NASA, Uzaylılarla Savaşacak Eleman Aranıyor

NASA, Uzaylılarla Savaşacak Eleman Aranıyor

NASA’dan duyuru: Uzaylılarla savaşacak eleman aranıyor


2 Ağustos 2017 16:35
font boyutu küçülsün büyüsün
NASA’dan duyuru: Uzaylılarla savaşacak eleman aranıyor

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA yayınladığı iş ilanıyla dikkatleri yine üzerine çekti. NASA, uzaylılarla savaşacak eleman aradığını ve karşılığında 187.000 dolar ödeyeceğini duyurdu.


Olası bir uzaylı istilasına karşı ön saflarda mücadele etmek istiyorsanız ve hem iş arayışında ya da rutin işinizden sıkıldıysanız NASA’nın ilanına bakmakta fayda var. NASA, gezegen koruma memuru aradığını duyurdu. NASA tarafından yapılan açıklamada, NASA’nın 1967’de imzaladığı Uzay Anlaşması dolayısıyla böyle bir pozisyonu açtığı vurgulandı.

Bu pozisyonda görev yapan isim olan Catherine Conley, NASA içerisinde başka bir göreve atandığı için bu pozisyonun boşaldığı açıklanırken, dünyayı uzaylılardan koruma görevini üstlenecek kişinin 124.000 ile 187.000 dolar arasında kazanacağı belirtildi. ABD Başkanı’na verilen yıllık maaş ise 400.000 dolar.

Peki, Gezegen Koruma Memuru tam olarak ne iş yapar? Dünya üzerinde sadece NASA ve Avrupa Uzay Ajansı’nda tam zamanlı olarak bulunan bu görev hem Dünya’yı korumayı hem de uzayı korumayı kapsıyor. Bu pozisyonda işe başlayan kişiler, insanların gezegenlere, Ay’a ve uzaydaki diğer obje ve varlıklara zarar vermesini engellemeyi görev edinirken, Dünya üzerinde uzaydan geldiğine inanılan yabancı mikropların yayılması durumunda bunu engellemesi bekleniyor.

14 Ağustos’a kadar başvuruları kabul edecek NASA daha sonra bir değerlendirme sürecinden geçirerek bir adayı işe alacak. 3 yıllık bir kontrat sonrasında çalışanın performans ve isteğine bağlı olarak 2 yıl daha sözleşmeyi uzatma imkanı olacak. Mühendislik, fizik ya da matematik mezunu adayların başvurabileceği ilana sadece ABD vatandaşlarının başvurabileceği belirtilirken, uygun bir aday bulunamaması halinde ABD vatandaşı olmayan adaylar da ilana başvurabilecek.


http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/nasadan-duyuru-uzaylilarla-savasacak-eleman-araniyor-1956978/
http://www.mynet.com/tv/nasa-ilan-verdi-uzaylilarla-savasacak-eleman-araniyor-vid-4444160/

 https://tr.sputniknews.com/bilim/201708021029526605-nasa-dunyayi-koru-milyon/
Bu haber 2,783 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (18)
 • Nurbanu / 8 Ağustos 2017 03:38

  Insan DNA sını değiştir Uzaylı de

  Hiçbir uydunun çekmediiği derin okyanuslarda, kimsenin göremediği Gemilerde bir grup insanları hapsetmiş, DNA larla oynayıp ve insan yiyen bir insan türü nü elde ettikten sonra bu virüsü dünyaya yavaş yavaş bulaştirip sonrada uzaylılar saldırdı havadan bakteri attılar diye bir hikaye okumuştum birzamanlar
 • ÖMER / 4 Ağustos 2017 22:02

  Bizim sıradan arkadaşlarımız bunların uydularına müdahale edebiliyor ,eğitimli abilerimiz neler yapar korkmaları normal.
 • Esvet Özer / 4 Ağustos 2017 08:57

  SIRLAR

  Demek ki bir şey var..bir tehdit var ki bu yola basvurdular
 • Murat ç. / 3 Ağustos 2017 22:35

  ...

  Ee abi göktürklerin yer Türkler ile buluşmasından sonra bu haber çıkması......... Herşey ortada.
 • Mücahit Çelik / 3 Ağustos 2017 18:46

  Ahmet Başaran kardeşimiz haklı..

  -ABD'NİN UFO FİLOSU VAR....Nikola Tesla;TANRI'nın insanlığa armağanıdır...dini -dili-ırkı farketmez.
  -YARATAN insanlığa hediye verecek ,biz yok istemezük; dini-dili-ırkı tutmuyor,almayalım mı diyeceğiz..İnsanlık geldiği noktayı onun buluşlarına borçludur..
  -TESLA dünya çapında bir çok buluşuna patent aldığı gibi ,UÇAN DAİRE=UFO buluşuna da patent almıştı...Üstelik ATMOSFER içinde ayrı-OĞUZ-AY(uzay)da ayrı yakıt ve enerji sistemiyle çalışacağına kadar...O'nun Belgeleri ölünce, ABD ve RUS devletinin istihbaratınca ele geçirildi...Belgeleri daha sonra TİTO yoluyla Yugoslavya ya getirilse de,arada çok eksik belge vardı...İşte UFO-HARRP silahı ve bir çoğu TESLA'nın eseriydi..Yani evet;ABD DEVLETİNİN UFO FİLOLARI VAR...
 • nokta.x / 3 Ağustos 2017 13:33

  MASA

  Baktılar ki Ötükende Göktürkler ve Yertürkler ile baş edemiyorlar. Kendilerine savaşçı aramaya başlamışlar.
  Şeytaniler topluluğu bize vız gelir tırıs gider.
  Tengri biz menen.
 • Orhan ŞAHİN / 3 Ağustos 2017 12:18

  Var çakalların bit planı acaba uzaylı terörümü sahnelenecek . Yoksa bizimkileremi uzaylı diyorlar
 • mete2 / 3 Ağustos 2017 09:37

  Situation is critical but not so serious...  Dün kısa yazabildim şimdi uzun uzun  yazayım...

