En Sıcak Konular

Orkun Akar

Yazar
Orkun Akar
1 Temmuz 2020

Dabbet Ül Arzdan Dabbetül Arşa
 Kağanımın, can atabeyimin kutlu demlerinde demlenirken çok sık duyduğum sözlerinden birisiyle başlayayım müsaadenizle yazıma : ‘’ Canlar, gençler Türk tarihini, destanlarımızı, bengü taşlarımızı iyi etüd edin, çok çalışın onlarda ne hakikatler saklı ‘’ İşte Kambala 6 videosunda da yine bizlere bu hakikatlerden birini daha ayan ettiler. Var olsunlar. Erlik han. Dabbetül arz diye geçer Kuranımızda. Şeytana şerik koşacak, ona mühletini unutturacak ve deccali sisteme bende olanlara son hükmü tebliğ edecek.

İlgili ayeti yazalım; Neml 82:  ‘’ O söz, kendi başlarına geldiği zaman, onlara yerden bir Dabbe çıkarırız; o da, insanların bizim ayetlerimize kesin bir bilgiyle inanmadıklarını onlara söyler.’’

Dabbe: Debelenen canlılara verilen isim. Lakin atabeyim bu tanımın frekans gibi daha başka kavramları da kapsadığını söylediler. Bir önceki videoda kafeslenmiş ceninlere yapılan teklifle deccali sistemin insanlarının teşkil edileceğini öğrenmiştik. İşte bu insanlara  mühletle ilgili hükmün erlik han tarafından deklare edileceği ve teklifi kabul etmeleri neticesinde unuttukları tüm ayetleri artık hatırlayamayacaklarını söyleyecek. Ben bu yazımda atabeyimin erlik hanı dabbe ile ilişkilendirirken söylediği frekans kelimesini araştırmaya çalışacağım. 

DABBE : FREKANS    د ب ب    d b b   Ebced değerleri  4 2 2 

d b b  yazılımına bakarsak bize bir Sinüs dalga formuna işaret ettiğini göreceksiniz. d tek bir dalga, b iki tane takip eden dalga. Ebced değerleri bu dalgaların Herz sinyal şiddetinin oransal verisi olabilir mi? Bu sinyalin frekans değerini Neml 18 ayetiyle ilişkilendirdim. Niye ? Çünkü o ayette bir Karınca diğer karıncalara sesleniyor. Yani bir frekans gönderiyor. Ayeti yazalım. 

Neml 18 : ‘’ Nihayet karınca vadisine geldikleri vakit bir karınca, “Ey karıncalar! Yuvalarınıza girin, Süleyman ve ordusu farkına varmadan sizi ezmesinler” dedi.’’ 

Karıncanın  ’yuvalarınıza girin ‘’ seslenişi bu frekansı aradığım yer. Ebcedine bakalım; 

د خ ل      م س  ك ن        4 600 30   40 60 20 50   TOPLAMI: 804  Dabbe ebcedinin dalga frekansının oranını verdiğini düşündüğümüzü söylemiştik. (4 2 2 )

 

 


402 Hz lik bir dalga ve takip eden iki 201 Hz lik dalga

  

Erlik han acaba Kağan atabeyimin önceki yazılarında anlattığı uzaydaki blokaj frekansı SSSST olan SYSTEMA ile ifade edilen Deccali yapının Rahmani frekansa yaptığı bu etkiyi yukardaki frekansla mı kesecek ? Tabi bu frekans nasıl yayın yapacak yani çalınacak amiyane tabirle ? Frekans buysa niye ifşa ediyoruz denilebilir. Çalınacak, yayınlanacak ta hangi enstrümanla diyelim, Sur ile ne kastediliyorsa o nevden bir şey Allahualem. Yani o kadarda değil.

Rahmani frekans yaradanın fıtrat kodunu sürekli olarak tüm yaratılmışlara yayar. Fıtratını korumaya gayret edenler için öyle zamanlar gelecek ki ‘’ Demir taraklarla etleri taranır, kemiklerinden ayırt edilirdi de, onlar dininden yine vazgeçmezlerdi ‘’ ifadesinde anlatıldığı zamanlar. Android yarı insan yarı makine sin insanlığı çağları. Kağan atabeyim tüm ayetlerin bilgisi silinecek bunlardan demişti. Ayı parçalamak da somut ayetlerden birisinin hem bilgi hem de maddeten silinmesi olacak o çağlarda. Bu konuları önceki yazı ve videolarında işlemiştiler, oradan bakılabilir. 

Erlik han arzdan çıktığı zaman ortalığı önce bir şaşkınlık kaplayacak ve herkes tabiri caizse deccale ve şeytana bakacak ne oluyor yahu siz şerik koşuyormuşsunuz bu da kim diyecekler. Onu dinleyince hatırlamaya çalışacaklar ama nafile. Adeta durumları Araf 40 ayetindeki anlatılan durum gibi olacak.

Araf 40 : ‘’ Âyetlerimizi yalanlayanlar ve o âyetlere uymayı kibirlerine yediremeyenler var ya, onlara göklerin kapıları açılmaz. Onlar, deve iğne deliğinden geçinceye kadar cennete de giremezler! Biz suçluları işte böyle cezalandırırız.’’

Sinüs dalgasını görüyoruz

Unutturuldukları çok miktardaki veriyi ( Tüm ayetler) bir iğne deliği gibi küçük kapasiteli veri yolundan geçirmeye çalışmanın imkansızlığını anlıyoruz buradan. Allah için bu çok kolaydır onlar için ise imkansız. Bu kısa yazımı Erlik hanın çıkışına ve yapacağı deklarasyonun muhatabına bakmaya çalışarak bitireceğim. Neml 82 de ‘’ o söz vuku bulduğu zaman’’ ifadesine bakalım. Burada o zamana ve olacak olan durumun baş aktörlerine işaret var Allahualem. 

و ق ع   ق و ل        Ebced       6 100 70    100 6 30 

Bu rakamsal ifadeleri yüzler, onlar, birler basamağı formatında yazalım. 176 ve 136 sayılarına ulaştık. Bakalım buradan Erlik hanın çıkışı ile ilgili bir zaman kaydına ilişkin bir veri bulabilecek miyiz.

176 �" 136 = 40   Mushaf tertibine göre 40. Sure MÜMİN  suresi. Aşk olsun mümin kalabilenlere. Mümin suresi HA MİM hurufu mukataa harfiyle başlıyor. Kağan atabeyimden öğrenmiştik bu harfler aynı zamanda bir çağı dönemi ifade eder diye. Allahualem Erlik han bu Ha Mim çağında çıkacak. Mu Han Met , Han Met !

İniş sırasına göre 40.sure CİN suresidir. Anlatmaya bile lüzüm yok. Cinlerden olan iblis Müminleri hedef almış. 

 

 

 

Nebat harfleriyle yazdığımızda Erlik hanın çıkışına ve muhatabına ait işaretleri görebiliriz. Vav ve Gaf harfi ortaktır. Diğer iki harf ise Lam ve Ayn harfleridir.

 

Vav: Kanca anlamına gelir

Gaf:  Ufuktaki güneş,devir, çağ anlamına gelir

Lam: Asa,yetki sahibi kişi demektir

Ayn: Göz ,görme,görünen manasına gelir 

Vav ve Gaf harflerinin sırası değişiyor iki kelimede. Adeta alt üste geliyor, yani Erlik han yer yüzüne çıkıyor.

Ortak harfleri düştüğümüzde Lam ve Ayn harfleri kalıyor geriye. Lam yetki sahibi kutlu kişiyi ifade ediyor demiştik yani ERLİK HANI.

Ayn göz manasına gelir demiştik, burada Tek göz yani DECCAL.

Dabbetül arzdan Dabbetül arşa hakikati söyleyecekler var. Selam o kutlu kişilere. Tengri biz menen.

 

Orkun AKAR

 Bu yazı 656 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 22 Ocak 2022 Kendine Gel! İlla Din Mi Diyorsun? Ken Dine Gel...
  • 19 Aralık 2021 Babil İfsadı
  • 18 Kasım 2021 Dünya Değişiyor... Bunu Suda Hissediyorum... Bunu karada Hissediyorum... Havada Koklayabiliyorum
  • 31 Ekim 2021 Çatı Kavram Olarak İnsan;
  • 1 Temmuz 2021 Hız Körlüğü
  • 22 Mayıs 2021 Evren Hapishanesinin Kodu: Kuantum Dolanıklığı mı?
  • 3 Mayıs 2021 Evren Hapishanesi ve Zaman
  • 28 Ekim 2020 KÜN EMRİ İLE VARA ÇIKANA ZAN PERDESİYLE DOKUNMA ÇABASI
  • 15 Ekim 2020 Artemis Antlaşması
  • 16 Eylül 2020 TİNİN SANA NE DER? KODU ÇÖZ! GİYSİNİ GİY GEL!
  • 5 Eylül 2020 KUYUDAN SU / SIR ÇEKENLER
  • 1 Temmuz 2020 Dabbet Ül Arzdan Dabbetül Arşa
  • 18 Haziran 2020 Bekke Protokolüne Karşı Protokol mü? Cekke Steli Ne İçin Dikilmiş?
  • 29 Mayıs 2020 Öyle Bir Ok At Ki!
  • 14 Mayıs 2020 Mu Han Met : Yüksel Ey Türk! Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur!
  • 5 Mayıs 2020 Tetragrammaton: Ben Benim!
  • 15 Nisan 2020 New York: Ben Bununla Yepyeni Bir Başlangıç Yapacağım Eski New Yorkta Eğer Orda Yapabilirsem, Her Yerde De Yapac
  • 11 Mart 2020 Şeytan Sizi Fakirlikle Korkutur
  • 31 Mayıs 2019 Da Vinci Ve Vitrivius Adamı Üzerine Analizler
  • 29 Mayıs 2019 Kabeyi Yıkacağı Hadisle Zikredilen Habeşli Köle Vurgusuna Dair Kısa Analiz

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,460 µs