En Sıcak Konular

Tarık C.

Köşe Yazarı
Tarık C.
24 Ağustos 2011

Amerika’da Daha Büyüğü Olmasın Diye…Amerika’da Daha Büyüğü Olmasın Diye…

El cevap: 16 sayfa. (Bu cevap hangi sorunun cevabı merak edenler bir önceki makalenin sonuna bakabilirler.) (http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=142)

Deprem Şeytan’ın hiç sevmediği bir hadisedir. İnce bir sırdan dolayı depremden Şeytan ve dolayısı ile hizbi hiç hoşlanmazlar. Bizlerde “Zilzal” dönemini bitirmek üzereyiz. “Kainatın kalbi” bir başka atacak artık. “Kainatın ruhu” Cebrail (as)’dır. Ruhu olan kâinatın elbette bir kalbi de vardır. (“Kainatın kalbi” ile hemdem olanlardan ayırma bizi Ya Rab! Amin!)

Bu dönem biterken, kalbe düşman olanlara; “gönül tepesi”ni ele geçirmek isteyenlere; kalpsiz insan yetiştirmeye takıntılı olanlara bir mesaj vermek istiyoruz. Bu mesajı iki yakası ile iki loblu insan beyni gibi olan; ism-i Camii’ye mazhar, İslam’ın zahirî başkenti ve dünyanın beyni olan İstanbul’dan veriyoruz: “Daha büyük deprem olmasın; kulak ver Ey Amerika!” http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=680

Bu sabah 5,9 büyüklüğündeki bir deprem ile Amerika başkenti sarsıldı.(http://www.timeturk.com/tr/2011/08/24/new-yorklu-depremi-teror-saldirisi-sandi.html )Ülkenin doğu kıyılarında 1944’ten beri bu büyüklükte bir deprem olmamış. İnsanlar sarsıntının sebebinin bir bomba olduğu kanısına kapılmış ve yeni bir terör saldırısı olduğunu zannetmişler. Zavallılar “korku büyüsü” ile mum gibi yumuşatılmış ve şeytanî toplum mühendislerince her şekle sokulabilecek hâle gelmişler. Şuur altlarına 11 Eylül olayı öyle derin zerk edilmiş ki; bu büyük şeytanî miladın (11 Eylül 2001) 10. senesi dolmak üzereyken Virginia’da meydana gelen depremi yine insan mahsulü bir terör olayı olarak panikle karşıladılar. (“Asâ: Bir Meczubun Rüyası-4” kitabında geçen “korku büyüleri” ve “beyin virüsü” konularını hatırlayalım.)

Amerika’da Virginia eyaletinde oldu bu deprem. Başkent Washington’un da içinde olduğu Virginia eyaletinde… Washington ise Şeytanîlerin zahirî başkentidir. “Washington Anıtı” bu başkentliğin bir sembolüdür. Ne enteresandır ki bu sembolün tepesi bu depremde hasar görmüş ve “Washington Anıtı” ziyaretçilere geçici olarak kapanmış.İsrail, Şeytan’ın çekirdek kadrosu Şeytanîlerin kendilerine bir kalkan ve bir legalleşme kılıfı olarak kurdukları bir yapı; Amerika Birleşik Devletleri,  bu İsrail devletinin kollanması için kalkanlık misyonu eda eden bir yapı; Pentagon ise, bu Amerika Birleşik Devletleri yapısının savunma ve kalkanı olarak kurulmuş bir yapı. Yani Şeytanîleri korumak için matruşka bebekleri gibi organizasyon var:

1) Şeytanîler

2) İsrail

3) Amerika

4) PentagonPentagon, Amerika’nın savunma bakanlığının ismi. Kelimenin manası “beşgen şekil”.

Bizde ise merkezde Mekke ve Medine var. Bir dış merkezde ise Hilâlîlerin; yani Hilâli güldürmek için çalışanların merkezi ve İslam’ın da başkenti olan İstanbul.

“Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!”                       -İstiklal Marşı-


 


 İstanbul’un ve temsil ettiği hakikatin muhafızı olarak Türkiye ve onun Peygamber ocağı ordusu. Pentagon’un “beşgen şekil” manasına geldiğini söylemiştik. Onlardaki sahtesi; bizde o beşgenin yani savunma gücünün aslı var; bayrağımızın beşgen yıldızı:


O benim milletimin yıldızıdır parlayacak!
O benimdir, o benim milletimindir ancak!”
        
-İstiklal Marşı- 


(Tabii nedir bu “beşgen”in, “yıldız”ın manası ve neden üzerinde böyle bir iddialaşma var; bu başka bir yazının konusu.)

