Bölüm 3: Semboller ve Biat

Bölüm 3: Semboller ve Biat

Bölüm 3: Semboller ve Biat


5 Temmuz 2017 14:38
font boyutu küçülsün büyüsün 

Bölüm 1: KÜP
http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=4646
Bölüm 2: LOST DİZİSİNİN SIRRI   VE   DECCAL’İN ÇIKIŞI
http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6076

BÖLÜM 3:   SEMBOLLER VE BİAT

    Bir önceki yazımızda Deccal’ in 23 Mayıs 2010 tarihinde zuhur ettiğini, Lost dizisinin son bölümünün yayınlanmasıyla, bu mesajın dünyadaki tüm şeytani hücrelere iletildiğini anlatmıştık. Bu bölümde de 23 Mayıs 2010 tarihinde Lost’ un son bölümü yayınlandıktan sonra dünyada neler olduğunu incelemeye çalışacağız. Ama öncesinde ön bilgi olarak bilmeniz gereken bazı detayları derine girmeden inceleyeceğiz.

    SEMBOLLER

Şeytaniler bir birleriyle semboller üzerinden iletişim kurarlar. İlgilileri bunu zaten çok iyi bilir. Şeytanilerin kullandığı bu sembollerinden bir kaçını bilinenden bilinmeyene doğru inceleyelim.

��"PİRAMİT: Oktan KELEŞ’ i yakından takip edenler bilirler ki şeytaniler Giza Piramitlerinin orada, henüz bulunamamış, çöl kumlarının altında gizli bir piramiti aramaktadırlar. Bu piramitin özelliği yeryüzünde şeytanın evi olmasıdır. Şeytanın mantığı şöyle işlemektedir. Allah yarattığını en iyi bilen değil midir? Evet. Dolayısıyla Allah’ın yarattıkları için yeryüzünde kurduğu sistem, bu yaratılmışlığa en uygun, en mükemmel sistem değil midir? Evet o zaman ben bu sistemden daha iyisini kuramayacağıma göre Allah’ın bu sistemini bire bir kopyalayıp, kendi sitemimi de buna uydurayım. Allah’ın sistemine paralel bir sistem oluşturayım. Allah’ı taklit edeyim diye düşünür ( Paralelcilerin, Fetöcülerin kimin ameli üzerine iş yaptığı burada ortaya çıkıyor ). Bunun içindir ki yer yüzünde Allah adına yapılan ilk ev Kabe’ dir. Kabe’ yi çaprazlama ortadan ikiye böldüğünüzde ortaya piramit şekli çıkar. Allah’ı ve yer yüzündeki sistemini taklit eden şeytan kendisine de bir ev yaptırıyor ama piramit şeklinde.

��"TEK GÖZ: Her şeyi gören göz. Amerikan 1 Dolarında olduğu gibi … Bunun anlamını zaten aşşağı yukarı herkes bilir.

��"ASLAN:  Piramite göre daha az bilinen bir simgesi de aslandır. Bu yüzdendir ki Giza Pramitlerinin yanında insan yüzlü aslan Sfenks’i vardır. Bunun sebebi ise aslan Yahudileri temsil eder. Davut’un simgesi şaha kalkmış aslandır. Yahudiler Davut’un Krallığını şaha kalkmış Taçlı Aslan olarak simgeler. Çünkü Davud’un simgesi aslandır. Kudüs’ü o kurduğu için şu an Kudüs’ün simgesi de aslandır.  Daha fazla bilgi için internete bakılabilir.

��"DAMALI ZEMİN: Bu sembol Mason’larda çok yaygındır. Masonlar kimlerdir derseniz, kurucuları olarak Hz. Süleyman Tapınağının inşasında duvar ustası olarak çalışan Hiram Ustadır. Masonlar Hiram ustayı Pirleri bir nevi mürşitleri olarak görür. Kuran-ı Kerimde Sülayman mabedinin inşasında çalışan duvar ustaları için açıkça Şeytan olduklarını söyler. Amelleriyle şeytana uymuş insanlar değil, bizzat şeytan der. Sad 37 “Bütün duvar ustası ve dalgıç şeytanları da onun emrine verdik.” Mason kelimesinin Türkçe karşılığıda “Duvar Ustası” demektir. Masonlar kendilerini Duvar ustası olarak adlandırır ve görürler. Peki neyin duvar ustalarıdır. Masonlar mürşitleri Şeytan olan ve alt tabakanın çoğu farkında olmasa da, kendilerini,  yeniden Hz. Süleyman tapınağını inşa etmeye adamış kimselerdir. Hz. Süleyman’ın tapınağının yeniden inşası için çalıştıkları için kendilerini pirleri Hiram Usta gibi duvar ustası yani “Mason” olarak adlandırılırlar.  Ve her yerde damalı zemini kullanırlar. Kendi hür iradeleriyle pirlerini, mürşitlerini şeytanı seçmelerinden dolayı, acaba Kuran’da bahsedilen insan şeytanlar Masonlar mıdır ?

��"MAVİ BEYAZ KIRMIZI:  Yahudiler Hz. Musa vefat ettikten sonra tekrardan Mısır’a dönüp Mısır tahtını ele geçirip Mısır’ın üç tacına ( Kırmızı Taç/Deshret, Beyaz Taç/Hedjet ve Mavi Taç/Pschent ) sahip olmuşlar ve bundan çok büyük gurur duyarlar. Öyle ki o Mısırın üç Tacına sahip olan Şeytani Yahudi soyundan gelenler İngiltere Devletini kurmuş ve o soydan geldikleri belli olsun diye kurdukları İngiliz Devletinin bayrağını kırmızı, beyaz ve mavi renklerinden oluşan bir bayrak olarak tasarlamışlardır.  Bu soydan gelenler zaman içerisinde Mısırdan Dünyanın her tarafına yayılmışlardır. Bir çok devlet kurup bu devletlerin bayrak renklerini de Kırmızı-Beyaz-Mavi renkli yapmışlardır. Birde bu soyun ajanlık faaliyetleri sonucu kurduğu ve etkisi yada sömürgesi altına aldığı devletlerinde bayraklarını bu renklerden oluşturmuşlardır. Dünyada 200 küsür ülke varken, doğada da milyonlarca renk varken neden  50 civarı ülkenin bayrakları MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI renklerinden oluşuyor? İngiltere, Amerika, Fransa, Hollanda, Rusya, Avusturalya, Çek Cumhuriyeti … ve daha bir çoğu. Sovyetler Birliği yıkıldıktan sonra Rusya kuruldu. Sanki bayrak yapacak hiçbir renk yokmuş gibi  MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI  renklerinden oluşan, neredeyse Hollanda ve Fransa bayraklarının bire bir kopyasını seçmesinin nedeni nedir? İşte bu şeytani Yahudi soyundan gelen birisi Rusya’nın bayrağına baktığında şu manayı çıkartır. Sovyetler Birliğini yıkıp yerine Rusya Federasyonu’nu kuran biziz ve Rusya hala bizim kontrolümüz altında. Kuzey Kore ve Güney Kore bayraklarının da MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI renklerinden oluşur. Bu iki devletin bayraklarının da MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI renklerinden oluştuğunu gören şeytani soydan gelen biri aynen şu düşünceye sahip olur.  “Kore’yi ikiye bölüp bir birleriyle savaştırıp sonra da iki ayrı devlet kuran yine biziz. Kuzey Kore bize ( Amerika’ya, İngiltere’ye vb. ) başkaldırıyor gibi gözükse de, aslında hala bizim kontrolümüz altında ve biz Kuzey Kore’yi belli bir plan, proje dahilinde diğer dünya ülkeleri ve insanları tarafından böyle algılanmasını istiyoruz.” diye düşünür.

Bu bölümde şeytanilerin 5 adet sembolünü ele aldık. Şeytanilerin bunlar gibi onlarca sembolü var. İnternette araştırdığınızda bir çoğunu bulabilirsiniz. Biz sadece konumuz için gereken asgari düzeydeki sembolleri ele aldık. Bu sembolleri şeytani soydan gelenlerin ve o soya biat edenlerin nerelerde kullandığını gelin beraberce inceleyelim.

MAVİ-BEYAZ-KIRMIZI renklerinin bayraklarda nasıl kullanıldığını örnekleriyle görelim.

 

Devamı:

https://www.kalpoder.com/2017/07/05/bolum-3-semboller-ve-biat/


 


 


 Bu haber 5,707 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (14)
 • dertli mümin / 12 Temmuz 2017 02:18

  güzel bilgiler sağolun

  yazıyı şimdi okuyabildim serdar kardeşim emeğine sağlık sağol ALLAH razı olsun devamını merakla bekliyoruz bu 3 renk konusuna bir örnekde ben vereyim severek dinlediğim bir kadın sanatçı magazin programına röportaj vermiş bi bakayım dedim SUNUCU KIRMIZI RENKTE SANATÇI MAVİ RENKTE GİYİNMİŞ GELMİŞ BEYAZ FONDA OTURUYORLAR 3 renk bir arada !!!! bunu ayarlayan kim ? üstelik bu sanatçı milyonlarca insanımızı gencimizi etkiliyor (özellikle genç kızlarımızı ) yeni çekilmiş bir program videoda 1saat 44.cü dakikadan itibaren bakın https://www.youtube.com/watch?v=s0CHPixwJI4
 • Ayşecik / 11 Temmuz 2017 12:05

  .

