En Sıcak Konular

Oktan KeleşOktan Keleş
29 Kasım 2012

Ümmet Aranıyor 

Yine Yahudi, yine zulüm. Aynı filmi sar baştan. Üstelik bir ay önce net istihbarat verdik İsrail'in saldıracağı ile ilgili. Yıllarca yazdık, çizdik, slogan attık; “kahrolsun İsrail" falan. Hatta 1989 yılında Milli Gazete’de yazdığım yazıyı bile yeniden yazdım. Biz slogan attıkça, “Aaa baktım bir şey olmuyor..." Anladım ki ümmet lazım.

Hani kuru kuru, bize de bazen, “Türkçülük Yapıyorsun!” diyerek, “Ümmetçi Olmak Lazım!” ahkamı kesenler var ya, onlara soruyorum; "nerede bu ümmet?"

Dün bir arayayım dedim bu ümmeti, baktım nerelerde mesela; Bush ile Suudi Yahudi kralı el ele. Bankalarında 18 trilyon doları var… Dubai diye yeni bir İslami kültür(!) merkezi var; 10 yıldızlı oteller vs. Lüks kelimesi bile fukara kalır, onların lüksü yanında. Araplar da para gani. Avrupa bankalarını finanse ediyorlar, futbol takımları satın alıyorlar. Vay vay, Arap baharı dolmasını yutmuşlar, yeni dizayn...Müslümanlar kutuplaşmış; İran Pers derin devleti, Yahudi’yle işbirliğinde. Mezhep çatışmaları kapıda. İslam dünyasının tv kanallarına girdim; ooo, etraf güllük gülistanlık; vur patlasın, çal oynasın! Alimler birbirine girmiş… Bunca tarikat, cemaat dünya genelinde İslam aleminde her sene toplanan zekat parası bilineni 250 milyar dolar, evet yanlış yazmadım, bilinen, nasıl mı? Hani faizsiz banka da kurdular ya faizsiz nasıl oluyorsa… Giriş çıkışlarından, finans hareketlerinin takibinden... İstihbarat raporlarına yansıyan bu. Yansımayanı Allah bilir.

Kâbe’yi Las Vegas’a çevirdiler. Paris Hilton Mekke'de bir çanta ve aksesuar mağazası açmış. Ne diyelim, Yahudi krala da bu yakışır...

"Bir buçuk milyar nüfuslu Müslüman dünya var." deniliyor. Eee hala Gazze sorunumuz var. Başka bir din, eğer bir buçuk milyar nüfuslu ve Müslümanların coğrafyaları onlarda olsaydı, enerjileri imkanları vs. uzaya hakim olurlardı, ama bizimkiler daha Gazze’yi koruyamıyor. Bak bak, Yahudi’nin insafına kalmışlar.
Bizimkilere baktım; Dışişleri politikası ağlamaya endeksli. Gitmiş ağlıyor, ne küçük düşürücü bir resim… Şimdi duyar gibiyim, ağlamak insani bir meziyet… Tabii ki öyle, ama böylesi ağlamak değil. Yahudi piçi vuracak, biz hep ağlayacağız, dua edeceğiz, ee hani fiili dua? Kur’an ne diyordu? Hani samimiyet?
Sayın Davutoğlu, ağlamayalım; İsrail’le olan gizli-açık tüm anlaşmaları gel fesh edelim! İsrailli tüm şirketlere "goodbye" diyelim. Bak herkesin gözünden kaçtı, sarıldığın acılı adamcağızın cebinde Yahudi sigarası var:


İsrail bundan kahrolmuyor işte. Hepimiz bu ürünlere, bazı politikalardan dolayı mahkûmuz. Bunu hükümet çözer… Maalesef işte gerçekler; Obama’ya çok güveniyordunuz, şimdi yine bizim dediğimiz çıktı, "hayal kırıklığı" yaşamışlarmış. Ne komik… ABD politikalarını terk edelim. Müslüman’ın ve Gazze’nin katili bunlar. Yine Filistin hareketleri ne kadar İslami, onu da tartışalım mı? Neyse… Çin zulmüne de aynı tepkiyi gösterelim, Afganistan’a, Keşmir’e vs. ama nerede? Hep önümüze ABD çıkıyor. Sayın Başbakanın samimi arkadaşı OBAMA.
Neyse, ümmet aramaya devam ederken, bir de bizim ülkeye bakayım dedim. Bu ümmetçiler iktidarda, ülkede ne değişmiş; aaa baktım faiz gırla gidiyor, zina suç olmaktan çıkmış, genelevlerin önünde hala güvenlik mensupları nöbette… Gelen vergi, müftü ve imamlara maaş olarak veriliyor. Hani 11 yıl önce biri vardı böyle demişti, baktım o da iktidar partisinde… Aaa gdo'lu tohum israil’den, "One Minut" deniliyor, ardından da mayınlı araziler Yahudi’ye verilmek isteniyor. NATO düşmanları en büyük NATO’cu olmuş. Kişisel hırslar, devlet yönetimine karışmış. Hz. Ömer adaleti nutukları atanlar, Allah söyletiyor, FİRAVUNLAŞMAK diyenler başköşede. Üüüüüfff ne ihaleler, gemicikler, komisyoncuklar. Yetim hakkı yenmiyordur herhalde. Ha, yine bol bol cami yapalım sloganları… Lüks otellerde sünnet düğünü yapmalar. İslami sosyete üretmeler, daha önce laik kesime ne eleştiri getiriliyorsa aynısının beterini -haşa- İslami olarak yapmalar. Mesela Uğur Dündar’a kızanlar, onun yerine kendi Uğur Dündarlarını getirmeler, Rasim Ozan’ı alkışlamalar. Koltuğa yapışmalar, ille de Başkan, ille de ben diyenler…

Allah Allah, bir sürü mehdi de çıkmış ortaya. Mehdi enflasyonu var.

İçki tüketiminde dünyada ilk ondayız, uyuşturucuya değinmiyorum. Bu ülkede, Jennifer Lopez 50 bin kişi hala topluyor. Tv'lerde bugün ne giysek yarışmaları, türbanlı bacılar. Unutmuşlar, en büyük modacı Azrail as’dir. "Beyazı giydirir, doğru podyum yerine, huzuru mahşere…" o kadar!

Ya bazı İslami kanallardaki yemek tarifi programları, Allahın nimeti, çalgılı çengili yapılıyor, vay be… Pislik akan tv dizileri, acayip yarışmalar, sordum kendi kendime, "ne değişmiş İslami açıdan?" Ha, vardır bir bildikleri(!)

Neyse ümmete baktım, aradığım yerlerde bulamadım, sonra çare ne diye düşündüm; tek çare TÜRK BİRLİĞİ, sonra TÜRK İSLAM BİRLİĞİ, sonra İSLAM BİRLİĞİ sonra İNSANLIK BİRLİĞİ, TÜRK ADAMLAR BİRLİĞİDİR.

Hayali ümmetçiliği bırakın, gerçek ümmeti kurmak istiyorsanız TÜRK SANCAĞI ALTINDA BİRLEŞİN! ÜMİTSİZLİK YOK, KOKUŞMUŞLUĞUN farkına varacağız ki uyanalım, rahmet olsun, ALLAHIN VAADİ YAKINDIR, O KUTLU ZAMAN YAKLAŞIYOR. Tüm dünya Adaletle dolacak. Mazlumun hesabı sorulacak.

Son sözüm: İsrail yok olacaksın, Şaron’un piçi, Allah nurunu tamamlayacak.

Saygılarımla.

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com

21.11.2012


Bu yazı 21,903 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 8 Mayıs 2024 Görü
  • 30 Ekim 2023 Necro: Dijital Büyü
  • 1 Temmuz 2023 GÖK TANRI İNANCININ KURANDAKİ İZLERİ
  • 2 Mayıs 2023 Nato Ezoterizmi
  • 23 Şubat 2023 NEKRO İSTİLA
  • 23 Eylül 2022 Adguk Öğretisi - Tanrının Gözü
  • 14 Eylül 2022 Kambaba-24 NATO-Yunan'la Savaş Olur mu? - Elizabeth Peygamber Soyu mu?
  • 28 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-2
  • 24 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1
  • 23 Haziran 2022 KamBaba - Devler Uyanıyor - Bölüm 1
  • 17 Haziran 2022 Beş Büyük Plana Dikkat! AKP; Ana Muhalefet Partisi Olmaya Hazırlanıyor. (Kambaba-23 Gündem Özel)
  • 7 Mayıs 2022 Kambaba Gündem, Mülteci Sorunu - ( Kambaba-22 )
  • 19 Mart 2022 Kambaba-21
  • 27 Ocak 2022 Oktan Keleş ile Gündem-1
  • 19 Ocak 2022 Kambaba-20 Gizlenen 2025 Güneş Patlamaları - OTAĞ - Doğal Yaşam
  • 4 Ocak 2022 Adguk Öğretisi
  • 23 Ekim 2021 Kambaba-19 Gündem
  • 26 Eylül 2021 Kambaba-18 (Yaşanan kimin sistemi ? - Kur'an da her şey var mı? - Balık avı)
  • 24 Eylül 2021 Kambaba-17 ( Cahiliye Devri ile Bugünün Farkı !)
  • 22 Eylül 2021 Kambaba-16 ( Dış Tehditler )

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  6,814 µs