En Sıcak Konular

Oktan KeleşOktan Keleş
16 Ekim 2017

BORAZİNİ DENKLEMİ
Amerika ve İsrail’in yıllardan beri  uygun konjonktür bekleyip, Amerika ve İsrail’in fahişesi olan  ve onların borazanlığını yapan Semantah Levi’nin çocuğu Barzani, sözde referandum tiyatrosunu komedi tarzında sahneye koymuştur. Bu tiyatroyu izleyenler, bu sanal referandumun ‘yok hükmünde’ olduğunu görmüşlerdir.

Türkiye, İran ve Araplar başta olmak üzere bölge ülkeleri ‘ölü doğan’ bu çocuğu gömeceklerdir. Tarih, bizim gömdüklerimizle doludur ibret alana.

Barzani  mutlaka bedele ödeyecek. Hem de çok yakında.

Ak Parti içersindeki Barzanici kanat, -başta Mehmet Metiner olmak üzere- hızla ve acil olarak tasfiye edilmelidir. Aksi taktirde Ak Partililerin hiçbir söylemi vicdanlarda karşılık bulmayacaktır. Barzani’nin Türkiye’deki şirketlerine derhal el koyulmalı ve Barzani’nin KELLESİ  alınıp, ibret-i alem olması için Türkiye’deki Barzanicilerin önüne atılmalıdır. Zira Mehmet Metiner bir televizyon programında; Barzani’yi allamış pullamış, gariban, mazlum göstermeye çalışmış hatta daha da ileri giderek  şu cümleleri söylemiştir: ‘Türkiye’deki Kürtleri Barzani’nin Kürtlerine çevirmeyin!’Ne demek istemiştir Metiner? Ciddi bir izaha muhtaçtır.

Barzanici kanat, Türkiye’de ilişkili olduğu kesimlerce Mesut Abilerine toz kondurmayarak, Barzani’nin Türk Devleti’nin adamıymış gibi yüksek perdeden söylentiler yaymaktadırlar. Bu söylentileri yayanlar bilmelidirler ki İsrail Bayrağı, Barzani’nin yattığı yatağın yastığını süslemektedir.

Türkiye’deki bir kısım tarikatlar Barzani ile ne gibi ilişki içersindedirler? Bu meydana çıkarılmalıdır.

Barzani’ye taşeronluk yapan veya direkt açıktan savunuculuğunu yapanlar hangi makamlardadırlar? Barzani’yi sevimli ve mağdur göstermek için çırpınanlar onunla ne türlü ilişki içersindedirler?

Bahçeli ‘5 bin ülkücünün sözü var’ diyerek gaz almasıyla, içerdeki Barzanicilerin gaz alması arasındaki fark nedir? Üstelik şu soruyu da sormak hakkımız: Acaba Bahçeli’nin etrafında 5 bin ülkücü var mıdır?

Türk Ordusu gerekli hazırlıkları yapmış, vatanın bekası için uluslararası hukuktan doğan hakkını savunmaya çoktan hazırdır. Hiç kimsenin şüphesi olmasın! Bundan rahatsız olan içerdeki Barzaniciler kimdir?

Endişelenmeyin, Azrail Barzani’ye iyice yaklaşmıştır. Azrail’in nefesini sırtında hisseden Barzani,  ailesinden birçok kişiyi tedbir amaçlı olarak Arap ülkelerine göndermiştir. Irak’ın kuzeyinde Kürtler ateşe atılırken, Barzani ve avenesi neden kaçma planları yapmaktadır? Paralarını nereye transfer etmiştir? Barzani Kürtlerin kanı üzerinden hangi kirli pazarlıkları yapmaktadır? Kürtler bunları görmüyor mu? Niye böyle diye düşünmüyor mu?

Ortadoğu ve Irak politikalarında Amerika ve İngiltere’nin arası açılmış, kendi oluşturmuş oldukları denge şakülü Irak’ın kuzeyindeki Kürtlerin kanı üzerine kaymıştır.

Peşmerge alçakları Körfez Savaşında tapu dairelerini yağmaladıklarında bu günleri yazdık çizdik.

Barzani haddini aşmış, hava durumu raporlarında aziz Türk topraklarını sözde Kürdistan diye gösterme cüretini göstermiştir. Ona bu cüreti veren Mesut Abiciler, Ak Parti seninle gurur duyuyor diye Ankara’nın göbeğinde slogan attıranlar, tuvalet paçavrasını Ankara’da göndere çektirenler şimdi 2-3 kelime ile gaz almaya çalışsalar da  artık işler değişmiştir. Çünkü konjonktür  ve enerji canavarı bölge ülkelerinin ve diğer ülkelerin Irak’ın kuzeyine bakış açısını değiştirmiştir.

Bu yüzdendir ki Türkiye’nin, İran’ın ve Irak Devleti’nin müdahalesi kaçınılmazdır.Türkiye’de ne şiş yansın ne kebap politikasını güdenler ne yaparlarsa yapsınlar müdahale kaçınılmazdır.Üstelik gölge devletler örneğin Rusya, planını çoktan yapmıştır bile. Eğer Türkiye bir müdahale yapmazsa,kaybedilecek konum bellidir. Başta Suriye olmak üzere birçok konuda yanıldığını sürekli itiraf eden hükümetin başka lüksü yoktur.

Barzani’nin uyduruk referandumu yok hükmünde olsa da açıkça bir cüret gösterisi, boyuna bakmadan meydan okumadır. Bu cüretin bedeli Barzani’ye en ağır şekilde ödetilmelidir! Yoksa bunun en büyük zararını en başta bu ülkeyi ateşe atanlar ve yönetenler çekecektir.

Türk Milleti müsterih olmalı. Yıldırımlar yaratan bir ırkın ahfadı’ olan Türk Ordusu bir kez daha tarih yazmaya muktedirdir. Tarih yazmak bizim işimiz!

Barzani’yi ve pislik aşiretini evliya gibi gösteren yabancı istihbaratların kucağına düşmüş bazı tarikatlar bunu görmelidir. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarihin en kötü dış politikasıyla zaafa uğratılsa da çok güçlüdür.

Dış dünyadan koparılmış bir Türkiye, sanki Barzani’ye bağımlı hale getirme algısı oluşturulmak istenmektedir. Neymiş, Barzani’yi kaybedersek Türkiye bölünürmüş. Bu algıyı oluşturmaya çalışan iktidar partisinin Barzani borazancılarına diyoruz ki; Siyonizm’in borazanı olan birinin borazanlığını yapmayın. Ak Parti Genel Başkan Sayın Recep Tayyip Erdoğan partisinin içersindeki bu borazancıların sesini bir gece ansızın kesmelidir, diye düşünüyoruz. Bu konudaki samimiyetine güveniyoruz.

Milli politika tek ses ister. Her kafadan Sayın Erdoğan’ın aksine çıkan bu seslerin kesilmesi gerektiğini düşünüyoruz. FETÖ ile yapılan mücadelenin de milli bir politika ile desteklenmesi gerektiğini defalarca dile getirdik.

Söz konusu Vatan’dır. Barzani ve içerdeki Barzani severler teferruat bile değildir.

Öyleyse Irak’ın kuzeyi Türkiye’nin gücünü iliklerinde hissetmelidir. Ülke bölünecek, şöyle olacak böyle olacak diyenler boşuna nefes tüketmektedir.Bekleyin ve görün! Türk Milleti, Türk ordusu, Türk Devleti vatanına nasıl sahip çıkıyor?  "Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar olacaktır!" Hiç kimsenin şüphesi olmasın!

Bu arada Amerika’nın seyahat uyarısında; Kasım ve Aralık aylarında Amerika ve İsrail kaynaklı Türkiye’de  bir terör eylemi sinyalleri verilmiş midir?

Her konuda dikkat edilmeli. Milli birlik ve beraberlik şuuru geliştirilmedir. Bu da ayrıştırıcı bir dil ile değil, uzlaştırıcı bir dil ile olur.  Bu dili bozanların ağzına acı biber sürme zamanı gelmiştir. Türk Milleti, Türk Devleti her türlü tehlikeye karşı birlik  olmalıdır.

Şu tuzaklara dikkat çekilmesi gerekir:

1-İsrail neden açıktan Barzani’yi desteklemektedir? Sadece büyük İsrail için mi? Hayır! Bu konjonktür de bu zaten mümkün değildir. İsrail de bunu biliyor. Oyun çok açıktır: Bu oyunu özellikle Irak’ın kuzeyindeki Kürtler iyi görmelidirler. Bu sanal referanduma ve  sözde Kürdistan’a kimler karşıdır? Cevap: Bölge ülkeleri olan; Türkiye, İran, Irak ve Arap ülkeleri. Bunlar nedir? Müslüman Ülkelerdir. Barzani yemini ortaya atan İsrail, kendi üzerindeki İslam ülkelerinin tehdidini üzerinden atıp, bu yem sayesinde Müslümanların birbirleriyle kaos ve savaş uğraşı içine girmesini sağlayarak zaman kazanıp, rahatlamak istemektedir.

2- Mehmet Metiner gibilerin Türkiye’deki Kürt vatandaşlarımızı Barzani ile  özdeşleştirme saçmalığıdır. Algılatılmaya çalışılan şudur: Sanki Barzani’ye bir şey yapılınca Türkiye’deki Kürtlere bir şey yapılmış algısı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Böylelikle sanki Barzani alçağı bütün Kürtlerin ve Türkiye’deki Kürtlerin lideri konumu sanal bir şekilde meşrulaştırma ilizyonu sergilenmektedir.

Diğer mevzuları yazmıyorum, mevzu derin.

Bu analizi öğüt alacaklara sunuyoruz.

Yaradan Türk Ordusu’na, Türk Devleti’ne, Yüce Türk Milleti’ne zeval vermesin!

Saygılarımla.

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com

Twitter:@oktankeles

04.10.2017 Bu yazı 7,950 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 8 Mayıs 2024 Görü
  • 30 Ekim 2023 Necro: Dijital Büyü
  • 1 Temmuz 2023 GÖK TANRI İNANCININ KURANDAKİ İZLERİ
  • 2 Mayıs 2023 Nato Ezoterizmi
  • 23 Şubat 2023 NEKRO İSTİLA
  • 23 Eylül 2022 Adguk Öğretisi - Tanrının Gözü
  • 14 Eylül 2022 Kambaba-24 NATO-Yunan'la Savaş Olur mu? - Elizabeth Peygamber Soyu mu?
  • 28 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-2
  • 24 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1
  • 23 Haziran 2022 KamBaba - Devler Uyanıyor - Bölüm 1
  • 17 Haziran 2022 Beş Büyük Plana Dikkat! AKP; Ana Muhalefet Partisi Olmaya Hazırlanıyor. (Kambaba-23 Gündem Özel)
  • 7 Mayıs 2022 Kambaba Gündem, Mülteci Sorunu - ( Kambaba-22 )
  • 19 Mart 2022 Kambaba-21
  • 27 Ocak 2022 Oktan Keleş ile Gündem-1
  • 19 Ocak 2022 Kambaba-20 Gizlenen 2025 Güneş Patlamaları - OTAĞ - Doğal Yaşam
  • 4 Ocak 2022 Adguk Öğretisi
  • 23 Ekim 2021 Kambaba-19 Gündem
  • 26 Eylül 2021 Kambaba-18 (Yaşanan kimin sistemi ? - Kur'an da her şey var mı? - Balık avı)
  • 24 Eylül 2021 Kambaba-17 ( Cahiliye Devri ile Bugünün Farkı !)
  • 22 Eylül 2021 Kambaba-16 ( Dış Tehditler )

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,585 µs