En Sıcak Konular

Oktan KeleşOktan Keleş
12 Kasım 2008

Obama ve Bronzlaşmanın SırrıABD seçimlerinden sonra Barrak Obama'nın başa gelmesi ile tüm Dünya'da ve özellikle İslam aleminde büyük bir ümit hasıl oldu. Obama şöyle yapacak Obama böyle yapacak...

Klasik anlatımlara vakit almasın diye girmeyeceğim. ABD'nin derin politikasının tıkır tıkır işleyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. İşi farklı bir boyutu ile ele alacagım: Size bir soru, Kuzey - Güney savaşı niçin yapılmıştı ?

Köleliğin kaldırılması içindi.

Tüm Dünya enazından bu hadiseyi böyle biliyordu. Özgür ırk ayrımı yapılmayan bir ABD gibilerinden.Oysa ki asıl gerçek şu idi: Amerikan farmasonlar teşkilatı 1800'lerin başında Kabaladaki şu gerçeği diretiyorlardı. Tabiki gizlice. Bilinen Şeytan siyahtı..

Bu yüzdendir ki hatırlayınız Şeytani ritüeller siyah elbiselerle ve kara gecelerde yapılır. Yine karanlık ortamlar onların mekanlarıdır.Bu yüzden birçok Şeytani şahsiyete; siyahlar prensi, karanlıklar prensi gibi adlar takılmıştır.Yarasalar. Siyah Şeytani tüm objeler aslında siyahın onlarca Şeytani bir renk oldugunu simgeler. Örnekler çogaltılabilinir. Peki farmasonların direttikleri Şeytanın siyahlığı neydi.?

Kuzey -Güney savaşındaki tarihi bilinen karekterleri ve hadiselere zaman kaybı olmasın diye geçmiyorum. Fakat şimdi soruyu tekrar soruyorum: ABD'nin Kuzey- Güney savaşı gerçekten köleliğe son vermek için mi yapıldı?

El cevap: İşin temelinde şu yatıyordu. Şeytan siyahtı (Farmasonlarca) Afrikadan getirilen zenci köleler aslında Şeytanın çocukları idi. Dolayısıyla bunlar efendilerini temsil ediyorlardı. Köle olamazlardı.

Öyle ise bunlar kölelikten kurtarılacak. ve efendilerinin hizmetine sevk edileceklerdi. ABD'deki zencilerin uyuşturucu cinayet,illagel vs tüm kötü fiillerini gerçekleştirmesi için bunları planlayan farmasonlar içersinde Giza adlı bir teşkilat vardır. Yani sucsuz masum zenciler ABD'de sözde kölelikten kurtarıldıktan sonra üçüncü sınıf varlıklar olarak Amerikan sistemi yapısı içersinde örgütlü ve sistemli olarak tüm bu fiillerin içersine itildiler. Maksat tabiki yukarıda zikrettiğimiz siyah Şeytanın çocuklarını şeytani olan herşeye alet ettirmek ve böylelikle Kabaladaki bu medotu onlara uyarlamaktı.

Yıllarcada böyle oldu ve hala böyle olmaktadır. ABD'deki zenci imajı siyah Şeytanlardır. Bu kelime aslında bir ırkçı söylem değil ehilleri tarafından bilinçli takılmış bir söylemdi. Fakat o demin bahsettiğimiz sistem içersindeki, Kuzey- Güney savaşında sözde kölelikten kurtarılan zenciler Şeytana köleliğe itilmişlerdir.

Bir not. Buradaki konu zenci oldugu için şöyle itirazlar etmeyin Beyazlar da Şeytana kölelik yapmaz mı ? Şeytana köleliğin beyazı siyahı yoktur. Bir hadis (s.a.v) 'Irkçılık yapan bizden değildir' Buna dair başka hadis (s.a.v) 'Beyazın siyaha siyahın beyaza bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük amel ve takvadadır'.

Burada anlatmak istediğimiz konu bağlantısı ile meseleyi siyah realitesine bağlıyoruz . Siyah Şeytanlar kelimesi özelikle ABD'de planlı programlı yayıldıktan sonra sistemin  onları düşürdüğü konumdan dolayıda bir takım kesimde Irkçı söylem olarak 'Satan negro' olarak kullanılıyor. Bir hatırlatma en büyük Irkçı ŞeytandırPeki zenciler tarafından kullanılan kelime neydi. Beyaz Şeytanlar tüm bunlar özü itibarı ile farmasonların bilinçli seçmiş oldukları kendi Kabala  ritüellerinde inandıkları kelimelerdir.

Yani gelişi güzel söylenmiş ırkçı söylemler değildir. Şimdi gelelim bronzlaşmaya; hatırlayacagınız üzere, Obama seçimi kazandıktan sonra  İtalya Başbakanı Berlisconi bir cümle sarf etti.

Şöyle dedi kısaca

'Obama yakışıklı ve güneşte yanmış bronzlaşmış biri'. İtalyan halkı ve bir takım cevreler Berlisconi'ye bu sözünden dolayı tepki gösterip, özür dilemelerini istediler. Aslında Berlosconi tepki çeken  sözlerini bilinçli bir mesaj olarak söylemişti.

Neden mi ?

Başta belirttiğimiz gibi farmasonların inancında büyük Şeytanın siyah oldugunu kısaca  belirtmiştik. Giza teşkilatından da bahsetmiştik. Giza teşkilatının Kabalaya bağlı çalışmalarından biride şu idi: Beyazlar siyahlaştırılmalı... Ve  bu siyahlaştrılma tam siyah değilde, beyaz ile siyah arası olmalı. Yani Kabaca gri. Yani bronz Bu ritüel eski Mısır Kabalasında güneşin tene( İnsan teni) nüzülünun gücünü  simgelemektir.

Kainatta bilinen en güçlü ateş kaynagı olan güneşin Ateş gücü ile insana hükmünü simgeler. Bu yüzden güneş tanrısı olarak bilinen RA  kendi devrinde seçmiş oldugu beyaz şeytani rahipleri günlerce güneşte bırakır,derilerini karartırır, bu uygulama sonrasında ölmeyenlerini ise  Şeytani konseyine seçerdi.

Dikkat!!!!!!

Ne beyaz ne siyah ikisinin arası bir renk

Ufuk açsın diye bir hadis:

Hz Peygamber (s.a.v) :''Güneş ile gölge arasında durmayınız ya güneş tarafında durunuz ya da gölge tarafında durunuz .Çünkü Şeytan aralara yerleşir.''

Devam edilim.

Şu sözler size tanıdık geliyor mu?

Birçok aydın,siyasetçi vs. gibi insanlar sözkonusu ABD oldugunda şöyle söylerler. Bir tane ABD yok! Ne tam siyah ne tam beyaz, gri tonları da var . Bu söylemlerin aslı  felsefi manalar taşısa da, kökeni itibarı ile aslında ABD'li  kabalacıların üflemeleridir.

Devam edelim....

Belki kızacaklar ama moda altında özellikle yüksek sosyetenin olmazsa olmazlarından  biride bronzlaşmadır. Bu da Giza teşkilatının görevlerinden biri idi. Dünyada özellikle kadınlara yönelik bu uygulama tüm dünya medyasında magazinel  üfleme olarak falan manken filan sosyete denize girip,güneşte   bronzlaştı çok güzel olmuş, Brezilya teni gibi, çikolata rengi gibi vs yakıştırmalarla  konuyu çekici hale getirmektedirler.

Bu tür özendirmelerle  bir ritüel olarak  moda altında bu tüm  Dünyaya üflendi.Buradaki teknik basit idi. Tıpkı sözde güneş Tanrısı RA'nın yaptıgı gibi... Yani insanlar ; plajlara akın edecek, güneş yağlarını sürecek,saatlece güneş altında bekleyecek,yanıp bronzlaşacaktı.Bu artık günümüzde yapılır hale geldi.

Bu arada,  Şeytaniler tıp alanındaki kabala ritüelleri geliştirildi. 1800'lü yıllarda kurulan Giza birimi çağımızda bunu bir adım öteye götürerek , teknolojiden faydalanarak solaryum benzeri cihazlarlada bu işi  (ritüeli insanlara tatbik etmektedirler) tabiki milyarlarca insanın bunların gizli planlarından ne haberi olsun?

Onların derdi güzel görünmek ve bronzlaşmak. Aslında bu güneş meselesinden sözetmişken bir sırrı daha Allahın izni ile ifşa edeyim.

İslam inancında güneş tepedeyken namaz kılınmamasının bir sırrıda sözde

RA'nın Güneş ritüelinden kaynaklanmaktadır.

Dünyadaki birçok sözcük ve terimler ve bunlara bağlı olan fiiler Şeytaniler tarafından  Dünyaya üflenmektedir.