  Görünenin ardında görünmeyen çok fazla mesaj var, emeğine yüreğine sağlık Budun kardeşim.
 • Turan Kagan / 9 Temmuz 2017 16:43

  Avustralyadan Dua ile

  Guzel paylasim gonuldasim fakat bu renk konusu MAVİ BEYAZ KIRMIZI olmamis bu ucgen karpuz dilimin ortasinda siyah cekirdek gormektir.... :)
 • V.A. / 9 Temmuz 2017 12:28

  İsrail Bayrağında neden kırmızı renk kullanılmamış ??
 • a.ytmist-anbul / 8 Temmuz 2017 02:23

  Üç rengin yanıltabilirliği

  Selamlar
  Bu konuyu okuduktan sonra aklımdakileri paylaşmak ihtiyacı hissettim;

  1- Öncelikle "Samanyolu TV"nin logosunun "S" olması elbetteki isminden mütevellit ancak "S"nin şeytani sistemi ve yılanı/şeytanı temsiliyeti eğer şayet kanal temelli bir büyü/algı/telkin amaçlı işlevdeyse neden olmasın?

  2 - Mavi - Kırmızı - Beyaz renk konusunda kesinlikle inkar olarak anlaşılmayacak şekilde bir durum söz konusu. Şayet bu yalnızca bir yönü itibarıyla "Biz de Deccal'in gelişini kutluyoruz, sizdeniz" mesajı vermek için uygulanan birşeyse neden sıradan sunliminal mesajlar yada herhangi bir kelime, sembolün teşhiri tercih edilmemiştir? Çünkü bu üç rengin aynı andan denk gelebilme ihtinali çok mümkündür bu da şayet "ana göz" tabiriyle işaret ettiğimiz yazılım/ sanal pc lerle taranması sonucunda rastlantısal bu üç rengin kullanımını kayda geçmeyecek midir? Elbette anlatıldığı üzere bu renklerin sıklığı her sahnede kullanılmasıyla belki rastlantısal olanları ayrıştırıcı bir yön taşısa da özellikle de "Kırmızı, mavi ve beyaz renkleri" haber ve reklam/logo tasarımlarında işlevleri ve dikkati çekmeleri vs . itibarıyla çok sık kullanılan renkler olduğu herkese malumdur. Yani 2010'dan önce de bu üç renk dışında haber programlarında kullanılan farklı bir kompoziyon yakalamak neredeyse imkansızdır.

  3 - Yani bu üç renk konusu kesinlikle bizim teşhir yönüyle değerlendirmemize kalırsa biraz boşta kalacaktır. Çünkü çok bariz bir şeydir, herhangi bir kelime ve sembolü kullanmak çok daha kullanışlı olacaktır ve bu da yazıda toplumun dikkatini çekmeyecektir çünkü şuan da da yığınla saçmalık toplumun yalnızca daha fazla uyuşmasına katkı sağlamaktadır. Maalesefki toplum bunu idrak ve izahtan henüz mahrum vaziyettedir. Bu sebeple ben bu üç renk kullanımının kesinlikle amaçlı olduğuna fakat belki "biz sizdeniz diye" bir teşhir amacından ziyade farklı amaçlara hizmet ettiğinden yana düşünmekteyim.

  4 - Öte yandan yazıda dikkatimi çeken bir ifade vardı. TV kanallarından Samanyolu TV de bu üç renk ve aslan belgeseli olması normal karşılanırken yandaş ya da diğer kanallarda bulunması şaşırtıcı bulunmuş.

  Kanal D, Star TV, ATV, Show, CNN, FOX, ya da adını sayamadığım diğer tüm kanallar hepsi birkaç holdinge bağlı aynı yoz etkiyi amaçlayan mason yada güdümündeki medya patronlarına bağlı kanallar olduğu çok aşikar ve bizler için de bilinen bir şey değil midir?

  Çok az sayıda yerel kanalların bile kendiliğine yayınları saat 21:00 da tek gözlü bir animasyonun "İyi uykular" demesiyle zihnimiz yeterince karanlıklaşmaktadır.

  -Ve en önemlisi-

  Bu aralar elime babamın askerlik bilgi defteri geçti, hem askerlik yzamanımın yaklaşması hem de ilgi ve merakımdan ötürü okumaya başladığım bu el kitabında emekli binbaşı savaşları anlatırken maddi ve manevi olmak üzere iki yönü bulunduğu üzerine bir ayrıma varıyor ve asıl önemli olarak nitelediği manevi yönünün pskolojik harple tvlerşe, yayınlarla yapılıp savaş zamanı yada barış zamanında asıl mücadele unsuru oluşturduğunu anlatıyordu.

  Evet biliyorum bu konular Kalperenler için basit bilgiler ve çoktan farkında olunan şeylerdir.

  Bende bu bilgilere vakıf olmama rağmen, askerlik eğitiminde kullanılan devletin kitabında bu ifadelerin yer aldığını görünce ilginç bir hayrete düştüm, içim öfke doldu. Bugün televizyonda haberinden tutun çocuk prpgramına kadar tam bir psikolojik harp silahına dönüşmüş medyamız nasıl olurda kpntrol altına alınmaz? ve buna nasıl izin verilir?

  NE ZAMAN MEDYAMIZ "BİZİM" OLACAK?

  Biliyorum bütün bunlar herkesin vakıf olduğu konular ancak bu kadar vakıf olmamıza rağmen devlet ne zaman kendini gösterecek?

  Ailelerimizi televizyon eğitip büyütüyor, kaç nesil bu programlarla yetişti.. kayıp bir nesil var her anlamda ve alanda..

  ilk kurulan kanalımızın adı "MAGİC BOX" yani deccalin insanımızı büyüleme ve telkin etme kutusu! vr bu kanalımızdan bugüne değişen tek şey isimleri oldu..

  televizyon izlemeye tahammül edemiyorum?

  Yakında her şey yoluna girecek, ancak bu sihir kutusu da değişecek mi?

  Ne zaman?


 • muhibbi / 7 Temmuz 2017 09:26

  ????

  G-20 Zirvesi için uçağına aldığıgazetecilere açıklama yapıp beraber poz Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beyaz gömlek, kırmızı kıravat ve mavi yelek giymişti.

  Bu renk takıntısı bizi paranoyak yapmaz mı?
 • Volkan Ç. / 6 Temmuz 2017 22:23

  Paranoya ve saire

  Uzun süredir, onaltıyıldız sitesini takip eden biri olarak, yazıda verilmek istenen mesajın önemli olduğunu düşünüyorum. O da şu, şeytaniler kendi krallıklarını kurmak için var güçleriyle çalışıyor.
  Yoksa acizane bende, sembolleri veya renkleri takıntı haline getirmenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Yani kırmızı mavi ve beyazı her gördüğümüzde kesin burada bir şeytanlık var, ya da böyle giyildiğinde göre kesin bu kişi masondur diye düşünerek paranoya halinde yaşanmaz, Allah muhafaza yanlışlıkla bazı zararlarda verme ihtimali vardır.
  Yine, mavi de beyaz da kırmızı da Türklerin sevdiği ve her birinin ayrı ayrı ya da ikisinin bir arada kullanıldığı bayraklar vardır, örneğin Türkçü bir kurultayda mavi zemin üzerine ay yıldız olan Doğu Türkistan ve kırmızı zemin üZerine ay yıldız olan bayrağımız yan yana gelebilir.
  Vel hasılı kelam, sembollerin nerede ve nasıl bir araya geldiği önemlidir. Yoksa paranoyalarla dolu bir hayat çekilmez olur...
 • misafir / 6 Temmuz 2017 10:49

  Merak Ediyorum

  Çok ilgi çekici bir yazı olmuş sonuna kadar merakla okudum. Her gördüğümüz mavi kırmızı beyaz için aynı düşünenilir miyiz? örneğin 07.07.2017 günü yapılacak Türklerin birliği toplantısı afişi ; bayrakları afişten çıkartırsak bu üç renkten oluşuyor. Bu konuda bilgilendirme yapabilir misiniz. Teşekkürler.
 • Zuvka / 6 Temmuz 2017 10:01

  Okumak

  Yıllar evvel, ışıltılı bir New York resminin bulunduğu okul defteri satın almıştım, bu yazıyı okuduktan sonra fark ettim ki, Brooklyn Köprüsü'nün arkasındaki binalardan biri tepeden aşağıya doğru Mavi,beyaz,kırmızı ışıklıymış. İyiler de her yere kendi sembollerini koyarsa normal insanlar bu sembollerin Allah dostlarından mı yoksa kötülerden mi olduğunu nasıl anlayabilir. Aslan ifadesi Hz. Ali için de kullanılıyor, Bektaşilik'te de kullanılıyor. Bizler defterde bir aslan resmi görürsek ne yapmalıyız?