İstanbul’a kondurdukları Şeytan işi pislik olan yapının; yani dikilitaşın üzerine ne yazıldığını, neleri kodladıklarını ve bu kodladıkları içerisinde Suriye ile (yada Suriye’de) olacak bir savaşa ait hedef ve planlar olduğunu da biliyoruz. Size daha önce demiştik; vazgeçin bu Suriye’yi işgal planınızdan ve Türkiye hakkında kurduğunuz kuruntulardan… Deprem hakkında uyardık sizi 5 sene önce… Doğrusunu Allah bilir, bu deprem ufak kalabilir muhtemel diğerleri yanında. İstanbul dikilitaşına yazdıklarınızı uygulamaya çalışırken, bak, sizin en büyük taşınız; şeytanî sembolünüz Washington Anıtı-Dikilitaşı zarar gördü. En dış kalkanınız olan Pentagon’u boşaltmak zorunda kaldınız. Hem de ufak bir titreyiş ile… (Ah, acaba o titremenin, Somali’de sıtmadan titreyen bebeler ile bir alakası olmasın?)

Biz ise millet olarak önümüze dikilmiş “sarp yokuş”u aşmak için sadakalar verdik;  fedakârlık hikâyeleri yazdık bu rahmet ayı olan Ramazan-ı şerif’te… Asırlardır ağlattıklarınızı, köleleştirdiklerinizi bir nebze de olsa dindirmek adına bu millet, fakiri ile zengini ile saçıldı bir ay boyunca… Hem de bire bin verilen bir bereket ayında. Tesadüf değildi bu elbet... Allah kaderî bir program ile denk getirmişti. “Zülkarneyn misyonu”na sahip bu milletin, önüne dikilmiş bir “sarp yokuş”u aşması için Ramazan gibi bir sevap katlayıcı ve Somalili gibi Beled Suresi’ndeki bazı hallere mazhar kardeşler gerekiyordu. (Bu meselenin detayı inşallah gelecek yazımızda.) Aşacağız inşallah PKK belasını, Suriye tuzağını; aşacağız “sarp yokuş”u… Zira millet olarak verdik bu sefer sadakamızı ve vermeye de devam ediyoruz. Allah kabul etsin infaklarımızı, Somalili kardeşlerimizin yüzünü güldürsün ve sıtmalı bebeklerin titremeleri ile tüm İslam alemi, Türk dünyası kendine gelsin inşallah. Amin!

Bu Şeytanîlerin, bu sihirbazların kurdukları tuzaklar ne olursa olsun, Rahman’ın kulları -muradullah ölçüsünde- onların hücumlarını, tuzaklarını boşa çıkarırlar. Selam olsun tüm o has kullara… Selam olsun “gayb erleri”ne… Hatta şeytanî hücumları boşa çıkarmak şöyle dursun, onların zahirî başkentine dev gibi bir bina dikerler. Hem de tam diplerinde… Onların kalesinde dahi haykırırlar Rablerinin adını: “Allah!” http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=114


 


Yazımı şu sözlerle bitirmek istiyorum:

                            Onların sihirbazları, Mandrakeleri;

                            Onların Obamaları, Mandrake yardakçısı Abdullahları (Lothar);

                            Onların Pentagonları varsa,

                            Bizim de Oktagonumuz var.

                           (Oktagon sekizgen şekil demektir.)NOT: Bazı okuyucularımızdan, gizemli bir üslup ile yazdığım ve bu yazılarımın anlaşılmasının zor olduğu serzenişleri alıyorum. Haklılar. Ama çok özel bir çaba göstermiyorum bunun için. Açıkçası bu makaleler, Oktan Keleş Bey’in kitap ve yazılarını takip edenler için kaleme alınıyorlar (klavyeye mi demeliydim?) daha çok…  Hatta Oktan Bey’i hassasiyet ile takip edenler için bazı sürprizlerde içeriyorlar. Onun, kitap, makale ve televizyon programlarında yazmadığı ve dile getirmediği bazı önemli bilgiler Tarık C.’nin makaleleri içine yedirilmiş oluyor. Oktan Bey’i sevenler için yeni sorular ve yeni cevaplar…

Soru: Bir Yahudi çizerin (Lee Falk) eseri olan “Mandrake”nin düşmanı olan kötü karakterin ismi nedir?

 

Tarık C.

tarkci@gmail.comBu yazı 11,987 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 28 Ekim 2018 2 Aralık 2014 Olayı
  • 20 Temmuz 2017 Ordan Burdan-15
  • 28 Haziran 2017 Ordan Burdan-14
  • 20 Haziran 2017 Ordan Burdan-13
  • 10 Mayıs 2017 Ordan Burdan-12
  • 22 Nisan 2017 Ordan Burdan-11
  • 21 Mart 2017 Ordan Burdan-10
  • 5 Mart 2017 Ordan Burdan-9
  • 8 Şubat 2017 Ordan Burdan-8
  • 25 Ocak 2017 Ordan Burdan-7
  • 28 Aralık 2016 Ordan Burdan-6
  • 25 Kasım 2016 Ordan Burdan-5
  • 28 Aralık 2015 Ordan Burdan-4
  • 5 Kasım 2015 Ordan Burdan-3
  • 5 Kasım 2015 Ordan Burdan-2
  • 10 Mart 2015 ORDAN BURDAN-1
  • 26 Kasım 2014 Surete Aldanmak
  • 14 Kasım 2014 Kalperenler
  • 1 Ekim 2014 Yol
  • 21 Ağustos 2014 Oxford’a “HAYIR!” Diyorum!

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,371 µs