleye girince Büyük İsrail'in ilanı bir başka bahara kaldı. Bundan sonra Şeytanîler dünyada karışıklıklar ve değişik hadiseler meydana getirdiler. Her olayda İsrail'in kuruluşunun fırsatını kolladılar. Bekledikleri bahar insanlığın büyük ayıplarından biri olan  İkinci Dünya Savaşı oldu. Yıllarca planlar yapılmıştı ve şimdi beklenen fırsat doğmuştu. Ve plan sahneye kondu. Neden bu sefer olmasındı ki? Ve sahneye Hitler kondu. (tıpkı A.B.D. ve emperyal güçlerin bugün sahneye SADDAM'ı koyduğu gibi.) Kullandılar ve yönlendirdiler. Plan iyi gidiyordu. 

Yahudi düşmanı, kan emici ırkçı bir vampir olarak dünyaya empoze ettiler. Sahneye nasıl bir oyun konduğunu, 2000'li yılları yaşayanlar, yaşadıklarını, dünyada yaşanan hadiseleri şöyle bir düşünseler çok iyi anlarlar. TV ler, gazeteler, yayınlar v.s...Her neyse. Tüm dünya Hitler'i Yahudileri yakan, işkenceyle öldüren bir canavar olarak tanıdı. Tabi bunun alt yapısı önceden hazırlanmıştı. Avrupa'da Yahudi karşıtlığı (Tıpkı şimdi dünyada olan Müslüman karşıtlığı ve düşmanlığı gibi.). Bunların hiçbiri gelişigüzel, birdenbire çıkan hadiseler değildir.

Bu fırsatı iyi değerlendiren ŞEYTANÎLER, Hitler'e bu rolü biçtiler ve oyun sahnelendi. Binlerce Yahudi Avrupa'dan, özelliklede Almanya'dan göçe zorlandı ve sürüldüler. 


Bunların çoğu Türkiye-İstanbul üzerinden Filistin'e gitti. Sonuç malum. A.B.D.'i Büyük İsrail'i ilan etmek için kuranlar bunu o zaman başaramadılar ama "HİTLER'E İSRAİL 'İ KURDURDULAR." Büyük İsrail projeleri hâlâ devam etmekte; tabi yine A.B.D. korumasında. Hitler'in mumyasına gelelim. Neden böyle bir şey yapıp, Hitler'i mumyalayıp ve ardından kaçırıp şu an İsrail'de saklıyorlar? Bir gün Büyük İsrail'i ilan ettiklerinde, bu mumyayı kuracakları Büyük Süleyman Mabedi Müzesin'de, "İsrail'i kurduran adam" olarak sergilemek için. (Tabi hiçbir zaman Büyük İsrail'i kuramayacaklar inşallah.) Bir önemli şey daha söyleyeyim: Şeytanîlerin yeni bir planı. Planın adı "ÖRÜMCEK AĞI". Planın kısaca içeriği şu: Sınırları çizilmiş bir Büyük İsrail'den önce, tüm dünya ülkelerinin mekanizmalarını bir örümcek ağı gibi sarıp ele geçirerek, dünyayı farkında olmadan Büyük İsrail haline getirmek...dedi ve sustu. Aklıma tüm dünyadaki Yahudi lobileri, masonik teşkilatlar ve kulüpler geldi. Tüm dünya ülkelerindeki siyaset, sanat ve ileri gelen medya  çevrelerindeki aktif ve güçlü etkilerini düşündüm. İlhami  ağabeye şu soruyu sordum:

Hitler Yahudi mi ? 

Gözlerimin içine derin bir mana ile bakıp tebessüm etti ve şunları söyledi:

 Tüm bu anlattıklarımı Saddam'ı astıkları zaman açıkla. İnsanların ne olduğunun önemi yok, neye hizmet ettiklerine bak dedi ve tekrar sustu. Aklıma Saddam'ın geçmişi, sebep olduğu hadiseler ve bunların sonuçları geldi ve bir film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti. Dünya onu nükleer ve kimyasal güçlere sahip, insanlık düşmanı bir diktatör olarak tanımıştı. Hayret edilecek bir olaydı Saddam'ın da Hitler gibi bir  Yahudi düşmanı olarak anılması. İsrail'i yok etmeye çalışan bir düşman.Politikalar bunun üzerine kurulmuştu. Hatta  İkiz Kulelerin yıkılması ile irtibatlandırıldı. Tabi bugünün teknolojisiyle ne gösterildiyse insanlara öyle algılatıldı. Saddam hiç şüphesiz zalimdi, diktatördü. Ama onun bu özellikleri birilerinin işine geldi ve o da aynen Hitler gibi kullanıldı. Kürtlere zulmediyor denilerek, tıpkı İsrail devletinin kurulması gibi bir Kürdistan projesi uygulandı.

Bu kurulacak sözde Kürt Devleti İsrail'in bir uydusu olacak ve bölgede kurulması planlanan Büyük İsrail projesinin bir parçası olacaktı. Şimdi teknolojinin ileri olmasından dünyada düşünen beyinler de Saddam ve emperyal güçlerin planlarını görsel medyada, televizyonlarda sızdırmalarda iyi görebiliyorlardı. Ya İkinci Dünya Savaşı kan oluk oluk akarken, insanlık yarınını bilmezken o zaman ki insanlık olup bitenden ne kadar haberdar olabilirdi ki? Hitler masalı böylelikle yutturuldu. Öyle ki bugün tartışmaya açmak bile suç sayılıyor ve birilerini rahatsız ediyordu. Dünyaya böyle kabul ettirildi.100 sene sonra Saddam masallarını o zamanki kuşaklara kim bilir nasıl anlatılacaktı?

Devamı: http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=11

 
Bu haber 10,592 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,592 µs