En Sıcak Konular

Oktan KeleşOktan Keleş
11 Ağustos 2011

Tapınakçı LawrenceTapınakçı Lawrence

 

İngiliz casusu Lawrence’i hemen hemen duymayan yoktur gibi. Arap bedevisi kılığına girip, Arap halklarını Osmanlıya yani Türklere karşı  ayaklanmaya  sevk eden bu cinsi sapığın aynı zamanda Türk ve Müslüman düşmanı olduğunu da bilmeyen yoktur .

Uçan şeyh lakaplı Teşkilat-ı Mahsusa’nın, en gözde cengaverlerinden olan Kuşçubaşı Eşref Bey, Lawrence’i  kıstırıp yakalamıştır. Bizim bahsedeceğimiz konu, Lawrence’in  gizlenen, hiç bilinmeyen yönüdür.

Lawrence aşağılık bir İngiliz casusu olmakla beraber aynı zamanda tapınakçıydı yani tapınak şövalyesiydi. Tarihi kayıtlarda tapınakçı olduğu hep gizlenmiştir. Aynı zamanda İngilizler, Lawrence’in Türklere karşı acımasızca  işkenceler yaptığını da gizlemişlerdir. Lawrence,  bu işkenceleri bir ayin töreni şeklinde ve ritüellerle yapıyordu.

Lawrence’i  yere göğe koyamayan İngilizler, Lawrence ile ilgili yayınlarında Lawrence’in hiç bir zaman Türklerin eline esir düşmediğini, yakalanmadığını beyan etmişlerdir. Bunun bir yalan olduğunu  Türk  ve dünya medyasında ilk kez yayınlanan daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış özel arşivimdeki orijinal bir fotoğraf ile ispatlıyorum. Bu fotoğraf, Osmanlıca Gazete ve mecmualardan alıntı değildir. Orijinal bir fotoğraftır.


(Lawrence yerde oturan bedevi kıyafetli olan)Osmanlı subayları, Arabistan çöllerinde Lawrence’i bir fare gibi kıstırıp yakalamış ve esir almışlarıdır. Osmanlı istihbaratçıları ve askerleri fotoğrafta açıkça görülmektedir. Fotoğrafı lütfen dikkatlice inceleyiniz! Tapınakçı Lawrence,  fotoğrafta görülen Osmanlı subaylarının ve istihbaratçıların yanında, en aşağı yerdedir.


 


Böyle bir fotoğraf, Yahudi kökenli tapınakçıların ve Lawrence ile övünen İngilizlerin hazmedeceği bir fotoğraf değildir. Şimdi bu fotoğrafa bakıp günümüzden bir manzarayı hatırlatalım:

Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bir büyükelçisine yapılanları hatırlayınız. İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı, büyükelçimizi makamına davet edip, kendisininkinden alçak bir koltukta oturtmuş ve ardından da İsrailli gazetecilere dönüp, İbranice, “Görüyorsunuz, o bizden aşağıda oturuyor, biz yüksekteyiz ve burada sadece İsrail bayrağı var” demişti. Terörist İsrail Devleti yetkilileri yüksekte durarak, elçimiz ise alçak bir koltuğa oturtturularak, İsrailliler tüm dünyaya mesaj vermişlerdi: Tevrat’ta ve Kabala’da geçen; ‘Onları alçakta oturtacaksın’ ibaresi tapınakçıların küçültücü adetlerindendir.

 Teşkilat-ı Mahsusa’nın elamanları tapınakçıları ve masonları çok iyi tanıyorlardı. O dönemde böyle bir fotoğrafla tüm dünyaya, başta İngiltere’ye, tapınakçılara ve Siyonistlere o günkü Türk subayları ve Türk İstihbaratçıları bu mesajı vermişti.

Şimdi tekrar fotoğrafa dönelim: Lawrence  alçağı, Osmanlı subayları ve istihbaratçıları ve askerlerinin dizlerinin dibine oturtulmuş, hemen yanı başındaki Osmanlı zabit subayının elindeki Lawrence dönük kırbacına dikkat edin! Bu resim, bugüne kadar tarih sayfalarından yok edilmişti. Ama artık zamanı geldiğinden  tarihin sayfalarından silindiği zannedilen bu fotoğrafı çıkartıyoruz. Bu fotoğraf, İngilizlerin, "Türkler hiçbir zaman Lawrence’i yakalayamamıştır, yakalamışlarsa bir belge göstersinler" sözüne karşı ve tapınakçılara, Siyonistlere, alçak koltuğun müsebbiplerine kapak olsun!

Resimdekilerin isimlerini zamanı gelince açıklayacağız. Kim bilir belki de bu resmin devamlarını da kamuoyu ile paylaşabiliriz. Meselâ Osmanlı subayının elindeki kırbaçla Lawrence, ‘yer misin yemez misin’ falaka pozları da olabilir mi? Bu fotoğraf, İngilizlerin Lawrence’i efsane gibi gösteren bütün  tezlerini çürütmüştür. İkna olmazlarsa Lawrence’nin  daha özel fotoğraflarını da yayınlarız. Efsanelerini bir daha ağızlarına alamazlar!

(Not:1- Elimde bulunan bu orijinal fotoğrafı, Genel Kurmay Başkanlığı, tarih bölümü ilgilileri isterlerse hibe etmeye hazırım.)

(Not:2- Yukarıdaki fotoğrafı internet siteleri kaynak göstermek şartıyla kullanabilirler. Kitap ve dergilerde kullanacakların ise şahsımdan izin almaları rica olunur.)

Saygılarımla...

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com

11.08.2011Bu yazı 15,483 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 8 Mayıs 2024 Görü
  • 30 Ekim 2023 Necro: Dijital Büyü
  • 1 Temmuz 2023 GÖK TANRI İNANCININ KURANDAKİ İZLERİ
  • 2 Mayıs 2023 Nato Ezoterizmi
  • 23 Şubat 2023 NEKRO İSTİLA
  • 23 Eylül 2022 Adguk Öğretisi - Tanrının Gözü
  • 14 Eylül 2022 Kambaba-24 NATO-Yunan'la Savaş Olur mu? - Elizabeth Peygamber Soyu mu?
  • 28 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-2
  • 24 Temmuz 2022 Mason Kemalistlerin ve Sözcülerinin Yalanları-1
  • 23 Haziran 2022 KamBaba - Devler Uyanıyor - Bölüm 1
  • 17 Haziran 2022 Beş Büyük Plana Dikkat! AKP; Ana Muhalefet Partisi Olmaya Hazırlanıyor. (Kambaba-23 Gündem Özel)
  • 7 Mayıs 2022 Kambaba Gündem, Mülteci Sorunu - ( Kambaba-22 )
  • 19 Mart 2022 Kambaba-21
  • 27 Ocak 2022 Oktan Keleş ile Gündem-1
  • 19 Ocak 2022 Kambaba-20 Gizlenen 2025 Güneş Patlamaları - OTAĞ - Doğal Yaşam
  • 4 Ocak 2022 Adguk Öğretisi
  • 23 Ekim 2021 Kambaba-19 Gündem
  • 26 Eylül 2021 Kambaba-18 (Yaşanan kimin sistemi ? - Kur'an da her şey var mı? - Balık avı)
  • 24 Eylül 2021 Kambaba-17 ( Cahiliye Devri ile Bugünün Farkı !)
  • 22 Eylül 2021 Kambaba-16 ( Dış Tehditler )

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  8,109 µs