  Durum vahim ancak pek de ciddiye alınıyor değil...

  Matrak geçmesinler, hemen Captain America'yı veya Terminator'ü işe alsınlar, yok yok Buzz lightyear olsun onun bu konuda tecrübesi vardı...

  Dünyayı kasıp kavurdular şimdi Melekler ABD'nin batısını cart diye ikiye ayrıcak diye dünyayı korumaya almaya karar vermişler...

  Görelim bakalım, Allah'la dalga geçmek nasılmış...
 • Ahmet BAŞARAN / 3 Ağustos 2017 01:43

  Uydurmaca

  Nasa'nın yayınladığı bütün herşey uydurmacadır, geçenlerdede anonymous adlı hacker gurubunun bu tarz duyurular yapması onlarla birlikte çalıştığı içindir. Ufoların projeleri abd'de zaten mevcut. Yani şuanda abdnin kendine ait ufosu filosu zaten mevcut. Son zamanlarda bildiğiniz gibi dnalar ile de oynuyorlar. Uzaylılar saldırıyormuş gibi gösterip kendileri yapacaktırlar.

  1: http://prntscr.com/g3myzy
  2: http://prntscr.com/g3n0o7

  Antartika,Area 51 v.b yerlerde yaptıkları çalışmalar sonucunda böyle insanları oyalıyorlar.
 • c.d / 2 Ağustos 2017 23:50

  bazı işler MASA basından hallolur nasacım anlayın olm bunları artık
 • mete / 2 Ağustos 2017 22:54

  Captain America veya Terminator olsun...
  Yok yok Buzz lightyear olsun o deneyimli daha önce savaşmıştı :)
 • Alperen Doğan / 2 Ağustos 2017 21:35

  kime karşı?

  29-30 temmuzda KALPERENLERİN yaşadığı olayların hemen peşine böyle bir iş ilanı açmaları çok komik geldi bana :)
 • ziyaeddin çörekçioğlu / 2 Ağustos 2017 21:31

  ötükende yaşanan olaydan sonra nasa nın bu kararı alması ilginç
 • Mücahit Çelik / 2 Ağustos 2017 21:20

  NASA önce dürüst olmak zorunda..

  -Bugün dünyada meydana gelen birçok;biyolojik-nükleer-paranormal-metafiziki-(biyolojik paranormal-microbik paranormal-metafizik paranormal-jeolojik paranormal v.s.) işlerin arkasında olan NASA ve kardeşi PENTAGON... Önce dünya kurumu olduğunu,niyetinin iyi olduğunu şeffaf bir kurum olduğunu kanıtlamak zorundadır..
  -Ancak herkes de biliyor ki;bunlar DÜNYANIN değil,ABD devletinin milli kurumlarıdır...Bunlardan evrensel değerlere değil-ABD çıkarlarından başkasına saygı beklenmez...Kendi bilim insanlarını bile öldüren-sahadaki operasyonel adamına neler yapmaz..Savaşaçak adam demek;sahada(uzayda-yerde) operasyonel adamlar demek...Bunu bize;DULCE ÜSSÜ ve diğer gizli üslerinde ürettiği pislikleri dünyaya ve yaratılışına bela eden NASA'mı söylüyor?
  NASA belkide kendisine denek arıyor,kim bilir?..ABD başkan yada mahkemelerinden 1 kişiyi bile, NASA'ya dava açar yada soruştururken duydunuz mu?..Dünyada ABD başkanlarının bile soruşturamadığı kuruma,savaşacak asker,yani operasyon adamı olarak girenler-arka kapıdan EVRENİN ASKERLERİ olarak çıkmasın?..NASA,BİZLERE VE DÜNYAYA ''NASAL'' ANLATIYOR BENCE..
 • Yasin / 2 Ağustos 2017 20:10

  Daha cok ararlar eleman.onlar miljonlarça dolar harçasınlar.birde dunyayı koruyorlarmis.bak hele guya gök atalarımız dunyayı yakmaya geliyor.insallah artık bu amerikayı yani pis seytanileri yok ederler

 • zeynep / 2 Ağustos 2017 19:48

  Tam benlik iş ama malesef muhendis degilim
 • Nilay Can / 2 Ağustos 2017 19:02

  Nasa Kalperenlere teklif mi sunuyor yoksa? :)
  Halbuki biz Masa'dayız ezelden beri haberleri yok.
 • kalperen umut / 2 Ağustos 2017 18:30

  187.000=16

  187.000=16 lar zaten savaştalar,gizliden ,açıktan ,bilipte,bilmeden...


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara