Yüzen Hapishane

Yüzen Hapishane

Yüzen Hapishane


20 Nisan 2017 17:41
font boyutu küçülsün büyüsünAlışılmışın oldukça dışında bir hapishane... Fransız mimarlar tarafından tasarlanan gemi hapishanede binlerce hücre yer alacak. Hayata geçmesi durumunda türünün tek örneği olacak olan hapishanede, dünya çapında vergi kaçakçılığı, sahtekarlık ve dolandırıcılık gibi suçlardan ceza alanlar kalacak.

Devasa büyüklükte bir kargo gemisi üzerine inşa edilecek olan binlerce hücre… Bir kargo gemisi üzerine yapılacak olan hapishane, Orta Amerika ülkesi Panama'nın başkenti Panama City civarındaki uluslararası sularda yüzecek.

Sadece dünya çapında oldukça yüksek miktarlarda sahtekarlık ya da vergi kaçakçılığı gibi suçlardan ceza alan dünyanın zengin ve güçlü isimlerinin olacağı hapishane, hayata geçtiği takdirde türünün tek örneği olacak.

Tam olarak 3.300 mahkum burada cezasını çekecek. Hapishanenin bir tarafı erkeklerin, diğer tarafı ise kadınların olacağı şekilde ikiye bölünecek.

 


http://fotogaleri.haberler.com/3-bin-300-mahkum-icin-yuzen-hapishane/

Bu haber 2,668 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (6)
 • mücahit çelik / 23 Nisan 2017 10:12

  görünmez gemi olacak.

  Bu gemiye hapishane denilse de, bence bir çok yasa dışı ve insanlık dışı işlerde kullanılacak...evet doğru, yorumlarda yazan bir film vardı...ancak bir başka film daha vardı...''Ölümcül Deney''hatta 5-6 serisi çekildi...Bence bu gemi uluslararası ''karantina edilmiş''sularda(Bermuda şeytan üçgeni) gibi gezecek,uydular ve radarlar bu gemi üzerinde ve ''karantina karasularda'' kör edilecek...Dünya insanı-hayatı ve tüm yaratılışı için ''zehirli pis işler''için kullanılacak...Karada ve dünya coğrafyasında zaten her istediklerini yapanlar,buna gücü olanlar, neden denizde bu işe girişsinler ki...demek ki çok çok gizli olmasını,yerinin bile bilinmemesini istiyorlar...çünkü bu hem sabit olmayan mekanize,hem uluslararası ''karantina edilmiş sularda''hem de uydu ve radarların görmemesi istenen lanet bir proje...ALLAH ONLARI BELKİ BATIRIR,BELKİ DE İMTİHAN DÜNYASINDA MÜHLET VERİR...O HER ŞEYE GÜCÜ YETENDİR..
 • zeynep / 21 Nisan 2017 08:32

  kaçış planı filminde vardı bu.
 • Aynur velioğlu / 21 Nisan 2017 00:03

  ................

  Böyle bir film vardı. Silvester stollene ve Arnold schwerzeneger oynuyordu. Çok enteresan
 • Orhan ŞAHİN / 20 Nisan 2017 21:07

  Kaçış planı filmi aklıma geldi!
 • eleman / 20 Nisan 2017 21:02

  yasalardan uzak

  muhtemelen mahkumlar üzerinde devletlerin yasalarından uzakta gizli deneyler yapacaklar. böylece hesap soran da olmayacak.
 • Yasin / 20 Nisan 2017 18:04

  Neden yuzen gemi.gercek sebebi nedir


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar