En Sıcak Konular

Oktan KeleşOktan Keleş
28 Temmuz 2008

Şeytanlerin İstanbul Büyüleri ve Logo’nun SırrıSultanahmet meydanındaki, Amon Ra tapınağından getirilip Kostantinopol’e diktirilen taş üzerinde birçok Mısır hiyeroglifi bulunmaktadır. Amon Ra güneş tanrısı mânâsındadır. Sultanahmet meydanında bulunan bu taşın benzerleri dünyanın çeşitli ülkelerinde bilinçli olarak dikilmiştir. Washington anıtı yakın çağlarda dikilen bir anıttır. Washington anıtı (Washington’da bulunan dikilitaş) Amon Ra tapınağında bulunan orijinal dikilitaşlar ile aynı boydadır. Farmasonlarca inşa edilmiştir.Sultanahmet meydanındaki taşın felsefesi:

 Piramit, güneş ve göz çok rastlanılan masonik sembollerdir. 1 doların arka yüzünde üçünü beraber görebilirsiniz mesela. Sultanahmet meydanındaki taşa belli bir mesafeden, güneşi tam taşın üst kısmına denk getirip gözünüzü hafifçe kıstığınızda güneş ışıklarının bir piramit çizdiğini göreceksiniz.


Resimde görülen masonik sembole ve kullanılan tanımlamaya dikkat edin: İHTİŞAMIN ALEVİ. Burada güneş hüzmesi “ihtişamın alevi” olarak tanımlanmış. Bu arada bu masonik sembol ile alakalı bir başka şeye değinelim çok kısa olarak. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Şimdi de şu özel paranın ön kısmındaki yıldıza dikkat edin. Aynı yıldız değil mi? Bu Fransızların Fas’ta, “özel bir niyetle” bastırdıkları bir para. Bir 10 frank.


 


 Neyse biz yine dikilitaşa geri dönelim. Gözün tepede olması, piramit çizilebilmek için özel bir ritüelin özel bir zamanıdır. Belli zamanlarda etrafında tavaf eder gibi dönen Şeytanîlerin ayin noktalarından biridir bu taş. Bu ritüel kendi açılarından bir “büyü ritüeli”dir.

Bu dikilitaşların üzerindeki piramitlere bakın, Hac’daki şeytan taşlama sırasında şeytana atfedilen taşa bakın ve sonra benzerliklerine dikkat edin. Detaylar dördüncü kitapta inşallah.


Bahsetmek istediğim bir başka konu “2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul”un resmî amblemi. Acaba bu logonun manası nedir? Ne denmek isteniyor acaba merak ediyorum. Acaba kapıya benzeyen 3 şey nedir? Şimon Perez Millet Meclisinde yaptığı konuşmada “İstanbul bizim için yüce bir kapıdır.” demişti. Meclis tutanaklarına geçti bu sözleri. Ayrıca Papa’nın Türkiye’ye geldiği sıralarda yazdığım “Yeni Dünya Düzencileri, İstanbul ve Papa” da şunları söylemiştim: “Yeni Dünya Düzenini Amerika dillendirir ve organize eder. Ama Amerika’yı kuranlar yahudiler ve masonlardır. George Washington, ABD.’nin ilk başkanıdır. Bu şahıs Şeytanîlerin adamı ve asrın baş masonudur. ABD’nin başkentinin ismi bu şahsa aittir. Hatta Washington adına masonların, yahudi şeytanî teşkilatının yaptırdığı bir anıtta bulunur. Bu anıta devrin Papa’sı bir taş gönderir. Fakat masonik yahudi şeytanî teşkilatı şiddetle reddeder.

Taşta şu ibareler yazılıdır: “BÜYÜK HAÇ ALTINDA, COSTANİNOPOLİS’TEN KUTSAL TOPRAKLARA BURADAN ADIM ATILACAK. LUTHER’İN SOYUNDAN GELECEK PAPA İSA MESİH’İ ÇAĞIRACAKTIR.” Ayrıca taşın üzerinde belli bazı tarihler vardır.

Kısacası bu taşı yahudilerin şeytanî teşkilatı gizlice çalıp Beyaz Saray’ın bugün bulunduğu yere, bahçesinde bir yere gömdüler. Şu an eğer gerekirse Beyaz Sarayı bile havaya uçururlar.”

Dikkat edin şu tabire: “Costantinopol’dan kutsal topraklara buradan adım atılacak.” Burada bir KAPI’dan bahsedilmiyor mu? Aynı Şimon Perez’in dediği gibi bir KAPI. Bu kapı nereye geçmenin işareti? Acaba Şeytanîler, Haçlı Konseyi ve Vatikan İstanbul üzerinde birleşti mi?

Bu resim farmasonluğun en önemli sembollerinden bazılarını içerir. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Para fotoğrafındaki yıldıza benziyor değil mi? Üçgenin içindeki “her şeyi gören göz”e dikkat!Üçgenden ve içindeki gözden yansıyan güneş ışınları “İHTİŞAMIN ALEVİ” olarak isimlendirilir.

 “Aynı zamanda meşhur bir mason olan, Fransız ressam Hubert Robert’ın 1798 tarihli “Young girls dancing around an obelisk” adlı tablosu.


Zafer taki ile alakalı şu yazılacak: Konstantin Takı. 1. Konstantin’in kazandığı bir zafer anısına 312 yılında Roma’da dikilmiş bir anıt.


Enteresan değil mi Konstantin’in yeniden karşımıza çıkması? “Müslüman- Türk İstanbul” geri alınmak mı isteniyor? Unutmayalım İstanbul’un Roma dönemi kurucusu aynı Konstantin ve Konstantinapol ismi O’ndan geliyor.Bu yazı 10,504 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 8 Mayıs 2024 Görü
  • 30 Ekim 2023 Necro: Dijital Büyü
  • 1 Temmuz 2023 GÖK TANRI İNANCININ KURANDAKİ İZLERİ
  • 2 Mayıs 2023 Nato Ezoterizmi
  • 23 Şubat 2023 NEKRO İSTİLA
  • 23 Eylül 2022 Adguk Öğretisi - Tanrının Gözü
  • 14 Eylül 2022 Kambaba-24 NATO-Yunan'la Savaş Olur mu? - Elizabeth Peygamber Soyu mu?
  • 28 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-2
  • 24 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1
  • 23 Haziran 2022 KamBaba - Devler Uyanıyor - Bölüm 1
  • 17 Haziran 2022 Beş Büyük Plana Dikkat! AKP; Ana Muhalefet Partisi Olmaya Hazırlanıyor. (Kambaba-23 Gündem Özel)
  • 7 Mayıs 2022 Kambaba Gündem, Mülteci Sorunu - ( Kambaba-22 )
  • 19 Mart 2022 Kambaba-21
  • 27 Ocak 2022 Oktan Keleş ile Gündem-1
  • 19 Ocak 2022 Kambaba-20 Gizlenen 2025 Güneş Patlamaları - OTAĞ - Doğal Yaşam
  • 4 Ocak 2022 Adguk Öğretisi
  • 23 Ekim 2021 Kambaba-19 Gündem
  • 26 Eylül 2021 Kambaba-18 (Yaşanan kimin sistemi ? - Kur'an da her şey var mı? - Balık avı)
  • 24 Eylül 2021 Kambaba-17 ( Cahiliye Devri ile Bugünün Farkı !)
  • 22 Eylül 2021 Kambaba-16 ( Dış Tehditler )

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9,137 µs