En Sıcak Konular

Kalperenler'den Anlamlı Bir Adım

8 Eylül 2015 08:58 tsi
Kalperenler'den Anlamlı Bir Adım Kalperenler GÖNÜLLÜ Askerlik için hazırlar...

Kalperenler, gönüllü askerlik için liste oluşturup, ilgili askerlik şubelerine ulaştırmak için hazırlar!

Biz Bedelli Askerlik için değil, Gönüllü Askerlik için hazırız! 

Devletimiz üç, beş  çapulcunun terör olayına boyun eğecek değildir. Başa çıkamayacak hiç değildir!

Yapılan her türlü hainliğe rağmen, o bölgede ki insanımız da hainliğe ortak olmadığı sürece kardeşliğimizi devam ettireceğimizi beyan ediyoruz.

Bu konuda hangi sahada; ister dağ da, ister ovada, ister şehirde devletimize, bölücü her türlü terör ve teröristlere karşı mücadele de üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Şehadet şerbetini içmeye kararlı, bu uğurda emre amadeyiz.

Müttefikimiz olsun, olmasın. Stratejik ortağımız olsun, olmasın. Bunların yurt içindeki işbirlikçileri şunu bilsinler ki;  Şehit kanı ile sulanmış aziz vatan topraklarında, hangi kılığa, hangi ada ve hangi dost adını alırsanız alın! Bizim bu topraklar üzerinde beslediğiniz art niyetinizi, YÜCE TÜRK MİLLETİNE olan kininizi çok iyi biliyoruz ve çok yakın takip ediyoruz!

Yurt içinde ki hain ve işbirlikçileri; bu devlet, bu millet, bu tarih sizden çok daha zalim, çok daha zülüm yapan, bu milletin ekmeğini yiyip hainlik eden nice hainleri görmüştür. Geriye dönüp bir bakın! Sizin de sonunuz, hiç şüpheniz olmasın bu hainlerin sonu gibi olacaktır!

Bizim üzüldüğümüz bu, AL BAYRAĞIN gölgesinde, inanç sahibi olduğunu, Müslüman olduğunu söyleyenlerin bu bölgede yaşayıp ta, bu olaylar karşısında sessiz kalmasıdır.

Bu vatan hepimizindir diyerek bu bölücü, yıkıcı ve işbirlikçi çapulcu teröristlerin oyununa gelen ve orada Türkiye'nin il sayısından fazla şeyh, molla, alim, ulemanın bulunduğu böyle bir yerde! Halkın bu tepkisizliği ve kendilerinin sessizliği bize acaba mı dedirtiriyor?!! Acabamı derken, iyilerini ve hakikat üzere olanları tenzih ediyoruz. Kendilerini sorgulamalarını istirham ediyoruz. Unutmamalıdırlar ki, bu ateşten daha büyük bir ateş kendilerini bekliyor!.. ("Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır." Hadisi Şerif) Üzerlerine düşen gayreti, öğüt ve tavsiyelerini korkmadan çekinmeden anlatmalı ve ortaya koymalılar. ilk ve en büyük sorumluluk kendilerinindir.

Biz bu konuda yine sesleniyoruz. Bizim görevimiz hakkı söyleyip, sabrı tavsiye etmek. Ama "O" görev de bize düşerse oradan da nasıl seslenileceğini biliriz!

Bu konuda yapılabilecek her türlü çalışma için gönüllü ve hazır olduğumuzu devletimizin en yüce makamına YÜCE TÜRK milletimizin gözbebeği olan ordumuzun sayın Komutanına buradan saygı ile sesleniyor ve hazır olduğumuzu bildiriyoruz.

Yener Dursun

Kalperen Ocakları Derneği Başkanı 
Bu haber 4,706 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9,111 µs