En Sıcak Konular

Emir Yıldızdan

Köşe Yazısı
Emir Yıldızdan
8 Mart 2011

Papa, Yahudileri Neden Aklıyor?Bugün gazetelerde bir haber yer aldı:

 Papa 16. Benedic, Nasıralı İsa’ ismiyle çıkan kitapta, “Hz. İsa’nın ölümünden Yahudilerin sorumlu olmadığını iddia etti.”

Haberin devamı aşağıda şu şekilde yer aldı:


“Papa 16. Benedic kaleme aldığı yeni kitabında Hz. İsa’nın hayatını kaybetmesinde Yahudilerin herhangi bir sorumluluğunun olmadığını iddia etti.


‘Nasıralı İsa’ ismiyle çıkan kitapta Papa16. Benedic, Yahudilerin bir bütün olarak Hz. İsa’nın ölümünden neden sorumlu olmadığını masaya yatırıyor ve süreci teolojik olarak inceliyor.

Vatikan tarafından son yıllardır yapılan açıklamalarda, Yahudilerin Hz. İsa’nın ölümünden bir bütün olarak sorumlu tutulmaması gerektiği düşüncesi ife ediliyordu. Papa tarafından yapılan açıklama Avrupa’da anti-semitizmin önlenmesi açısından önemli bir  adım olarak değerlendiriliyor.


Papa’nın yazdığı kitap 2007 senesinde kaleme aldığı ‘Nasıları İsa’ eserinin ikinci bölümü olarak yayınlandı.”


İyi ama Hıristiyanların ruhani lideri neden böyle  söylüyor? Vatikan, neden Yahudileri aklamaya uğraşıyor? İşin düğüm noktası şu: Papa eğer Hıristiyan olsaydı bunu zaten söylemezdi? Yani Papa gerçekte Hıristiyan değil, bir Yahudi…


Papa XVI. Benedictus  daha Papa seçilmeden İlhami Abi, Oktan Keleş’in "Melami Savaşları" kitabında bu olayın perde arkasını şöyle anlatıyordu:


“(Siyonistlerin) en büyük  projelerinden biri Vatikan’ı tamamen ele geçirmektir. Çünkü tamamen ele geçirilmiş bir Vatikan çok iyi bir silah olacaktır İslam dünyasına karşı. Bu yüzden Haçlı konseyi adını taktıkları Hıristiyan dünyasına karşı da bir mücadele verirler. Ama bu mücadelenin asıl sebebi, İslam dünyasıdır.


Hıristiyan dünyasını ele geçirmek istemelerinin sebebi, İslam dünyasına karşı dünyada tek merkezden yönetilen bir kutup oluşturmaktır.Haçlı konseyinin içine de sızmışlardır,Vatikan’a da. En büyük projeleri Vatikan’ı ele geçirmek dedik. Bunu yapmak için de en büyük emelleri,  Alman asıllı Yahudi birini Papa seçtirip Vatikan’a oturtmaktır.

Alman asıllı olmasının nedeni şudur: Yahudilerde Almanya’nın çok büyük bir önemi vardır.Çünkü İsrail Devleti’nin kurulmasının müsebbibi Nazi Almanya’sıdır. Ama bilindiği gibi Nazi Almanya’sının sebep oluşu, sade kaderî bir hadise değildir.Basit kaderî bir dram değil. Bu dram bizzat Yahudiler tarafından ;yani şeytanîler tarafından senaryolaştırıldı. Neden Türkiye yada herhangi bir Arap ülkesi değil de Almanya? Çünkü Türkiye veya başka bir Arap ülkesi ,İslam ülkesidir. Hıristiyanlığın kalbi olan güçlü bir ülke lazımdır Avrupa’da: O da ALMANYA.”

Planı böyle anlatmıştı İlhami Abi.

Daha sonra, Alman asıllı Joseph Alois Ratzinger (XVI. Benedictus)  Papa unvanıyla dünya çapında 1 milyarı aşkın üyesi bulunan Katolik Kilisesinin en büyük ruhani lideri olarak PAPALIK koltuğuna oturacaktı.


Yine Oktan Keleş, 27 Kasım 2006  tarihli makalesinde (http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=10)  Papa’nın Yahudi olduğunu açıklıyordu.


Bu papa Hıristiyan değil Yahudi’dir. Şimdi herkes “Olur mu?” der. Babası Nazi emniyet müdürü koyu bir Yahudi düşmanı olan bir ailenin ferdidir. Ama şunu söylemek lazım; Papa’nın babası evlenmek için ilanla kadın aramış ve ellili yaşlarına yakın bir zamanda evlenmiştir.
 Papa’nın annesi bir bar kadınıdır. Papa’nın babası ile tanıştırılır ve evlendirilir.

 Elbette bu tanışmayı sağlayan Şeytanîler yani Yahudilerdir. Ve Papa’nın asıl babası bir Yahudi’dir. Bu ŞEYTANÎLERİN VATİKANI ELE GEÇİRME OPERASYONUDUR. Papa’nın asıl babası sanıldığı gibi bir Nazi emniyet müdürü değildir. Operasyon başarılmıştır ve uzun bir plan ve program sürecinden sonra, nihayet Papa bir Yahudi olmuştur. Amaç Hıristiyan dünyasını İslam dünyasıyla karşı karşıya getirip, İsrail’e bir kamufle olarak, Yahudilerin amacını gerçekleştirmektir.”


Sanırız şimdi daha iyi anlaşılmıştır, Papa’nın Yahudileri aklama sebebi…

Ayrıca, "Vergad Projesi" yazımızda AB'nin nasıl bir Yahudi Projesine dönüştüğünü anlatmıştık.  http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=211


AB’nin ambleminde 12 Yıldız var.  Avruğa Birliği projesi, tamamen İsrâîliyyâta dayanan bu projedir. Bu proje, Siyonistlerin Kabalistik temellere göre hazırladıkları bir projedir. Arz-ı Mevdud’un bir ayağı olan bir projedir. Siyonistler, Vaadedilmiş topraklara ulaşabilmeleri için  AB’yi kullanmaktadırlar. Bu projeye Siyonistler Örümcek Ağı, VERGAD projesi ismini vermişlerdir.

Örümcek, ağını örerek seçtiği kişileri, o ülkenin başına lider olarak getirmektedir.

 

12 Yıldız, yani 12 ülkenin lideri Yahudi olunca  plan tamamlanmış olacak ve aralarından Kabalistik bir kral seçilecek.  AB’deki bu Yahudi  liderler, Büyük İsrail Projesine hizmet edeceklerdir.

 

Şimdi  bugün itibariyle AB ülkelerinin Devlet Başkanlarına bir göz atalım:

 

İngiltere: David Cameron : Yahudi.

 

Almanya: Angela Merkel : Yahudi. (Merkel, İsrail Parlamentosu'nda, 6 milyon kişinin öldüğü Yahudi Soykırımı nedeniyle, halkı adına  İsrail’den özür dileyen ilk Alman Başbakan’ı.)

 

Fransa: Nicolas Sarkozy : Yahudi.

 

Bunlar AB’nin lokomotif ülkeleri…

 

Diğerlerine bakacak olursak: İsviçre, Belçika Polonya… Bu ülkelerin de liderleri Yahudi.

 

 

Erol Elmas

buulkem@gmail.com

3 Mart 2011Bu yazı 9,395 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 19 Mayıs 2019 Barbarosun Sancağı
  • 12 Aralık 2018 NATO mu PESCO mu?
  • 17 Ağustos 2018 Papaz Kaçtı Oyunu
  • 17 Aralık 2017 Yüzyıllık İntikam
  • 13 Ağustos 2017 Gökteki Türklerle Yerdeki Türkler Birleşti!
  • 4 Ağustos 2017 Gargad-DNA Görünmezliği Projesi ve Manyetik Biyoloji
  • 31 Temmuz 2017 Pentagon'un Planını 5 Yıl Evvel Deşifre Etmiştik
  • 23 Haziran 2017 27 Uçağın Sırrı
  • 4 Mayıs 2017 LOLAN (LÜLEN)-ECE-AYSULU TÜRK'e Kavuştu!
  • 6 Şubat 2017 13 Ocak 16.40, Denktaş, İstanbul
  • 1 Ocak 2017 Tarikatlar-Cemaatler ve İstihbarat-1
  • 6 Aralık 2016 Ordu, Bütün Türk Milletidir!
  • 1 Kasım 2016 Sessiz Sözsüz Yaşananlar
  • 22 Eylül 2016 Kadim Savaş Devam Ediyor
  • 16 Eylül 2016 Che Guevara Yahudi'dir!
  • 28 Ağustos 2016 Biden Hangi Şantajlarla Geliyor
  • 5 Ağustos 2016 Şifreler Açıklanıyor!
  • 29 Haziran 2016 İstanbul'un İlk Sahibi Türklerdi!
  • 8 Haziran 2016 Türklerin Sırrı AY'da Saklanıyor
  • 29 Mayıs 2016 TIME Dergisine Kapak Olmak

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  5,883 µs