  Bir diğer örnek 9'un şerlilerin sembolü olduğu söyleniyor fakat 9'un Türk tarihinde harika anlamları var Oktan Keleş hoca bir çalışmasında 9 tane gezegene 9 adet tuğ dikildiğini yazmıştı. Şimdi insanlar 9 rakamını görünce korkmalı mı yoksa hoşlanmalı mıdır?

  Bu benzerlik konuları hakkında Oktan Keleş hocaya hep sormayı isterdim, kısmet bu yazıya imiş, şimdi olmasa da çalışmalarında bu konuya değinirse herkes için çok hayırlı olur.
 • Remzi Güzel / 6 Temmuz 2017 09:34

  Patron Bebek

  Yeni çıkan Patron Bebek animasyon filminde bolca bu sembollerden koymuşlar. (Filmin başında üçgen en güçlü şekildir diyor ve ayı yere düşürüp patlatıyor vs. ) Çocuk animasyonuna bile bu kadar çirkin mesajlar koyuyorlarsa...
 • alaca / 6 Temmuz 2017 00:46

  Teşekkür..

  çok teşekkür ederiz. görmediklerimizi fark ettirdiğiniz için..
 • yildiray celik / 5 Temmuz 2017 22:21

  taş

  Taşlarla ilgili olmasin beyaz elmasa , mavi safir e, kirmizi ise yakuta
 • hakan eren / 5 Temmuz 2017 21:06

  ingiliz bayrağı

  Şimdi ingiliz dili ve edebiyatı okuyan birisi olarak sormam gereken bir kaç nokta var; derslerde gördüğümüz kadarıyla britanyanın bayrağı beyaz bir zemin üzerine kırmızı bir haç (aziz george haçı) iskoçya bayrağı ise mavi bir zemin üzerine beyaz bir haç (aziz andrew haçı). İngilterenin ilk bayrağıda bu beyaz zemin üzerine kırmızı haçı olan bayraktır daha sonra union flag anlaşması ile birlikte bayraklar birleşir ve bugünkü halini alır kısaca. Yani ilk olarak herşeyden önce farklı bayraklar mevcuttur. Birde birleşik krallığa bağlı olan gallerin bayrağında ise pagan inancına ithafen ejder vardır yine farklı bir bayrak olarak önümüze çıkmaktadır. Bununla birlikte fransanın bayrak renkleride aynıdır fakat madem onların kontrolündedirlerde neden aralarında yüzyıl savaşları yaşanmıştır? Birde bunlara ek olarak almanya gibi bir ülkenin bayrağı neden çok farklıdır ? Lütfen paylaşım yaparken biraz daha detaylı ve sağlam paylaşımlar yaparsanız sevinirm oktan hoca genelde elinde kanıtıyla konuşur ama sitede son zamanlarda kaynağı sadece birilerinin elinden yazılmış fikirler yada bilgiler var ve maalesef birilerinin birilerine fikir empoze ettiğini, kaynaksız konuşarak şu şudur bu budur dediğini çok görüyorum. Gördüğünüz gibi herkes tarih (en azından bu yazı için avrupa tarihi) bilmez ben şansıma okuduğum bölümden dolayı yazdığınız yazıda kendimce soru işaretleri buldum yanlışda düşünüyor olabilirim tabiki ve sizede yalan yanlış içerikler paylaşıyorsunuz demek haddime değil sadece sorguluyorum mesela şu taçları ele geçirenler hakkında sağlam bir yazılı kaynağınız yada belgeniz varsa paylaşmanız gerekirdi doğrusu ben ve benim gibi şansına bazı konularda bilgili insanlar bu yazdıklarınıza pek tahammül etmezler sadece sizi uyarmak istiyorum lütfen daha dikkatli davranın. Bunları söylememin sebebi ise yazdıklarınıza ve paylaştıklarınıza önem veriyorum teşekkürler iyi çalışmalar Allah kolaylık versin.
 • Kıbrıs Fatihi / 5 Temmuz 2017 18:30

  Helal olsun

  Serdarım yüreğine, eline, aklına ilmine sağlık. Duman ettin ortalığı. Gurur duydum. Allah yar ve yardımcın olsun.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar