En Sıcak Konular

Oktan KeleşOktan Keleş
4 Kasım 2013

EHLİ AY ÇOCUKLARI DENEYİ-TAVŞAN KARDEŞLER 

Geçenlerde dünya medyası ile Türk medyasına bir haber yansıdı. Bu haber oldukça ilgi çekti ve tartışıldı.    

http://www.yarenturkhaber.com/dunya/dev-tavsanlari-yetistiriyorlardi-ve-sonra-h341001.html#.UngC70k5l1t  

http://gundem.milliyet.com.tr/hitler-den-ankara-tavsani/gundem/detay/1769599/default.htm

Haber şuydu: Hitlerin, Nazilerinin gizlice Ankara tavşanlarını yetiştirdiği ve deneylerde kullandıkları yazılıydı. Bu deneylerle ilgili olarak medyada “sırrı çözüldü” diyerek dezenformasyon  yapıldı. Güya Nazi subaylarına kürk temin etmek için besleniyormuş bu tavşanlar masalı anlatıldı. Yoğunluktan dolayı  o günlerde bu habere değinemedim. Şimdi elim değmişken kısaca bu konuyu inceleyelim. Bazı “kod” isimleri yazalım önce: Alice Harikalar Diyarında, Aydaki Tavşan Deliği, Tavşan Deneyleri, Ankara Tavşanı (Angora diye sahiplendikleri) Frigler, Ay Melikesi, Paskalya Tavşanı, Singularityciler. 

"Alis Harikalar Ülkesinde" isimli romanı hepimiz biliriz; beyaz bir tavşan vardır, bir delikten girer ve “zaman doluyor” der, Alis peşinden deliğe girer ve sözde bir çok harikalarla karşılaşır. "Harikalar Diyarı" kelimesi psikolojik bir telkindir. Tavşan, “beni takip et” der, hikaye başlar. Bu kitap, yayımlandığı yıllarda çok büyük bir etki yapmıştı. İçeriği malum, detay çok ama zaman yok. Mesela romandaki iskambil kartları… 


       

       


      Bir de Topkapı Saray’ı müzesinde "Memlük İskambil Kartları" vardır.  


           
  
     

      

  


Bir araştırın bu kartları. Aslında bu kartların hepsi sırlı numarolojik bir içeriğe sahiptir. Sıradan oyun kartları değildir bunlar. Bu konu çok hassas ve detaylı, şimdi girmiyoruz. Tarotu alt üst edecek, bir karşı cefr kartlarıdır. Tarotun “Altın Şafak” ismi ile yakınlığı nedir? Bugün Türk düşmanlığı üzerine kurulmuş "Altın Şafak Partisi"nin hortlatılmasının sebebi nedir?   

Memlük kartları ile ilgili küçük bir bilgi: Bu kartların resimleri tarihi bir caminin duvarlarında nakşedilmişti ve orası yerle bir edildi. Ünlü bir alimin ölümüyle sonuçlanmıştı. Bu kartların özelliğini bilmeyenler, bu camiinin yok edilmesini sadece alime suikast haberi ile geçiştirdiler.       

http://www.sabah.com.tr/Dunya/2013/03/22/esada-en-yakin-isim-olduruldu


 
         

        
    
     


Oysa o caminin duvarlarında olan onlarca parçadan oluşan Memlük Kartları vardı. Bu kartların üzerindeki sırlar, kimleri rahatsız etmişti? Muhiddin Arabi’nin de bilinmeyen sistematik bir ahir zaman sırrı ve sembolleri vardı. Bunlar neler acaba? Bugün Topkapı Sarayı’ndaki bu kartların üzerinde neler var? Mesela Mısır piramitlerinin sırrı… Memlüklüler, bugün darbe yaşanan Mısır’da kurulan Türk bir Devleti idi. Bu konu ayrı bir konu, yazdığımız konu ile küçük bağlantısı yüzünden bu kadar değinip, daha geniş açıklamaları ileri bir tarihe bırakıyoruz.   

Konumuza  devam edelim:  “Rabbit Test- Tavşan Deneyi” 1927’de gebelik testi deneylerinin devamı olarak  tavşanlarda uygulandı. 1947’de tüm dünya tıp literatürüne “tavşan deneyi” olarak girdi.  Tavşanlara verilen hormonlar, idrarlar onların acı çekmelerine ve ölmelerine sebep olduğu söylenerek, tıp camiasında oldukça tartışmalara yol açmıştı. Tavşanların hamilelik ile ilgili döllenme tekniklerinde kullanıldığı patlak verince, bu cinayetlerin üstü kapatıldı. 

 http://en.wikipedia.org/wiki/Rabbit_test 


      

                        


Üstü kapatıldı ama Şeytani bilim adamları bu işin peşini bırakmadılar. Aslında tavşan deneyleri hep sürdü. ..  

http://www.haberturk.com/dunya/haber/622241-tavsanlar-yapilan-deneyde-agladi 


                                
   


Beyaz tavşan sembolleri tüm dünyada çeşitli şekillerde kullanıldı; mesela Playboy vs. Bunların  gayri ahlaki hamilelik deneyi ile ne alakası var? Uyuyan dünya işi magazinel yönü ile moda yaptı.                                              

Hitler'in de deneylerinde kullandığı tavşanlar, beyaz tavşanlardı. Üstelik bunlar Ankara tavşanlarıydı. Hitler yıkıldıktan sonra raporlar şeytanilerce ele geçirildi. Bugünlerde basına sızdırılınca, kürk falan filan işleri ile örtbas edildi. Hitler üstün ırk deneyinin büyük bölümü “ay ırkı çocukları” idi. Araştırın, sarı saçlı çocuk deneyleri medyaya  da yansıdı.


   


Zaman almasın diye yazmıyorum. O yıllarda Sovyetlerde aynı deneyleri yaptı. Stalin’in dinsiz, ateist bir zalim olduğunu bilmeyen yoktur. O da tavşan deneyleri yaptı ve kafasına tavşan başlığı taktı.


                     


Bugün korkunç boyuta gelen deneyler o günlerdeki psişik deneylerin çok ötesine vardı. Deneyin içeriği ve ulaşmak istedikleri gaye ne? Kısaca değişik insan döllenmeleri ile doğacak çocuklarda; beyinin dünya ile ilgili kısmı yok edilerek,  bir nevi farklı bir boyuta, metafizik kanallar açılarak, sadece dünya dışı bilinçle yaşayacak yeni bir nesil. Bu deneylerin amacı; Ay’la ilgili bağlantı kuracak bir seçilmiş, irtibat kuracak deneysel çocuk nesli  meydana getirmekti. Bunun için  bu yazının başlığı “ehli ay çocukları”. Hani “ehli dünya” tabiri vardır ya bunu "Ay" için düşünün. Bu amaçla Şeytani bilim adamları, yaşamları boyunca fizik, metafizik deneylerle,  insan beyninin AY ile alakalı yaratılmış bir bölümünü çalıştırılarak Ay’a hükmetmek peşindeler. Bunun için bir çok genel deneyler dünyada uygulanmakta. Otistik çocuklarının 10 kart artmasına dikkat etmek gerekir.  Otistik çocukların en büyük özellikleri; dünyayı bizim gibi algılamamaları ve bizim gibi ilgilenmemeleridir. Besinlerle oynamalar, GDO'lu gıdalar ve manyetik alan vs. gibi yapılan deneylerin bir sonucu bunlar. “Ekini ve nesli mahvedecekler”  ve “Ay Melikesi” ayetleri iyi tefekkür edilmelidir.          

Evet insan beyninin, Ay ile irtibatı bilimsel bir gerçek. Komplo momplo deyip geçmeyin. Zaten bu yazılar yeni nesil gençliğine ve o gençliği yönlendirecek beyinlere yazılmakta. Ay’ın Karanlık Yüzü’nün aydınlanmasında rolü olacaklara selam olsun.   


 

   

Ayın yüzeyinde bulunan büyük tavşan deliğinin ne sırları var acaba? Ankara tavşanları ile neden 1940’lı yıllarda batı çok ilgilendi. “Kemalin Türkiye’si” isimli batıda Fransızca basılan yayında 1941 basımında bir heyet Türkiye’ye gelip, Ankara tavşanlarını konu etmesi boşuna değildi.


  
         

          

        

          


Frigler Türktür. Araştırın bakın bu tavşanları tüm dünyaya yayanlar onlardı. Vaktim yok, ayrıntısını yazamıyorum. Frig tepesi bugün Ankara’da ve açılmamış bir tümülüse Anıtkabir'in yapılması ise ilginçtir. Frig başlıkları, Şirinler diye bilinen çizgi filimde şirinlerin kafasına boşuna geçirilmemiş, tesadüf değil bunlar. Firig’lere ait eski bir çömlekte Ay ve tavşan ilişkisi de boşuna değildir. Ya Oğuz Kağan destanında bir karısının ismi Ay yıldız olan, gökten Ay’dan geldiği efsanesi…  Mevzu çooook geniş zaman yok ileride inşallah.

Şimdi resimlere bakın; Stalin Hıristiyan değil, başında tavşan başlığı, Hitler aynen… Yani kimse paskalya tavşanı demesin, üstelik paskalya tavşanı sembolü de boşuna seçilmemiştir. Şu  anda NASA’da tavşan deneyini finanse eden ve proje katkısında bulunan isimlerden biri de tavşan Kerry.


     


Beyaz Saray’da, beyaz tavşanlar… Obama’ya iki kulak tavşan işaretli resimleri dünyaya boşuna verilmiyor.     


 

 

     


  ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Ray  Kurzweil ve Bill Gates’in  üye olduğu deccali bir yapı olan Singuratiy. Bunlar  gizli Sinci, açıklanan ayrı, gizlisi ayrı. Bu yapılanmanın en büyük özelliği, seçilmişlere estetik yapıp, eski kişilere benzetmek. Kerry'e tam 7 kez estetik yapılarak,  özellikle çenesine, kime benzetildi mesela desek? Alis Harikalar Diyarında romanının yazarı Lewis Carrol mahlasını kullanan Charles Lutwidge Dodgson’a desek. Bu tablo şu anda Great Hall of Christ Church, Oxford'da asılıdır . 


     
İki resme dikkatlice bakın. Benzer ünlüler falan var demeyin. Keryy boşuna 7 kez ameliyat olmadı.                                   

Geçenlerde TRT 1’de yayınlanan Osmanlı Tokadı isimli dizide de “beyaz tavşanı izleyin” yönlendirmesine anlam veremedim....Bizim klasiklerin suyumu çıkmış?                             

 Deruni Devlet-Kutsal Halı Romanımızda  ilhami Abi'nin dediği gibi “zaman doluyor” çabuk olmalıyız.    

Hicri yılbaşınıza hediye kabul edin yazımı. Hicri yıl başınızı tebrik ederim.     

Saygı ve sevgilerimle.

04.11.2013

 

Oktan Keleş  

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com

 

NOT: 1-Sin-Ay yazımız tekrar tefekkür ederek okunmalıdır.

2-Deruni Devlet-Kutsal Halı Kitabı'nın ilgili bölümleri tekrar okumakta fayda var.

3-Erol Elmas'ın Emir Yıldızdan Kitabındaki "Ayın Karanlık Yüzü Operasyonu ve Pink Flyod"  bölümü bir de bu gözle okunmalıdırBu yazı 16,658 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 8 Mayıs 2024 Görü
  • 30 Ekim 2023 Necro: Dijital Büyü
  • 1 Temmuz 2023 GÖK TANRI İNANCININ KURANDAKİ İZLERİ
  • 2 Mayıs 2023 Nato Ezoterizmi
  • 23 Şubat 2023 NEKRO İSTİLA
  • 23 Eylül 2022 Adguk Öğretisi - Tanrının Gözü
  • 14 Eylül 2022 Kambaba-24 NATO-Yunan'la Savaş Olur mu? - Elizabeth Peygamber Soyu mu?
  • 28 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-2
  • 24 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1
  • 23 Haziran 2022 KamBaba - Devler Uyanıyor - Bölüm 1
  • 17 Haziran 2022 Beş Büyük Plana Dikkat! AKP; Ana Muhalefet Partisi Olmaya Hazırlanıyor. (Kambaba-23 Gündem Özel)
  • 7 Mayıs 2022 Kambaba Gündem, Mülteci Sorunu - ( Kambaba-22 )
  • 19 Mart 2022 Kambaba-21
  • 27 Ocak 2022 Oktan Keleş ile Gündem-1
  • 19 Ocak 2022 Kambaba-20 Gizlenen 2025 Güneş Patlamaları - OTAĞ - Doğal Yaşam
  • 4 Ocak 2022 Adguk Öğretisi
  • 23 Ekim 2021 Kambaba-19 Gündem
  • 26 Eylül 2021 Kambaba-18 (Yaşanan kimin sistemi ? - Kur'an da her şey var mı? - Balık avı)
  • 24 Eylül 2021 Kambaba-17 ( Cahiliye Devri ile Bugünün Farkı !)
  • 22 Eylül 2021 Kambaba-16 ( Dış Tehditler )

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9,745 µs