En Sıcak Konular

Orkun Akar

Yazar
Orkun Akar
18 Haziran 2020

Bekke Protokolüne Karşı Protokol mü? Cekke Steli Ne İçin Dikilmiş?Kağanım, kıymetli atabeyim, sayın Oktan KELEŞ yayınlanan Kambaladan selamlar-5 videosunda yine ilk kez duyduğumuz bir konuyla bizleri hayret deryalarına savurdu. Kafesteki Cenin. Yine yeni yeniden Oktan KELEŞ. Bu rahleden daha ne sırlar açılacak, ne kutlu bilgiler saçılacak  kim bilir? Videoda Mu kayıtlarından konuşulduğuna değindiler. Zaten Tengrinin Türkü eserinde en eski kadim Türkün kırmızı kitabının çözümlemesini de vermiştiler. Orada Tengrinin Tekine verilen Tengrisel yetkilerden ve ata dedemizin yapmış ve yapacak olduklarından bahsetmiştiler. Yani oyun tuzak teknik olarak aynıydı, sadece içinde bulunulan çağa göre uyarlanıyordu şeytanilerce hepsi bu. Mühlet alınmıştı bir kere çünkü.

Konuya girersek; Deccal denilen, Türk destanlarında Tepe göz olarak geçen şer yapının tabiyeti altına gireceklerin seçilmesi yine aynı yapıya hizmet eden odaklarca daha ana karnındayken yapılacak bazı tesiratlarla belirleneceğini hayretle öğrenmiş olduk. Bu faaliyetin bir takım teknolojik ekipman ve elektromanyetik dalgalarla yapılabilmesinin mümkün olduğunu da müşahade ettik. Bu tesiratla fetüsün DNA koduna bazı soruların sorulacağı ve cevap olarak yaptıkları tercihlerinin ortaya çıkmasının, vakti gelince  başka bir uyaran kod ile aktive edileceğini dinledik kendilerinden. Bu soru ‘’ Ben senin Rabbin değil miyim ? ‘’ olacak haliyle. Deccalin askerleri olacak bunlar. Tasarlanmış bir zaman dilimini yaşadığımızı da ifade etmiştiler. Aynı kitaplarında daha önce bahsettikleri şeytani sistemin takipçilerinden birinin rüyasını yaşadığımız gibi. Ceninler de adeta uykudadırlar rahimde. Adeta bir rüya gibi o şer tesirat fetüslere gördürülecek ve uyaran kod’la karşılaşınca ‘’ Aaa biz bunu bir yerden hatırlıyoruz, görmüştük ‘’ diyecekler. Benim anladığım ceninin teklif tesiratına uğrayan kısmının bilincinin olduğu ve irade gösterebildiği dolayısı ile de bu durumun bir mesuliyet getireceğidir. Yani tin’in ilk yerleştiği yer burası Allahualem. Böyle düşünmeme İbrahim suresi 22 Ayet sebep oldu. ‘’  İş bitince Şeytan da der ki: doğrusu Allah size hak vadi vaat buyurdu, ben de bir vaat yaptım size yalan çıktım, mamafih benim size karşı bir sultam yoktu, ancak sizi davet ettim siz de bana icabet eylediniz, o halde beni levm etmeyiniz nefislerinizi levm ediniz, ben sizi kurtaramam, siz de beni kurtaramazsınız, ben sizin bundan evvel beni şerik koşmanızı tanımadım, her halde zalimlerin hakkı elim bir azapdır.’’ Tabi ki bu benim çıkarımım, konuyu Atabeyim derinleştirdiğinde daha da anlarız inşallah.

Kutlu kağanım, kıymetli atabeyim konulara girerken ilk vurguda değindiği ana temada daha çook şeyler söyler. Yine öyle olduğunu düşünerek ‘’ Kafesteki Cenin ‘’ ifadesine baktım. Çıkarımlarımı müsaadelerinizle arz edeyim;

Yapay zekanın işin içinde olduğunu bildiğimiz için yazılım/kod gibi düşünelim;

KAFESTEKİ CENİN : İF İNS ANT E CEKKE

Bu şart yazılım kodunu bir anlam ifade edecek şekilde okursak: Eğer İnsan andını ( Kalu Bela) unutursa Cekke protokolü devreye girer. Burada dikkati çeken kelime Cekke. Yukarıdaki ifadeyi açık kaynaklarda araştırdığımda ilginç bulgulara rastladım. Aşağıda bazılarını sunacağım. Araştırılırsa daha başka verilere de ulaşılabilir.

 

 

Suriyedeki Cekke yerleşimindeki Cekke steli

Bu steli incelersek; Üzerinde, bir elinde üç kollu şimşek figürü tutan ve bir boğanın üzerinde ayakta duran Fırtına Tanrısı rölyefi bulunan bazalt bir steldir. Önünde ve arkasında Luvi hiyeroglifi ile yazılmış yazıt bulunan stel, Halep’in 42 km. kuzeyindeki Cekke (Jekke) köyünün yakınında bulunmuştur. Yazıt, Karkamış krallığı Kamana şehrinin kurulmasından bahseder. Kamani’nin Karkamış’taki hükümdarlığı dönemine yani M.Ö. 8.yy.’ın ortalarına tarihlenir. Yaklaşık 1.60 m. yüksekliğindeki stel Halep Müzesi’ndedir. Boğa üzerinde elinde üç çatallı asa ile betimlenmiş üç çatallı gölge sahiplerinin işlerine işaret var. Boğa Aleph harfinin sembolle ilk tasvir edilen şeklidir. Yaratanı temsil eder. Burada haşa onun üzerinde betimlenerek karşı deklarasyona gönderme var. Kamani ifadesi de ilginç bunların sözde kamları kimlerin hakikatini dillendiriyor?

İF SİN AND E CEKKE

Bu ifadeyi aradığımda çıkan Fetüs resimleri ilginç… Daha da ilginci bir resim daha çıktı;

 

Devam edelim ikincil koda;

KAFESTEKİ CENİN : Fİ SİN DNA EKECEK

Andını unutursa insan; Sin insanının DNA ları ekilecek. Sin Ay, Ehli Ay çocukları.( Atabeyim bu konuya da değinmiştiler oradan bakılabilir ) Öjeni ( saf,ari ırka ulaşma çalışmaları) uygulamaları da bu konuyla ilintilidir.

Kerim kitabımızdan konuya bakalım. Taha 115 : And olsun biz, daha önce de Âdem´e ahit  vermiştik. Ne var ki o, ahdi unuttu. Onda azim de bulmadık.

Ant/Ahiti orada da unutturmuş Şeytan. Ademe tövbesini öğretip affetmişti yaradan,  ama bedeli zahmete uğrayacağı ve düşmanıyla uğraşacağı aşağıların aşağısına indirilmek oldu. Bu ceninlere tövbe öğretilecek mi? Hangi bedele rağmen ? Bilemiyoruz Kutlu kağan değinir belki kim bilir…

Taha 121 : Bunun üzerine onlar (Âdem ve eşi Havva) o ağacın meyvesinden yediler. Bu sebeple ayıp yerleri kendilerine göründü ve cennet yaprağından üzerlerine örtmeye başladılar. Âdem, Rabbine isyan etti ve yolunu şaşırdı. O ağaç alegorilerinden birisi de hayat ağacı / şecere dir. Çamurdan yaratılan Adem o ağaca yaklaşınca bildiğimiz üreme şartı devreye girdi. Sperm, yumurta ve şehvet. Çamurdan yaratılan artık iki cins sebep kılınarak türedi. Sonra da ceninken bile tesirata açık kaldı.

Araf 172 : Bir de Rabbin, Âdemoğullarından, bellerindeki zürriyetlerini alıp da onları kendi nefislerine şahit tutarak: «Ben sizin Rabbiniz değil miyim?» dediği vakit, «pekâlâ Rabbimizsin, şahidiz» dediler. (Bunu) kıyamet günü «Bizim bundan haberimiz yoktu.» demeyesiniz diye (yapmıştık). Beşer hükmünce zuhur edecek Adem neslinden ant alındığını buyuruyor Rabbimiz. Çünkü türeyişin beşere takdir edilen fıtrata göre yürüyeceği takdir edilmişti. Bu fıtrata uyanlardan söz alınmıştı. Peki Atabeyimin sorusuyla ; Ya söz alınmayanlar ? İşte bunlar Tüp bebek, klonlama ve mahiyetini daha bilemediğimiz tekniklerle türetilecek insanlardı. Bunlar daha ceninken yapılacak tesirata karşı daha korumasızdılar.

Özetlersek, andını unutma insanı hakikatten uzaklaştırıyor. Bu andı unutmamak için anda kalıp töreyle yaşamak gerekmekte. Bekke deki , ötügendeki hakikati daima anmalı. Yoksa e Babil , e Cekke protokolünün sahipleri fırsat kollamakta. Kutlu kağanımdan öğrenecek çok şeyimiz var. O yüzden buyurun niyaz edelim : Rabbim ilmimizi arttır. Tengri biz menen.

NOT: Yapay zeka dedik bir kod bulmaya çalıştık. Haddim değil benim eğitimim eczacılık/tıp alanında. Bilgisayar ile aşina arkadaşların daha başka yorumları olabilir. Mesela şu kod fonksiyonunu nasıl yorumlayabiliriz ?

İf sin(x) and e(x) = c(x*k^2)    Fi fonksiyonu ne ola ki?

 

Orkun AKAR

 

https://www.onaltiyildiz.com/?haber,4361  Bu yazı 1,687 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 22 Ocak 2022 Kendine Gel! İlla Din Mi Diyorsun? Ken Dine Gel...
  • 19 Aralık 2021 Babil İfsadı
  • 18 Kasım 2021 Dünya Değişiyor... Bunu Suda Hissediyorum... Bunu karada Hissediyorum... Havada Koklayabiliyorum
  • 31 Ekim 2021 Çatı Kavram Olarak İnsan;
  • 1 Temmuz 2021 Hız Körlüğü
  • 22 Mayıs 2021 Evren Hapishanesinin Kodu: Kuantum Dolanıklığı mı?
  • 3 Mayıs 2021 Evren Hapishanesi ve Zaman
  • 28 Ekim 2020 KÜN EMRİ İLE VARA ÇIKANA ZAN PERDESİYLE DOKUNMA ÇABASI
  • 15 Ekim 2020 Artemis Antlaşması
  • 16 Eylül 2020 TİNİN SANA NE DER? KODU ÇÖZ! GİYSİNİ GİY GEL!
  • 5 Eylül 2020 KUYUDAN SU / SIR ÇEKENLER
  • 1 Temmuz 2020 Dabbet Ül Arzdan Dabbetül Arşa
  • 18 Haziran 2020 Bekke Protokolüne Karşı Protokol mü? Cekke Steli Ne İçin Dikilmiş?
  • 29 Mayıs 2020 Öyle Bir Ok At Ki!
  • 14 Mayıs 2020 Mu Han Met : Yüksel Ey Türk! Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur!
  • 5 Mayıs 2020 Tetragrammaton: Ben Benim!
  • 15 Nisan 2020 New York: Ben Bununla Yepyeni Bir Başlangıç Yapacağım Eski New Yorkta Eğer Orda Yapabilirsem, Her Yerde De Yapac
  • 11 Mart 2020 Şeytan Sizi Fakirlikle Korkutur
  • 31 Mayıs 2019 Da Vinci Ve Vitrivius Adamı Üzerine Analizler
  • 29 Mayıs 2019 Kabeyi Yıkacağı Hadisle Zikredilen Habeşli Köle Vurgusuna Dair Kısa Analiz

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  11,250 µs