Dikkat !!!!!!

Bir takım aydınlarda daha önce hiç duymadıgımız terim ve sözcükleri zikretmeye  başlamışsalar  ve bu sözcükler bir virüs gibi herkesin ağzına yayılıyorsa kökenini araştırın. Şimdi gelelim Barrak Obama'ya:

Sanıldıgı gibi bir takım sözüm ona ahmakların dediği gibi ABD devrimi filan değildir. Sözüm ona ey ahmaklar  siyah bir başkanı yeni mi zannediyorsunuz ?ABD'de Bush'un birinci yardımcısı Başkan yardımcısı Başkanın tüm yetkilerini taşıyan Condoleezza Rice ne  renkti?  Peki ya Eski Genelkurmay ve Savunma Bakanı  Colin Powell ne renkti?

Diğerlerine gerek bile yok...

Bu ABD'nin, Şeytanilerin Eski mısır Kabalasındaki Kabalatik bronz büyüsünden başka bir şey değildir.  Maksat tüm dünya insanlarının zihninde ABD'nin ve Şeytanilerin aleniyetleşmiş  Şeytaniliklerini unutturmak, örtmek için yapılmış bir ilizyon büyüsüdür. Eski Mısır Kabalatik büyüde simya kodu ile kodlanmış bir büyüdür ki demirin ya da  metallerin Simya sırları ile halden hale geçisini simgeler. Yani şöyle düşünün,bir paslı  demiri bir simya formatı ile bronzlaştırıyorsunuz.  O demiri görenler artık demirin pasını  değilde, bronz halini görüyor. Bu da onların zihninde ayrı bir etki yapıyor.

Aslında demir yine aynı demir. Paslı bir demir.  Bu büyü öylesine tutmuş ki, tüm Dünyadaki insanlık ve hemen hemen İslam aleminin tümü, Barrak Obama ile herşeyi toz  pempe görmeye başladılar.  Obama bize şunu iyi yapacak Obama bize bunu iyi yapacak vs. Ne kadar etkin bir büyü oldugu tesirinden belli.

Tüm insanlık, Irak'taki 1.5 milyon insanın katilini,yapılan tecavüzleri ve Afganistan ,Pakistan ve Filistin'de yapılan   zulumleri unutmuş görünüyor.İslam alamine yapılan bu zulumler ne çabuk unutuldu? Ne tesirli bir büyü imiş!!!! Siz düşünün.... Ama unutulmamalıdır ki Dünyada bu büyülerden etkilenmeyenlerde var.

Bir not: Araştırın Agustos 2008'den bu yana Türk medyasını  takip edin. Ama tümünü.Filistin ile ilgili  tek bir haber var mı ? Sözde ateşkes yapıldıgından beri. Ne çabuk gündemden düşmüş değil mi? Taki Barrak Obama'nın seçimi kazanıp seçim zafer konuşmasını yaptıgı iki buçuk dakika sonrası İsrail'in Gazze şeridini bombalayıp ona yakın insanın bu bombardımanda ölmesine kadar. Bu da size bir tüyo olsun;

Obama, Giza teşkilatınca (Şeytanilik içersinde Giza Piramidi ile kodlanmış etkin bir birimdir) çıkarılmış. ABD'nin ve İsrail'in planlarını tıkır tıkır işletecek yeni bir karekterdir. Sözüm ona, Barrak Obama'dan mehdi diye söz edenler veya ne de olsa babası müslümandır diye ümit bağlayanlar şunu unutmasınlar.

İslam alemini nice babası müslüman olanlar perişan etmiştir. Ve yine yarın öbürgün Barrak Obama'nın gerçek yüzünü görüp, Peygamber Efendimizin (s.a.v) habeşli zenci köleden bahseden KABE'yi yıkma hadisini hatırlayıp ona yormasınlar.

 Bir not anlatılanların melez ırklar ile bağdaştırılmamalıdır. Ayrıca Eski Mısır kabalasında onların anti düşmanı beyazdır. Bu yüzden Hz İsa'ya beyaz şeytan derler.Bir kısım katolik tarikatlarıda ABD'de Hz İsa'nın siyah oldugunu savunmuşlardır. ABD'de siyah beyaz çekişmesi dinsel alanda da her alanda oldugu gibi mevcuttur.

Başkan Obama,Beyaz Saray'ın beyni sayılan Genel Sekreterliğe, babası Yahudi terör örgütü İrgun'da çalışmış bir Yahudi olan Rahm Emanuel'i getirdi. Emanuel, birinci Körfez savaşında İsrail ordusunda sivil gönüllü olarak çalışmış, İsrail'le gönül bağları diri bir Amerikalı Yahudi... Başkan Yardımcısı ise Senato Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı, dış politika ve ulusal güvenlikte deneyimli Joseph Biden Biden, Türkiye'de 'Ermeni soykırımı' tasarılarına verdiği destek ve Irak'ın üçe bölünmesi önerisiyle tanındıgını hatırlatmakta fayda var. Yine  devlet politkası dışına çıkan ABD başkanı Kennedy'nin sonunu hatırlatmakta fayda var .Kısacası ABD'nin değiştiği filan yok, ama unutmayın Allah'ın da bir planı var.

ABD'nin değiştiğine ancak şöyle inanırım ABD devlet sistemi tümü ile lağvedilirse. Başkan olarak da ABD'nin asıl sahipleri olan Kızılderillerden biri gelir o zaman düşünürüz.

Bir not: Netpano yazarı Hakan Yılmaz Çebi'nin hazırlayıp sundugu Hazır

Kıta programında  şöyle bir şey şöylemiştim. Size bir metafizik bir istihbahrat vereyim. Yahudiler 13'cü kabilesini arıyorlar. Necip Türk milletini yanına çekmek için diyecekler ki 13. kayıp kabileyi bulduk Kim bunlar. Onlar Türk mileti imiş meğerse.Sakın inanmayın demiştim. Hazır kıta programının arşivinden bakabilirsiniz.

İki sene sonra bütün medya'da şu haber yankılandı. Yahudilerin 13'üncü  kayıp boyunun başkenti bulundu. 1000 senelik bulgulara ulaşıldı. Bu kayıp kabile Türkler imiş dendi. 

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/9951698.asp13 kabilenin kayıp başkenti bulundu. Artık bu da fizik istihbahrata döndü. Geçen ay İsrail tüm dünyaya şunu açıkladı. 12 bin yıllık şaman mezarı bulundu.

Şaman geleneği en çok Türklerde görülür gibi zırva yayınlar ile yalanlarına delil teşkil etme çalışmaları yapmaktadırlar. Duyurulur.

Yahudilerin hiç bir zaman 13. boyu olmamıştır. 13. boy sırrı ileride tarafımızdan Nisan 2009 ayında çıkacak olan kitabımızda konuya bağlı olarak inşallah deşifre edilecektir.

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

 

Not: Bu yazı, 12 Kasım 2008 tarihinde Netpano sitesinde yayınlanmıştır.Bu yazı 16,140 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 8 Mayıs 2024 Görü
  • 30 Ekim 2023 Necro: Dijital Büyü
  • 1 Temmuz 2023 GÖK TANRI İNANCININ KURANDAKİ İZLERİ
  • 2 Mayıs 2023 Nato Ezoterizmi
  • 23 Şubat 2023 NEKRO İSTİLA
  • 23 Eylül 2022 Adguk Öğretisi - Tanrının Gözü
  • 14 Eylül 2022 Kambaba-24 NATO-Yunan'la Savaş Olur mu? - Elizabeth Peygamber Soyu mu?
  • 28 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-2
  • 24 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1
  • 23 Haziran 2022 KamBaba - Devler Uyanıyor - Bölüm 1
  • 17 Haziran 2022 Beş Büyük Plana Dikkat! AKP; Ana Muhalefet Partisi Olmaya Hazırlanıyor. (Kambaba-23 Gündem Özel)
  • 7 Mayıs 2022 Kambaba Gündem, Mülteci Sorunu - ( Kambaba-22 )
  • 19 Mart 2022 Kambaba-21
  • 27 Ocak 2022 Oktan Keleş ile Gündem-1
  • 19 Ocak 2022 Kambaba-20 Gizlenen 2025 Güneş Patlamaları - OTAĞ - Doğal Yaşam
  • 4 Ocak 2022 Adguk Öğretisi
  • 23 Ekim 2021 Kambaba-19 Gündem
  • 26 Eylül 2021 Kambaba-18 (Yaşanan kimin sistemi ? - Kur'an da her şey var mı? - Balık avı)
  • 24 Eylül 2021 Kambaba-17 ( Cahiliye Devri ile Bugünün Farkı !)
  • 22 Eylül 2021 Kambaba-16 ( Dış Tehditler )

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,976 µs