En Sıcak Konular

Tarık C.

Köşe Yazarı
Tarık C.
15 Kasım 2009

2012 Filmi ve Şeytanilerin Volkan Projesi2012 Filmi ve Şeytanilerin Volkan Projesi

 Erol Derman çok güzel söylemiş. "Oktan Keleş yine 12'den vurdu." Dertlendiği konuda da son derece haklı. Birkaç tespiti isabet eder gibi olan insan için "Ne vizyon…", "Ne öngörü…"; hatta -Allah saklasın- kahinlik muamaleleri…  Ben sayısını unuttum ama Oktan Bey'in sonradan çıkan tespitlerinin sayısı 20'yi aşmıştır. Bunun beşte biri kadar görüşleri isabet etmiş ve bunun yanında diğer birçok görüşünde isabet edemeyen insanlara yapılan muamaleye yukarıda değinmeye çalıştım.

 Oktan Bey'in bu durumunu çoktan bazı gazetelerin manşetinde görmüş olmamız gerektiğine inanıyorum. Ama büyük gazeteler bu konuda ya bilgisiz, ya kör, ya hala tartıyor, ya komplo teorisyenliği ithamlarından korkuyor, yada art niyetliler… Oktan Keleş'ten gazeteciler arasında hala şüphe duyan varsa onlara şunu haykırmak istiyorum: "BİR DEĞİL, İKİ DEĞİL, ÜÇ DEĞİL, DÖRT DEĞİL, BEŞ DEĞİL, ALTI DEĞİL, YEDİ DEĞİL, SEKİZ DEĞİL, DOKUZ DEĞİL, ON DEĞİL,… BU KAÇINCI İSABET? TOTO TAHMİNİNDE DE BULUNMUYOR Kİ…  TÜRKİYE'Yİ, TARİHİ VE HATTA DÜNYAYI İLGİLENDİREN ÇOK BÜYÜK MESELELER HAKKINDA ÖNGÖRÜ VE UYARILARDA BULUNUYOR.  YAHU SİZİN HİÇ Mİ AKLINIZ YOK?"

 Evet; bunu haykırmak istiyorum. Zira anlam veremiyorum.  Yoksa böyle bir kıymetin değeri bilinmezse Allah elimizden bu güzel imkanı alır mı? Küstürür müyüz acaba böyle güzel insanları?

Peki ya netpano okurları olarak biz bu değere hakkı ile sahip çıkıyor muyuz? En son yazımda Oktan Abi'nin kitapları hakkında bazı sorular sormuş ve okuyuculardan da güzel soruları varsa benim ile paylaşmalarını istemiştim. Birkaç tane geldi.  Tabii ki herkes illa ki sorularını benim ile paylaşacak diye bir şey yok. Okuyucuların elbette soracak soruları vardır ve bu sorularını yazarın bizzat kendi ile paylaşmak ister. Ama buna rağmen zannediyorum Oktan Abi'nin kitaplarını derinlemesine okuyanların sayısı mahdut. Yanılıyorsam helallik isterim herkesten…  Daha çok bir sevgi ve alaka var Oktan Abi'nin şahsına karşı… İkincil olarak ta Şeytanîler, Hilalîler meseleleri hakkında… Ama "Bir Meczubun Rüyası" kitabında geçtiği tarz tasavvufî derinlikleri olan konular konusu acaba ihmale mi uğruyor?

Neyse çok uzattım kusuruma bakmayın… Kendisi ile tanışıp kitaplarını okuduktan sonra oluşan bir gayret ve kıskançlık durumu bu… Yazılarına hayran birinin, daha çok tanınsın, daha çok anlaşılsın arzusundan kaynaklanıyor. Kendisi ile tanıştım da çok şükür. Bu ilgiden fazlasını hakkettiğini düşünüyorum

  "2012" filmini Cuma günü seyretme fırsatım oldu. Film görsel bir şölenden ibaret; fazla bir şey beklememek lazım. "Görsel şölen" derken de özel efektleri kastediyorum. İçi boş bir film. Ama başka şeyler var. Oktan Keleş'i tanımakla beraber "Şeytanîler" mefhumu ve onların meşhur 2012 projesi ile de tanışmış oldum. Dolayısı ile şunu anladım ki bu film tamamen zihinleri 2012 ilizyonuna hazırlamak için yapılmış bir film. Ben bundan başka yapımlar da bekliyorum.

   Bu film Marduk'tan bahsetmiyor. Dünyanın eski düzeninin sonlanıp "Yeni Bir Düzene" geçmesi, güneşteki anormal patlamaların dünyanın çekirdeği ve alt katmanlarına yaptığı etki ve bunun ile yerkabuğunda oluşan dehşetli hasarlar ile oluyor. Bu deprem ve yer çökmeleri de tsunamiyi tetikliyor. Dünyanın manyetik ekseninde değişiklikler oluyor vs…

   İlgimi çeken çok önemli nokta ise şu sırada gündemde olan yanardağ faaliyetlerinin başlaması ile bu filmin işlediği konu arasındaki irtibat. "2012" filminde depremler ve yer çökmeleri ile yeni yer oluşumları meydana geliyor. Bazı kıtalar su altında kalıyor. Afrika insanlığın yeni yerleşim mekanı oluyor. (Bu Afrika konusuna ileride tekrar değinmek istiyorum.) Peki nereden çıktı bu hızla artan volkanik faaliyetler? Neden şimdi? Konya'daki obrukları hatırlayalım. Yakınlarda Afrika'da oluşan ve kıtayı ikiye bölebilecek dev çatlağı hatırlayalım ve daha sonra Oktan Keleş'in konu ile ilgili "Şeytanîlerin Volkan Projesi"ni okuyalım. Bütün bu yeni volkanik faaliyetler Oktan Abi'nin saydığı sebepler dışında sakın 2012 projesi için de bir hazırlık olmasın; yani onların "bir kıyamet taklidi", "bir kıyamet simülasyonu" için hazırladıkları bir proje? Dolayısı ile bu "taklit kıyamet"ten sonra 2013 ile beraber yeni "Kurtarıcılar" (“Kuzu postunda 9 nazgul ve 2012’ye 3 kala” http://www.netpano.com/makale/?makale=1230 ) ve onların insanlığa sağladıkları "Yeni Dünya Düzeni"; Efendimiz (Sallallahu aleyhi vessellem)'in "Karnuşşeytan" ifade buyurdukları "Şeytan Çağı"na geçiş… Bu film bana "Şeytanilerin Volkan Projesini" hatırlattı ve bunu paylaşayım istedim.

   Afrika şu anda bir çok gücün gözlerini diktiği ve bu büyük güçlerin hakimiyet mücadelelerinin kendini hissettirdiği bir büyük kıta. Devletimizin Aden körfezinde aldığı inisiyatifin bu konu ile çok alakalı olduğunu düşünüyorum. "2012" filminde de insanlığın yeni doğuşu Afrika'dan, "Ümit Burnu"ndan başlıyor. Peki nedir bu Afrika'nın ehemmiyeti ve misyonu? Sadece birkaç konu başlığı vermek istiyorum:

 1)              Afrika'da oluşan ve kıtayı ikiye bölecek olan büyük yarık.


.


2)              “2012” filmindeki Amerikan başkanının, son yıllardaki birçok Amerikan filminde olduğu gibi Afro-Amerikan (Afrika asıllı Amerikalı) olması. (Bu modanın Obama’nın gelişi ile başladığı sanılmasın.) 3)  Yukarıda ki madde ile alakalı olarak, şu an Amerika'nın, dolayısı ile dünyanın dümeninde bir Afro-Amerikalının olması ve bir "ümit", bir kurtarıcı gibi dünyaya lanse edilmesi. (http://www.netpano.com/makale/?makale=1028 )

 4)  Dünyada zenciler üzerinde yapılan cahilleştirme operasyonları.

 5) Oktan Keleş'in "Küresel Felaketçilerin Yalanları" makalesinden: "Karakıta Afrika`daki 12 ülkede, elmas madenleri yüzünden aynı şer güçler AİDS mikrobunu yaymışlardır. Ve tıpkı küresel felaket senaryo yalanı gibi AİDS hastalığı da büyük kampanyalar sonucu insanlığın zihnine enjekte edilmiştir. Her ülkenin kültür ve inanç yapısına göre AİDS hastalığının bir homoseksüel hastalık olduğu beyinlere kazınmıştır. Oysa istatistikler bunu yalanlamaktadır. Çıktığı günden bugüne kadar AİDS`ten ölen insanların % 82,7`si kadındır. Araştırmak isteyenler intenette AİDS ile alakalı istatistiklere girebilir. Çarpıcı bir başka durum ise bu hastalığın Afrika`nın sadece 12 ülkesinde 35 milyon kişiyi öldürmesidir. 12 ülkenin özelliği bu ülkelerin hepsinde değerli elmas madenlerinin bulunmasıdır. Madenleri işletenlerin %100`ü Yahudiler ve batılı beyazlardır. Bir başka çarpıcı gerçekte 12 ülkede 35 milyon insanı öldüren AİDS mikrobu sadece siyahları öldürmektedir ve bu ülkelerdeki beyaz efendilere bu hastalık bulaşmamaktadır. Nedeni AİDS mikrobunun sadece siyahları öldürecek şekilde genlerine uygun olarak üretilmesidir. (Tohumlara dikkat) Bunları da istatistiklerde bulabilirsiniz. Peki ne olmuştur? Bu AİDS hastalığı dünyaya lanse edildikten sonra Afrika`daki zenciler iğfal edilmiş, aç bırakılmış ve milyonlarca insan soykırıma uğramıştır. Çıkartılmak istenen sonuç: "Bütün bunların sorumlusu AİDS hastalarıdır(!)" Çünkü o topraklar siyonizmin ve batılı güçlerin rüyalarını ve kurdukları haremlerdeki kadınların boyunlarını süslemektedir."

 6)  Bize Ziyâd ibn Sa'd, ez-Zuhrî'den; o da Saîd ibnu'l-Müseyyeb'den; o da Ebû Hureyre (ra)'den tahdis etti ki, Peygamber (sav): "Ka'be'yi (zamanın sonunda) Habeşliler'den iki cılız bacaklı birisi tahrib edecektir" buyurmuştur

Bana İbnu Ebî Muleyke; ona da İbn Abbâs (ra) tahdîs etti ki, Peygamber (sav): "Ka'be'yi yıkacak olan o apışık, iri ayaklı, koyu siyah Habeşli'yi Ka'be'nin (duvar) taşlarını birer birer koparır hâlinde görür gibiyim" buyurmuştur

"Şüphesiz Kâ'be'nin definesini, Habeşlilerden iki cılız bacaklı birisinden başka-sı çıkarmayacaktır(Buhârî, Hac 49: Müslim, Fiten 57 58, 59; Ahmet b Hanbel V, 371) (www.sorularlaislamiyet.com)

 *"Melekler Ağlarken: Bir Meczubun Rüyası:3" kitabı, sayfa 281'de Dabulyu (W) denen ifrit İlhami Abi ve ekibine şöyle haykırmıştı:

 "Soyunuz bir gemi daha bulamayacak!"

 Bu geminin Nuh (as)'ın gemisi olduğunu Adem Abi'den öğreniyoruz. Ben de Dabulyu'ya şunu diyorum:

 "Avucunu yalarsın." (Hazırladıkları projeleri için)


 


 

*“2012” filminin beyni olan Yahudi asıllı yönetmen ve yapımcı Roland Emmerich’in ilk filmlerinden biri olan “The Noah’s Ark Principle” (Nuh’un Gemisi'nin Kökeni).Tarık C.

tarkci@gmail.comBu yazı 7,979 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 28 Ekim 2018 2 Aralık 2014 Olayı
  • 20 Temmuz 2017 Ordan Burdan-15
  • 28 Haziran 2017 Ordan Burdan-14
  • 20 Haziran 2017 Ordan Burdan-13
  • 10 Mayıs 2017 Ordan Burdan-12
  • 22 Nisan 2017 Ordan Burdan-11
  • 21 Mart 2017 Ordan Burdan-10
  • 5 Mart 2017 Ordan Burdan-9
  • 8 Şubat 2017 Ordan Burdan-8
  • 25 Ocak 2017 Ordan Burdan-7
  • 28 Aralık 2016 Ordan Burdan-6
  • 25 Kasım 2016 Ordan Burdan-5
  • 28 Aralık 2015 Ordan Burdan-4
  • 5 Kasım 2015 Ordan Burdan-3
  • 5 Kasım 2015 Ordan Burdan-2
  • 10 Mart 2015 ORDAN BURDAN-1
  • 26 Kasım 2014 Surete Aldanmak
  • 14 Kasım 2014 Kalperenler
  • 1 Ekim 2014 Yol
  • 21 Ağustos 2014 Oxford’a “HAYIR!” Diyorum!

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  10,549 µs